Jak uczę się marketingu? Jakimi zasadami się kierować?

Jak uczę się marketingu? Skąd czerpię wiedzę na temat marketingu i jak zdobywam doświadczenie?

Nauka nowych rzeczy jest przydatna. Warto poszerzać swoje kompetencję i rozwijać się, jako specjalista. Jak Ty uczysz się nowych rzeczy? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy nauka marketingu jest łatwa?

Jak uczę się marketingu?

Dla mnie to czysta przyjemność! Warto się w tym rozwijać, bo to moja pasja!

 • Działam. Ty chyba oczywiste, że to przynosi najlepsze wyniki i rezultaty. Od działania człowiek uczy się najwięcej i zdobywa szybko wiedzę. Nie bój się popełniać błędów, bo dzięki nim jesteś coraz lepszy. Działaj, działaj i się nie poddawaj. Warto się skupić na działaniu i jak najwięcej wykorzystywać swój czas. Nie możesz się nie rozwijać. Nie możesz przestać działać! Bo to najlepsze, co możesz zrobić w swoim życiu. Nie poddawaj się za szybko, bo to ciężka sprawa. Nie ma tak, że nauczysz się marketingu w kilka dni. Trzeba wiele rzeczy zrozumieć. Zobaczyć co działa, a co nie. Sprawdzać i testować i nie poddawać się w zdobywaniu wiedzy. Naprawdę warto się rozwijać w marketingu, jeśli Cię to interesuje!
 • Mam cele. To też bardzo ważny proces w nauce. Dowiedz się dlaczego chcesz uczyć się nowych rzeczy i marketingu i tematów pokrewnych. Cel da Ci kierunek i wizję do tego gdzie chcesz dążyć w marketingu. Dla mnie cel są ważne, aby wiedzieć co mam robić danego dnia. Cele mnie motywują i dają mi kopa do działania! Jak z tym jest u Ciebie? Co Ty chcesz osiągnąć?
 • Mam plan. Planuj codziennie co masz robić i działaj według niego. Nie działaj na opak i postaraj się utrzymywać działanie w kierunku swojego celu. Codziennie rób wszystko, aby dążyć do celu! Planowanie to super ważna rzecz! Bez planu nie wiesz, co masz robić i w czym się rozwijać. A to w nauce marketingu jest bardzo ważne. Jak ja uczę się marketingu? Mam cel i plan i rozwijam się w tym!
 • Uczę się codziennie czegoś nowego i ..    to podstawa, aby zdobywać codziennie wiedzę i uczyć się nowych rzeczy. Postaraj się być każdego dnia coraz lepszym i lepszym. Warto czytać i rozwijać swoją wiedzę. Sprawdzać co się umie, a co jest jeszcze do poprawy! Czeka mnie dużo pracy, a jak z tym u Ciebie?
 • … wprowadzam to w życie.     Wtedy uczysz się najwięcej, bo wiesz co działa a co nie. Działanie da Ci największe rezultaty i wysiłek będzie konieczny, ale myślę, że naprawdę warto. Nie poddawaj się i uwierz w swoje możliwości. Im więcej działasz, tym lepiej dla Twojego doświadczenia. Lepiej dla Twojego rozwoju!
 • Zadaję dobre pytania.  Pytania napędzają Twój umysł do tego, aby znaleźć odpowiedź. Dlatego zadawanie odpowiednich pytań jest bardzo ważne w każdej dziedzinie życia. Dobre pytania, dają Ci dobre odpowiedzi!
 • Uczę innych. To też ciekawy sposób na naukę. Tłumaczenie innym osobom różnych rzeczy uczy także Ciebie. Warto się na taką formą nauki zastanowić. To jednak trudne, bardzo trudne, ale warte zachodu. Bądź dobrym nauczycielem!

Warto zastosować te zasady i działać każdego dnia i uczyć się i wiele rzeczy obserwować. Właśnie obserwacja jest bardzo ważna i nie można tego nie robić po prostu. Musisz dać z siebie wszystko, aby nauka dawała efekty i nie poddawaj się za szybko. Wszystko wymaga czasu. Daj sobie czas na działanie i na zdobycie doświadczenia. Do dzieła!

Już wiesz jak uczę się marketingu, a Ty, jak się uczysz?

1 Comment

 1. Marketer Internetowy3 czerwca 2016

  A Ty, jak się uczysz?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top