Jakie masz co do siebie oczekiwania?

Jakie masz co do siebie oczekiwania? Co robisz, aby trzymać motywację?

Czy liczysz na to, że będzie łatwo? Niestety tak nie będzie! Na sukces w Internecie trzeba zasłużyć. Co masz do zmiany w swoim życiu, abyś zostać dobry ekspertem? Na pewno czeka Cię wiele pracy, ale się nie poddawaj! 

Więc, jakie masz co do siebie oczekiwania? 

Co sprawia, że chce Ci się działać? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w Internecie? Jakie masz wartości, które Tobą kierują i co robisz każdego dnia, aby mieć wyniki? To nie są łatwe rzeczy, że sobie napiszesz dwa wpisy w blogu i zaczniesz być specjalistą w temacie. To praca na lata! Jesteś na to gotowy i wiesz, jakie masz oczekiwania? To trudne zadanie, aby znaleźć w sobie ogrom motywacji  do działania. I nie zawsze możesz liczyć na motywację. Często trzeba będzie ogarnąć się i zabrać do działania mimo braku motywacji! Masz w sobie tyle sił? Sił, aby każdego dnia działać mimo braku motywacji? Masz w sobie tyle wytrwałości? Jakie masz cele w Internecie? Co chcesz zmienić w danej branży? To nie są znowu łatwe zadania… więc musisz działać jak najwięcej! Na pewno możesz coś zmienić w swoim życiu! Ale trzeba wiele pracy i samozaparcia, aby osiągnąć cele! Jakie masz wyzwania w swoim życiu? Co masz do zmiany na lepsze? To nie są łatwe zadania, więc zabierz się szybko do roboty! Jesteś gotów na wiele poświęceń każdego dnia? Na pewno  trzeba trochę mieć presję na to, aby coś osiągnąć w danej niszy. Musisz trochę działać nad sobą, aby coś zmienić w swoim życiu na lepsze! Samo działanie przez kilka dni nie ma sensu… tu potrzeba miesięcy codziennej pracy, aby zobaczyć, czy warto! 

Jakie widzisz korzyści z działania w niszy? Dlaczego wybrałeś akurat taką? Co powoduje, że chce Ci się działać w danym temacie? Czemu czujesz motywację do działania akurat w takiej niszy? Może po prostu ją lubisz? Może masz jakieś doświadczenia w danej branży i chcesz się w niej rozwinąć? Jest wiele powodów dlaczego wchodzimy w daną niszę, ale warto wybrać coś na początek i zobaczyć czy działanie online jest dla Ciebie… Jakie masz co do siebie oczekiwania? Czy chcesz działać każdego dnia i nie poddawać, mimo przeciwności? Jakie widzisz trudności na początku? Co możesz zmienić, dzięki pracy nad sobą? Wiele, ale to ciężka i chyba najtrudniejsza praca, jaką musisz zrobić. Warto mieć dobre cele i codziennie motywować się do pracy. Tylko trzeba robić małe kroki i nie przejmować się tym, ze idzie coś na początku niezbyt dobrze. Na wszystko musisz sobie zapracować! Małe kroki powodują ,że zaczyna mieć pierwsze sceny i zwiększa się przy tym motywacja! Warto dlatego mieć małe cele w Twoim życiu. Jakie masz wsparcie swojego otoczenia? Czy warto coś zmienić w swoim życiu na lepsze? Warto! Ale mało kto ma na tyle odwagi ,aby coś ogarnąć na lepsze. Lepiej jest oglądać TV? Co, nie? 

Jak Ty będziesz utrzymywał energię do działania? Jak będziesz zmieniał techniki motywacji, aby mieć wyniki? Warto szukać w sobie tej siły wewnętrznej, tej wewnętrznej motywacji do działania, która rzadko się wypala. Trzeba znać swoje mocne strony i robić o, co działa w Twojej branży. Jesteś gotów na takie codzienne działania? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top