Będą porażki na początku! Jak Ty sobie radzisz z przeciwnościami?

Zauważ, że będą porażki na początku Twoich działań! Nie ma tak, że wszystko będzie szło gładko! 

Jakie Ty masz nastawienie do swoich działań? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy jest trudno? Na pewno! Ale trzeba wyciągnąć wnioski ze swoich błędów. Robić wszystko, by mieć wyniki w swojej branży! 

Czy będą porażki na początku? 

Będą i są to normalne rzeczy, choć wiele z nas poddaje się po pierwszych porażkach. I potem mówią, że coś nie działa lub, że nie da się nic zrobić w danej branży, bo konkurencja czy coś. Trzeba dobrze ustalić sobie plan i robić wszystko, by osiągnąć swoje ustalone cele. Czy to będzie wymagało działania? Na pewno, ale nie ma co się poddawać. Jakie Ty masz nastawienie do swoich porażek? Czy one Cię dołują? Jak każdego, ale trzeba zrobić wszystko, by poznać swoje ograniczenia i nad nimi pracować. A praca nad sobą jest chyba tą najtrudniejszą i bardzo wymagającą. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz ustaloną ścieżkę, którą będziesz podążać? Super! Jeśli dalej liczysz na rozwój, a nie będziesz działać to nie wiem, jakim cudem osiągniesz swój cel… jest naprawdę ciężko w tych czasach wybić się w niszy, bo jest konkurencja. Lecz nie ma co się poddawać. Trzeba szukać tej idealnej metody na swój zarobek i sprawdzać, co jest dla Ciebie ważne. Nie ma tak lekko w tych czasach. Musisz sobie zapracować na sukces i na swoją markę. Trzeba uczyć się z porażek! Trzeba działać najlepiej, jak potrafisz! Nie będzie to łatwe zadanie, bo czeka Cię sporo pracy, jak każdego…

Jakie wnioski Ty wyciągasz ze swoich działań? Czy działasz w odpowiedni sposób? Masz coś do przekazania swojej niszy? Wiesz, do czego dążysz i jak chcesz ewoluować? Czy będziesz rozwijał swoje kompetencję i zrobisz, jak najwięcej, aby mieć w końcu te pierwsze sukcesy na swoim koncie? Zabierz się więc do działania i nie dawaj się swoim wymówkom! Czy łatwo jest uczyć się na błędach? Na pewno nie, ale kluczem jest nie poddawanie się i robienie wszystkiego, by mieć coraz lepsze wyniki w branży. Zastanów się, czy Ty robisz wszystko, by osiągnąć swoje cele? Czy masz coś do przekazania poprzez budowę swojej marki? W czym chcesz się wybić? Czy masz pomysł na swoje produkty czy usługi? Ciężko jest zbudować swoją ofertę, co nie? Bardzo! I wiele osób poddaje się już na samym początku! Gdy właśnie pojawią się pierwsze porażki. Więc nie wiem, na co czekasz… zacznij od wyznaczenia celu i nie poddawaj się, gdy będą porażki na początku. To normalne, że będziesz działał na początku omyłkowo i nie będziesz wiedzieć, gdzie iść. 

Kluczem jest wyciąganie wniosków. Sprawdzanie, co działa w Twoim przypadku, bo każdy działa trochę inaczej i ma inne zasoby wiedzy i doświadczenia. Dopasuj się do swoich możliwości. Nie musisz pisać codziennie na blogu, jeśli nie masz czasu. Pisz co trzy dni i też będzie okej. osiągniesz cel później, ale zauważ, że też się rozwijasz, tylko że wolniej. Więc nie poddawaj się i rozwijaj w swoim tempie. Pokaż sobie na początku, że zasługujesz na sukces! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty sobie radzisz z porażkami?

Scroll to top