Jaki ebiznes chcesz zacząć?

Jaki ebiznes chcesz zacząć? Jak możesz zarobić z tego pieniądze?

Wiele osób chce działać w sieci, ale nie wie na czym chce zarabiać. Na czym Ty byś chciał? Jakie masz opcje na zarabianie w Internecie? Czy masz coś, nad czym możesz zarabiać? 

Jaki ebiznes chcesz zacząć?

Czego Ty szukasz w Internecie i ma czym chcesz zarabiać? Chcesz zainspirować się pomysłami innych, czy wolisz robić coś swojego? Na czym warto zarabiać na starcie? Na co masz czas i co może Ci sprawiać radość? Co Cię interesuje i jak to możesz wykorzystać? Co możesz zmienić w swoim życiu i życiu swoich klientów? Co znajdziesz dla siebie? 

Kanał na serwisie YouTube. 

To popularne w tych czasach. Ale czy każdy nadaje się na mówienie i tworzenie wideo? Niestety nie każdy lubi się pokazywać, ale są kanały, gdzie ludzie robią animację i podkładając głos do filmów. To jest jakaś sposób dla tych, co nie chcą się pokazywać. Do nagrywania możesz uczy nawet smartfona, ale teraz ludzie stawiają na jakość swoich wideo i audio. Każdy chce działać profesjonalnie, ale chyba nie o to chodzi na starcie. Tematów na vlogowanie jest mnóstwo i masz ogrom rzeczy o których możesz nagrywać, więc wybierz coś dla siebie! Nie zarabiasz na YouTube od razu.

Musisz spełnić wymagania, aby Google Ci chciało płacić za wideo, więc musisz się postarać i być bardzo wytrwałym, aż temat Twojego kanału załapie i spodoba się innym. Możesz też promować swoje produkty lub produkty afiliacyjne i na tym zarabiać. Wtedy reklama będzie tylko dodatkiem. Możesz też promować swoje strony i pośrednio na tym zarabiać. Masz wiele możliwości do wyboru.

Ecommerce.

Możesz zacząć zarabiać, mając interentowy sklep! Ale czy to jest dla każdego? Niestety nie. Nie każdy ma na to pieniądze na przedmioty fizyczne i na to, aby je magazynować. Czy masz na to budżet? Możesz sprzedawać na swojej stronie lub na aukcjach. Masz kontakty z dostawcami i możesz konkurować ceną czy inną wartością?

Masz wiele form prowadzenia sklepu, jak dropshipping, gdzie ktoś inny wysyła za Ciebie produkt. To też jest dobry sposób na początek, gdy nie masz dużego budżetu. Jest w dropshippingu wiele konkurenci i trzeba mieć dobry magazyn czy hurtownię, gdzie sprzedajesz przedmioty. Temat dropshippingu jest ciekawy, ale czy dla Ciebie? Wiesz, czym możesz się wyróżnić swoim sklepem i czy masz na to pomysł? Coś innego niż konkurowanie ceną? Możesz sprzedawać praktycznie wszystko, co jest zgodne z prawem. Jest wiele możliwości, ale czy prowadzenie sklepu jest dla Ciebie? 

Blog i blogowanie. 

Masz może bloga i chcesz na nim zarabiać? Super! Ale czy masz coś dla swoich czytelników? O czym chciałbyś blogować? Jakie tematy Cię interesują? W czym chciałbyś się rozwinąć? Co unikalnego możesz wdrożyć? Masz odpowiednie tematy, którymi możesz się zajmować? Co możesz unikalnego wdrożyć do działania online, aby mieć z tego zysk? Czy blogowanie jest dla Ciebie? Chciałbyś o czymś pisać każdego dnia? Masz możliwość zarabianie na afiliacji czy swoich produktach. 

No właśnie! Kursy! 

Możesz zarabiać na swojej wiedzy, jeśli taką posiadasz! I to jest super możliwość w tych czasach. Jakie produkty możesz tworzyć? Ebooki. Kursy. Szkolenia. Audiobooki i tak dalej… możesz też mieć różne usługi dla swoich klientów. W kursach musisz mieć jednak doświadczenie. Bez tego nie stworzy dobrego produktu, który będzie dla innych wartościowy. Musisz nauczyć się mówić i stworzyć coś unikalnego.

Trzeba mieć dobrą jakość audio i wideo. Bez tego nie ruszysz z kopyta. Musisz nauczyć się “uczyć innych”… Aby mieć dobre kursy, to musisz umieć się wypowiedzieć w zwięzły i logiczny sposób. Masz wiele tematów na wybór, jak w blogowaniu! Więc wybierz coś dla siebie. Wszystkiego można się nauczyć. 

Jakie Ty sposoby wybierasz? Zastanów się! Jaki ebiznes chcesz zacząć?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top