Musisz pracować codziennie. Nie poddawaj się w osiąganiu celów!

Musisz pracować codziennie. Nie ma sensu czekać! 

Wiele możesz osiągnąć dobrą pracą i wytrwałością. Masz wiele do zmiany w swoim życiu, aby stać się dobrym freelancerem. Praca w domu nie jest wcale taka łatwa jak się mówi! 

Pamiętaj, że musisz pracować codziennie! 

Więc nie poddawaj się zbyt szybko i osiągaj cele! 

Jakie masz koszty?

Warto to sobie rozpisać. Wiedzieć ile ma się kosztów w swoim działaniu. Ile kosztują Cię domeny, hosting i inne oprogramowanie. Warto to sobie policzyć. Aby wiedzieć ile musisz zarobić czy zostawić pieniędzy na swoją działalność internetową. Na początku to nie będą duże rzeczy, ale od początku warto jest się tego nauczyć. I od początku sobie mieć w głowie, ile musisz mieć pieniędzy na swoje działanie w Internecie. Zastanów się, czy warto i czy masz taką poduszkę pieniędzy na początku. Wszystko można policzyć, więc to zrób, zanim zaczniesz działać! 

Ile musisz zainwestować?

No właśnie! To jest trochę powiązane z tym, co wyżej, ale tu się liczy Twój czas. I tego czasu nie każdy ma dużo! Więc trzeba kombinować i sprawdzać, no co Cię stać. Masz czas? Masz pieniądze? Często nie ma ani jednego, ani drugiego. I co? Trzeba kombinować! Nie jest łatwo znaleźć czas. Nie jest łatwo zdobyć pieniądze… Wiem, jak ciężko jest działać, gdy nie ma się dużego budżetu, więc wiele rzeczy trzeba zastępować swoim czasem. Ja radzę i najpierw inwestować czasem. Zobaczyć, jak przedsiębiorczy jesteś? Jak będziesz pracować, aby osiągnąć cel? Inwestuj czas ile możesz i sprawdzaj swoje efekty. 

Co z ciężką pracą?

Warto ciężko pracować? Myślę, że tak, ale mądrze! Potrzeba wiele czasu, aby osiągnąć sukces. A ciężka praca w tym na pewno pomaga. Trzeba działać każdego dnia i ogarniać coś codziennie. CODZIENNIE! Trzeba działać i tyle! Tutaj nie ma żadnej filozofii. Trzeba działać i tyle. A wiele osób myśli, że tej pracy nie ma… Wiele osób nie widzi tej pracy, jaką trzeba zrobić, aby osiągnąć cel. Wszystko w swoim czasie! Ciężka praca naprawdę jest ważna, ale trzeba to robić z planem, bo wiele osób nie jest zorganizowana. A jak działasz z planem i wiesz do czego dążysz, to możesz naprawdę sporo się nauczyć i zmienić w swoim życiu. 

Co możesz sprzedawać?

Możesz sprzedawać wiele, ale jaki Ty masz pomysł na działanie? Jakie chcesz mieć produkty lub jakie masz usługi? Sprzedaż jest OK, ale trzeba się jej nauczyć. Trzeba poznać swoją grupę docelową i zrobić dobry marketing swojej oferty. I tu czeka Cię wiele pracy. Pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami. Dobrych sprzedawców nie ma wiele! Musisz się naprawdę postarać, aby mieć rezultaty. 

Ta relacja…

Warto budować relację ze swoimi klientami. Komunikować się z nimi dość często, aby o Tobie nie zapomnieli. Dobra relacja to nie wszystko, ale ona bardzo pomaga. Zastanów się nad swoją strategią. Pozwól sobie na budowanie ciekawej marki. Musisz pracować codziennie i tyle. Nie przyjdzie Ci nic łatwo, ale sobie poradzisz. 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy17 kwietnia 2020

    Pracujesz czy się obijasz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top