Jaki zarobek chcesz mieć na blogu? Jak ważne jest działanie?

Jaki zarobek chcesz mieć na blogu? Co zrobisz, aby blog był naprawdę dobry? 

Z blogowaniem jest różnie. Jeden lubi to robić, a drugi tego odradza. Wszystko zależy od tego ile pracy w niego włożysz i co zrobić, aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie? Masz pomysł na swojego bloga i na to jaki zarobek chcesz mieć na blogu? 

Jaki zarobek chcesz mieć na blogu?

Na jakie wyniki liczysz? Co chcesz zmienić w swoim życiu, dzięki blogowaniu? 

Ile serca chcesz włożyć? 

Ile? Co zrobisz, aby Twój blog był naprawdę dobry? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele i mieć przy tym dużo zabawy i pracy? Bo blogowanie wymaga czasu i nie ma co się poddawać! Zrób wszystko, by Twój blog osiągnął cele, jakie sobie wyznaczyłeś? W blogowanie trzeba włożyć dużo serca i dawać z siebie naprawdę sporo, aby był on skuteczny w Twojej działalności w sieci. Ale nie ma nic za darmo. Trzeba zrobić wszystko, by osiągnąć swoje cele i działać każdego dnia na blogu. Nie ma nic za darmo! Na blogowanie trzeba też mieć czas i włożyć w niego dużo pracy, jak już wspominałem. Ile serca Ty wkładasz w blogowanie? Co robisz, aby był on dla Ciebie i innych wartościowy? Zastanów się, czy masz czas na blogowanie i na to, aby rozwijać siebie, jako blogera? Trzeba wykazać się w niszy i zrobić jak najwięcej, aby blog osiągnął sukces. Jak Ty to zrobisz? Jakie masz plan na siebie? Zastanów się, czy robisz wszystko? Boi czasem sobie odpuszczamy i zamiast pracować nad blogiem to oglądamy Internet bez celu. Dobrze spożytkuj swój czas! Wykorzystaj dostępny Ci czas! Oczywiście możesz oglądać filmy czy inne śmieszne rzeczy, ale z umiarem. Poświęć czas na swój rozwój i na to, aby być coraz lepszym w tym, co robisz! 

Na pewno początki będą trudne. 

I to bardzo, bo zarobek w sieci wymaga poświęcenia dużo czasu. Blogowanie Ci w tym pomoże, ale sam blog się nie wybije. Potrzebny do tego jest czas, praca i pieniądze. Więc co Ty zrobisz, aby zobaczyć pierwsze wyniki? Jakie rezultaty sprawią, że będziesz się rozwijać i zmieniać coś w swoim życiu? Czy samo blogowanie to klucz? Niestety nie… tutaj trzeba wiele pracy nad sobą, aby ogarnąć pierwsze owoce pracy. Zastanów się, czy jest dla Ciebie działanie w sieci? Czy robisz wszystko, by mieć wyniki i zbyt szybko się nie poddawać? Czy masz coś do przekazania swojej niszy? Każdy ma coś unikalnego w sobie i coś, co przyciąga Cię do danego tematu. Zastanów się nad tym, czy te początki, trudne początki, po prostu przetrwasz? Bo jest tyle osób, które zaczynają, a tak mało osób faktycznie przebędzie tę trudną drogę do sukcesu. I to jest najważniejsze, aby przetrwać najgorsze chwile i zacząć działać! 

Szukaj w życiu pasji.

One napędzają do działania każdego dnia. Pasja powoduje, że masz większą motywację i działania staje się przyjemnością. Masz sposób na siebie? Masz w życiu pasję i szukasz nowych możliwości? jest tyle tematów na świecie, w których możesz być dobrym. każdy powinien być entuzjasta jakiegoś tematu i się w nim rozwijać. Zastanów się, czy masz coś takiego? Masz coś w swoim życiu, co powoduje u Ciebie radość? Co sprawia, że chce Ci się działać każdego dnia? Że masz motywację, nawet w gorszych chwilach? Czy działanie w sieci czy poza nią jest dla Ciebie? Czy chcesz zdobyć umiejętności, które pozwolą CI wejść na kolejny poziom? Ile pracy włożysz w bloga? Jaki zarobek chcesz mieć na blogu? 

Nie obawiaj się porażek, to naturalne!

Porażki są dobre, bo wiele się z nich uczysz. Ale wiele osób się ich boi… tylko czego się tu bać? Tego, że na chwilkę będziesz smutny? Że będzie Ci na chwilę przykro? Potem weźmiesz lekcję i zaczniesz działać dalej. O to w tym chodzi, aby nie poddawać się zbyt szybko. Aby kombinować i coś zmieniać w danej dziedzinie. Więc zabierz się porządnie za działanie w sieci, za blogowanie i rozwijanie swoich zainteresowań. A to, że kilka razy upadniesz, to nie ma znaczenia. Osiągniesz w końcu swój cel i będziesz zadowolony! Tylko musisz działać i rozwijać się w swoich pasjach. Nie bój się porażek, bo to normalne rzecz, gdy się działa i rozwija. Ale musisz się za siebie zabrać i zrobić wszystko, by wejść na szczyt! Masz już jakieś obawy co do porażek? Czy dalej się ich boisz? 

Ucz się od innych! Uwierz w siebie!

Jak działają inni w Twojej niszy? Jakie mają wyniki? Co robią, że się rozwijają? Każdy ma coś do przekazania w życiu. Każdy ma coś unikalnego w sobie, co powoduje, że ludzie się do niego przyzwyczajają i lubią. Twórz taką ciekawą markę! Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Masz tyle możliwości na naukę. Możesz obserwować, kupić produkty innych i tak dalej. Możesz się rozwijać i poznawać siebie każdego dnia, ale musisz działać. Blog Ci w tym pomoże! masz tyle okazji każdego tygodnia, aby napisać artykuł. Aby czegoś się nauczyć poprzez blogowanie. Samo działanie z blogiem daje dużo wiedzy i doświadczenia. Ale potem musisz to zmienić na ofertę i zacząć sprzedawać swoje doświadczenie. Ale to kiedyś. Teraz skup się na blogowaniu i budowie czegoś wspaniałego w danym temacie. Tylko trzeba się za siebie zabrać i zrobić wszystko, by osiągnąć swoje pierwsze sukcesy. To napędzi Cię do kolejnych! Uwierz w siebie i zmień coś w swojej niszy. Możesz się wykazać ciekawymi rozwiązaniami, za które inni Ci zapłacą! Masz pomysł na siebie w Internecie? Dawaj z siebie jak najwięcej i poszerzaj swoje kompetencję! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Do jakich zarobków Ty dążysz?

Dużo to pracy, co nie?

Scroll to top