Jakie są progi wejścia w Twoją niszę online?

Jakie są progi wejścia w Twoją niszę online?

Zadaj sobie to pytanie na początku! To ważne! Na starcie, odpowiedź na to pytanie, jest bardzo ważna! Jest wiele nisz w Internecie, ale każda ma inny próg wejścia. Zastanawiałeś się, w jakąś niszę Ty wchodzisz? 

Jakie są progi wejścia w Twoją niszę online?

Od samego początku zazwyczaj trzeba konkurować z inny markami w niszy. Co sprawia, że jedne nisze są oblegane, a drugie nie? Właśnie niski próg wejścia! Tam, gdzie jest łatwo, jest wiele osób. W trudnych tematach już nie! 

Na pewno trzeba wiedzieć, jakie masz koszta na początku. Czy musisz kupić jakieś maszyny, oprogramowanie czy zainwestować w ludzi. To wszystko trzeba sobie przeanalizować i zobaczyć, co dla Ciebie jest ważne. Jak to, co jest ważne, wpływa na Twoje działania online? Gdy na czymś Ci zależy to trzeba w tym działać! Zastanów się dobrze, co Ty zrobisz, aby osiągnąć sukces w swojej niszy? Na pewno też masz konkurencję. Zobacz, jak sobie ona radzi w niszy. Czy ma swoje produkty i usługi? Czy sprzedaje coś z dobrym zyskiem? Zrób takie badanie niszy na początek! Co Ty robisz, aby wyróżnić się ponad inne marki? Co robisz, aby osiągnąć sukces w Internecie? Czy masz określone cele i wiesz, że warto wejść daną niszę? Masz o niej jakieś pojęcie? Wiesz, co jest ważne dla potencjalnych klientów? Czy łatwo wejść w niszę Twojej marce? Czy warto coś zmienić w życiu swoich klientów na lepsze? Warto! Ale nie każda nisz jest tak samo konkurencyjna, więc trzeba wybrać dobrze temat i czy masz tyle czasu i pieniędzy, aby się w niej wybić! 

Na pewno warto zrobić analizę rynku w danym temacie. Zobaczyć, czy warto w nią wejść  o czym pisałem wyżej. Bez tego nie zaczynaj! Dobrze zbadaj czy jesteś w stanie działać w danym temacie przez lata i zachować przy tym motywację i chęć do działania! Zrób wszystko, by rozwijać się w niszy To na pewno nie jest łatwe zadanie, ale się nie poddawaj! Zrób wszystko, by mieć coraz lepsze wyniki i dostarczać wartość ludziom z danym problemem. Co Ty robisz, aby osiągnąć sukces online? Co takiego masz do zmiany w danym temacie? Ile masz wiedzy i doświadczenia, które możesz ogarnąć dla innych? Czego potrzebują Twoi klienci? Jakie są trendy w niszy i jak to możesz wykorzystać w danym okresie? Szukaj innych marek online i zobacz, jak one działają! Zobacz, czy warto działać online w tym obszarze. Na pewno to wymaga trochę ogarnięcia i może kupienia produkt innych marek, aby zobaczyć, czym one się wyróżniają! To dobry sposób, aby zobaczyć czy są blogi w danej tematyce. Czy są produkty i reklamy… 

Zobacz, jak Ty wyróżnisz się online! Co sprawi, że ludzie wybiorą Ciebie? Zastanów się nad tym dobrze. To, że będziesz nową marką, nie wystarczy. Musisz się czymś wyróżnić na rynku i sprawić, aby ludzie zaufali Twoim rozwiązaniom! Jakie masz zagrożenia w danym temacie? Czy będą same sukcesy? Nie! Będą i porażki, z którymi musisz sobie poradzić! Przygotuj się na dobre i na złe sytuacje w Twoim działaniu online! Jakie Ty widzisz progi wejścia po tym artykule? Czy dalej chcesz wejść w daną niszę? Dalej chcesz działać? Czy chcesz dalej tworzyć produkty i rozwiązania? Jesteś gotów na działanie, mimo przeciwności? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top