Wiesz jak i po co działasz? Nie warto się poddawać!

Po co działasz? Jakie masz motywację do działania. Jak chcesz się rozwijać? 

W czym chcesz się rozwijać? Co sprawia Ci przyjemność? Jakie masz swoje dlaczego? Co robisz, aby skutecznie rozwijać siebie i tworzyć ciekawą markę online? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? 

Po co działasz online? 

Każdy dzień to wyzwanie. Wszystko to wyzwanie. Ale jak Ty działasz? Co powoduje, że chce Ci się działać? Mamy wiele motywacji do działania, ale nie zawsze uda się robić, to co faktycznie jest ważne. Bo można działać miesiącami i nie mieć efektów. Ale dlaczego tak jest? Co nas blokuje przed działaniem? Czemu działamy i nie ma rezultatów? Bo nie mamy strategii! Nie mamy szczegółowego planu i nie ma odpowiedniego działania. Ale co z tym zrobić, aby wiedzieć po co działasz? Po co działasz? Jaką masz misję na tym świecie? Co powoduje, że Ci się chce? Jest wiele czynników, dzięki którym się motywujemy, ale po co działasz? Po co chcesz mieć ebiznes, bloga czy fajną pracę zdalną? Po co chcesz mieć zwykły etat? W czym chcesz się rozwijać? Co chcesz w życiu osiągnąć? Co masz do powiedzenia i do przekazania na tym świecie? Co daje Ci radość?

Nie ma tak, że wszystko przyjdzie łatwo. Może raz będzie Ci łatwiej, a raz gorzej. Każdy jest inny i ma inne wątpliwości i problemy. Jak Ty chcesz się wybić w niszy? Co sprawia Ci radość, gdy się tego uczysz? Na pewno masz coś takiego… Trzeba zrobić wiele, aby osiągać cele. Każdy chce zarabiać dużo, ale co robisz w tym kierunku? Co robisz, i czy robisz? Bo wiele osób ma cele, ale nic z tym nie robi. Myśli, że sobie wizualizuje i pomyśli o sukcesie i będzie spoko. LOL! Nie wiem, na jakim świecie Ty żyjesz! Serio chcesz coś osiągnąć dzięki myśleniu? To nawet nie zaczynaj. :>

Po co działasz? Obecnie mamy ogrom możliwości dzięki połączeniu do Internetu. Możesz mieć wiedzę z różnych źródeł. Masz do niej dostęp w parę sekund. Wpisujesz frazę i masz tysiące wyników. Tysiące możliwości, a Ty tego nie wykorzystujesz? Szkoda! Ale to Twoje życie. Twoje działania i cele. Powiem Ci jedno. Nie marnuj swojego czasu. Nie marnuj swojego potencjału. Będzie Ci ciężko, gdy podejmiesz decyzję o działaniu, ale to najlepsze co możesz dla siebie zrobić. Podjąć decyzję i działać mimo lęku i przeciwności. Nie będzie zawsze super, ale na pewno masz jakiś temat, o którym chciałbyś się więcej nauczyć. Jakiś temat, który możesz zmonetyzować. Zarobić na tym. Na swojej wiedzy i doświadczeniu. Może nie zawsze trafisz ten temat za pierwszym razem, ale  z czasem ogarniesz co i jak. Ogarniesz swoją wiedzę i zaczniesz się rozwijać.

Bo to trudna droga. Pomaganie innym w ich problemach i bolączkach. Bo w pewnych rzeczach jesteśmy podobni, więc można zrobić produkt lub usługę dla osób mających podobne problemy i chcą się go pozbyć. Jak Ty ten produkt stworzysz, to już Twoja wiedza i Twoje doświadczenie Ci pomoże. Zacznij naprawdę się rozwijać. Pokaż, że masz dobre rozwiązania i możesz pomóc danej grupie osób. Zrób wszystko, aby rozwijać się skutecznie i wiedzieć po co działasz w danej niszy. Powodzenia w drodze do sukcesu! Powodzenia w tych gorszych i lepszych chwilach. Będzie Ci ciężko, ale nie możesz się poddawać za szybko. Każdy dzień to będzie wyzwanie, ale to jest piękne w działaniu.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działanie jest super, nie?

Scroll to top