Jak zaczniesz działać online? Co jest według mnie ważne?

Jak to jest działać online? Na co warto skierować swoją uwagę?

Nie ma tak, że działanie online jest łatwe. Na sukces w tym obszarze trzeba działać wiele lat, aby osiągnąć w tym wielki sukces. Co Ty robisz, aby osiągnąć sukces w Internecie? Na co skupić uwagę? 

Jak to jest działać online? 

Jakie Ty masz doświadczenia z rozwojem siebie i marki online? 

Lubisz pisać artykuły?

Więc zacznij od blogowania. Nie będzie to łatwe, ale musisz z czymś zacząć. Blogowanie jest najprostsze, aby budować markę, społeczność i rozpoznawalność. Początki są ciężkie, gdy nie znasz jak się buduje bloga i nie ogarniasz spraw technicznych. Potem jest już coraz lepiej, ale nie super łatwo! Trzeba się postarać, aby osiągnąć swoje cele. Na początku trzeba działać naprawdę dużo. I tu wiele osób się poddaje i nie ma przez to efektów. Jak Ty zaczniesz działać online? Co zrobisz, aby rozwinąć swojego bloga? Masz jakiś pomysł na swoją markę? Co chcesz osiągnąć poprzez swoje artykuły? W czym chcesz się rozwinąć? Zobacz, ile masz możliwości dzięki blogowaniu! Zacznij wykorzystywać dobre strony blogowania, jak budowa marki i społeczności. I nie poddawaj się! Działaj do końca i do osiągnięcia swoich celów! 

Jak stworzysz ruch?

Masz na to strategię? Nad czym się skupisz? Co zrobisz, aby mieć duży ruch na stronie? Skupisz się na pozycjonowaniu? Na mediach społecznościowych? Na reklamie? Jest wiele źródeł ruchu i wybierz coś dla siebie! Albo masz na to pieniądze, albo masz czas. Wykorzystaj swoje możliwości. Ciężko będzie na początku, ale jakoś sobie poradzisz. Rozwiniesz się naprawdę wtedy, gdy ogarniesz skąd brać ruch. Warto spróbować wszystkiego, aby wybrać coś na swoje strony, czy to blogi, czy sklepy czy strony sprzedażowe i tak dalej… Stwórz coś wielkiego, co da Ci zbudować solidną markę! 

Działaj, a nie myśl… Co chcesz osiągnąć? 

To jest najważniejsze! Aby działać. A wiele osób za dużo myśli (ja też!). I potem się dziwimy, że nie ma efektów. A z czego ma być? Z myślenia? Na pewno nie jest tak łatwo. Zwłaszcza, gdy nad sobą pracujemy i chcemy się rozwijać. Jakie Ty masz plany na swoją markę? Jakie działania podejmiesz, aby osiągnąć sukces? Działaj! Działaj i nie czekaj na idealną chwilę. Bo może być naprawdę różnie i nie zawsze będzie lekko i przyjemnie. Zastanów się nad tym, co da Ci największe efekt i zacznij to robić każdego dnia. Zobacz ile możesz osiągnąć, gdy wiesz co i jak masz robić! Skup się na najważniejszym. I ucz się na swoich porażkach i błędach! 

Myśl o najlepszym. Pracuj nad mentalnością. Myśl!

Warto myśleć pozytywnie. Nie da się tego zawsze robić, ale przynajmniej się staraj. Ciężko jest myśleć dobrze, gdy coś nie wychodzi i nie ma wyników. Ja ma z tym wielki problem i wiem, jakie to ciężkie… Bo praca nad sobą jest bardzo trudna i trzeba to mieć na uwadze. Samo nie przyjdzie. Musisz pracować nad sobą, aby się zmienić. Dlaczego Ty chcesz się zmienić? Co napędza Cię do zmiany? Ile masz w sobie motywacji, aby się zmienić? Zastanawiałeś się nad tym? Co daje Ci radość? Może pomyśl, co możesz osiągnąć dzięki pozytywnemu myśleniu? Na pewno musisz wiele pracować nad swoim rozwojem, aby mieć wyniki, więc na co czekasz? 

Wideo jest coraz popularniejsze! 

Może warto spróbować swoich sił w tworzeniu treści wideo? To jest popularne! Ale czy dla Ciebie? Sprawdź! Nie każdy się do tego nadaje, ale może warto spróbować? U mnie z tym wideo jest naprawdę różnie, ale mam kilka planów. Jeśli Ci się to spodoba, to myślę, że warto zacząć działać ze swoim kanałem na YouTube. Wszystko jest w Tobie i w Twoich ustach. Trenuj mówienie i twórz jak najwięcej, aby filmy były coraz lepsze. Jeśli uwierzysz w siebie to osiągniesz naprawdę wiele! Ale trzeba działać w tym kierunku często i tworzyć naprawdę wiele nowych treści. 

Wyciśnij z siebie maks! 

Nie poddawaj się! Nie kombinuj i nie zmieniaj ciągle zdania. Myślisz, że będzie łatwo? NIE! Będzie na pewno trudno i skomplikowanie. Bo gdy zaczniesz działać online to zobaczysz ile pracy trzeba do osiągnięcia sukcesu. Musisz się bardzo postarać nad tym, aby pracować nad swoim blogiem czy produktami lub usługami. Wszystko przyjdzie z czasem, a Ty musisz się postarać działać z celem! Na pewno nie będzie super łatwo, ale jak poznasz swoją niszę i samego siebie, to będzie Ci łatwiej zrozumieć problem niszy. I stworzysz wtedy dobre rozwiązanie. Jak Ty chcesz się rozwijać? 

Bądź pewny siebie.

To ważne cecha i warto ją w sobie budować. Rozwijać się każdego dnia mimo przeciwności. Próbować nowych rzeczy i tak dalej. Nie każdy jest pewny na początku, ale z czasem wszystko w sobie ogarniesz i zaczniesz być coraz lepszym. A im więcej wiesz i lepsze masz rezultaty, tym bardziej pewność siebie wzrasta. I na to trzeba znowu czasu, a Ty dalej nie działasz? Czemu? Zacznij naprawdę się rozwijać! I pokazać sobie, że masz wiele do pokazania w niszy! Że masz dobre i skuteczne rozwiązania. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze i zacznij się w tym rozwijać! Nie będzie super na początku, ale jakoś to ogarniesz. 

Wybierz ciekawą niszę. Co już wiesz? Baw się tym!

Szukaj coś z kręgu swoich pasji. Co Cię interesuje i w czym chciałbyś pomóc ludziom? Jakie tematy Cię interesują? Co chcesz zrobić lepiej od konkurencji? Wybranie dobrej niszy to bardzo ważna rzecz i trzeba wybrać to, co Cię interesuje. Tak będzie łatwiej się uczyć Twojego tematu. Jak Ty chcesz się rozwijać? Jaką niszę wybierzesz? Zastanów się nad tym i wybierz mądrze! Wybierz coś, co daje Ci frajdę z działania. Coś w czym lubisz się rozwijać. Chociaż nie będzie Ci lekko, to ogarniesz wszystko! Bo zasługujesz na sukces, gdy działasz każdego dnia w kierunku jego osiągnięcia. Kombinuj i baw się swoimi pasjami! Dzięki temu będziesz naprawdę dobrze się rozwijał i motywacja nie wypali się tak szybko. Zastanów się, co masz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? 

Zacznij w swoim tempie. Nie licz na szybkie efekty…

Jak zaczniesz działać online to zobaczysz, że nie wszystko pójdzie szybko. Na wiele rzeczy trzeba sobie dać czas! Trzeba zobaczyć co działa, a co nie. Trzeba sprawdzać i testować wiele rzeczy. Trzeba pokonać swoje lęki i negatywne myśli. I życie nieraz da Ci w kość… Bo praca nad sobą jest najtrudniejszą robotą…

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ty też się rozwijasz w sieci?

Scroll to top