Czym jest stan FLOW? Znajdź ten flow!

Czym jest stan flow w życiu? Czy warto dążyć do swoich działań internetowych przy pomocy flow? 

FLOW może mieć każdy, ale nie można się zbyt szybko poddawać, gdy go nie osiągamy. Bo ciężko jest go odpalić, gdy coś nas nie jara lub nie interesuje. Jak go szukać i co zrobić, aby go mieć? Jak Ty wzbudzasz swoje flow? 

Czym jest stan flow w życiu internetowego działacza?

Czy warto wchodzić w ten super stan działania? Czy łatwo go uzyskać? 

Co akurat doświadczasz? Szukaj w życiu pasji. 

To jest bardzo ważne, co w danej chwili doświadczasz? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Co sprawia, że czujesz wartość i chcesz coś zmienić w swoim życiu? Wiesz, do czego dążysz? Wiesz, co sprawia uśmiech na Twojej twarzy? Masz coś do przekazania swojej niszy? Ile chcesz zmienić w swoim życiu, dzięki stanowi, gdzie nie ważne co robisz, to czujesz radość i poświęcenie? Ciężko się działa w tych czasach, gdzie jest tyle przeciwności i rzeczy, które nas rozpraszają… ale nie możesz się poddawać. Trzeba działać każdego dnia, aby osiągać cele. Zastanów się, czy chcesz w swoim życiu czuć się czasem bosko i nie myśleć o głupotach. Zastanów się, czy temat, w którym działasz obecnie może wzbudzić u Ciebie flow? Co chcesz zmienić w swoim życiu, by osiągnąć cele? Czy pobudzanie się do stanu flow, gdzie działasz bez myślenia i poświęcasz się pracy, jest dla Ciebie ważne? Czy poddajesz się złym myślom i przekonaniom, masz złe nastawienie? To nie wzbudzi u Ciebie stanu, gdzie działasz bez kombinowania i poszerzasz swoje kompetencje. Flow to działanie z celem i planem, chociaż ciężko się go odpala… i każdy ma inny sposób na to, aby go wzbudzić. Bo stan flow to nie kilka godzin działania. On odpala się w różny sposób i zależy od tego, co robisz i jak jesteś zaangażowany! Czułeś kiedyś taki stan, gdzie działałeś i nie myślałeś o niczym innym i miałeś z tego wyniki lepszy niż zazwyczaj? Może czułeś się dobrze i nagle wpadłeś w flow pisania tekstu? Może coś tworzyłeś nowego i nagle nie wiesz, kiedy minęła godzina? To jest stan flow! Doświadczyłeś coś podobnego? 

Szukaj tego, co sprawia Ci radość. 

Jeżeli czegoś nie lubisz, to nie ogarniesz stanu przypływu kreatywności i działania bez opamiętania… Jak robisz to, co kochasz to nagle możesz naprawdę bardzo dobrze się w tym rozwinąć! A stan flow, jak się odpali, pomaga w kreatywności i w tym, że działasz bez opamiętania! Jak Ty chcesz się rozwijać w sieci? Co powoduje, że chce Ci się działać? Czy ciężko jest ogarnąć swoje działania!? Na pewno! Więc nie poddawaj się zbyt szybko! Nikt nie wejdzie stan flow, bo mu się tak podoba! To musisz sprawdzić u siebie, co sprawia Ci przyjemności kiedy zatracasz się w działaniu. Warto pracować nad uważnością w danym temacie. Robić wszystko by jak najczęściej być tu i teraz i nie myśleć o byle czym podczas pracy. Zastanów się nad tym, co Ty zrobisz, aby mieć wyniki w sieci? Kiedy będzie Ci się chciało działać? Kiedy widzisz, że masz motywację i chęć do pracy? Może to określona godzina? Może jakaś pora dnia, gdzie pracuje Ci się przyjemniej? Może wtedy wdrożysz w swoje działania coś nowego, co odpali flow i będzie Ci się działało dobrze? 

Ciesz się z tego, co osiągasz.

To też ważne, aby cieszyć się z obecnych działań i osiągnięć, aby powiększać swoją pewność siebie wobec swojej pracy. Wtedy zaczynasz działać z takim uskrzydleniem! Że przenosisz swoją wiedzą góry i masz coś ciekawego do przekazania swojej niszy! Nie poddawaj się, gdy nie widzisz efektów. Stan flow to nie zabawka i nie każdy ją ogarnie na początku! Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje pierwsze wyniki w stanie pobudzenia i kreatywności. Warto robić coś kreatywnego, aby osiągnąć stan flow. Pobudzać umysł do działania i do pracy, aby czuć, że robi się coś ważnego! Zastanów się, jak Ty możesz się pobudzać i coś zmieniać w swoim życiu, dzięki pracy nad sobą? Masz coś ciekawego do przekazania? Ile masz w sobie pasji do działań? Co chcesz osiągnąć, działając w danej niszy? Czym dla Ciebie jest stan flow? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty pobudzasz swój umysł?

Scroll to top