Jak tam wpływasz na swoją niszę? Co masz do przekazania?

Jak tam wpływasz na swoją niszę? Co robisz, aby się wyróżnić w Internecie? 

Masz wiele możliwości w Internecie. Masz wiele tematów na rozwój! Ale co Ty wybierzesz? Czy będziesz wytrwały w swoich działaniach? Co zmienisz w życiu swoich potencjalnych klientów? 

Jak tam wpływasz na swoją niszę? Bo masz wpływ! 

Co robisz, aby dostarczać ludziom ogrom wartości? Co masz dla nich ciekawego? O czym warto wiedzieć?

Nie dotrzesz do każdego! 

Nie kieruj swoich treści czy produktów do wszystkich. Miej mniejszą niszę i w niej się udzielaj. To wiele pracy, wiele! Ale nie możesz przestać działać. Rozwijaj się każdego dnia i miej w głowie plan na kolejne kroki. Nie ma co się przejmować pierwszymi porażkami, ale nic z tym nie zrobisz. To tylko oznaka, że działasz. Więc zauważ dobre strony swojego działania. Zobacz, co dla Ciebie jest ważne i jak możesz pomóc innym ludziom z branży. To jest dopiero wyzwanie! Bez działania nie ma efektów i tak jest w każdej historii. Każdy miał lenia, nie miał na siebie pomysłu, aż w końcu zaskoczyło. Więc trzeba działać, aby osiągnąć sukces w sieci czy poza nią. Internet daje wiele możliwości, ale to nie decyduje o tym, że szybko osiągniesz sukces. Musisz nad sobą pracować i poświęcić czas na tworzenie treści i oferty. Co Ty masz do powiedzenia w danym temacie? Jak tam wpływasz na swoją niszę, poprzez to, co tworzysz? Masz coś do przekazania? Jakiś inny sposób na sukces dla klienta? Co napędza Cię do działania? Musisz wiedzieć, że nie dotrzesz do każdego w swojej branży. Lepiej mieć trochę mniejszą niszę, a przy tym większe wyniki w niej. Więc zastanów się nad tym, do kogo Ty kierujesz produkt? Co to zmieni w branży? Co dzięki swojej pracy nad niszą możesz zyskać? Masz określoną grupę odbiorców i wiesz, do czego dążysz? 

Szukaj pasji i misji w życiu! Co dla Ciebie jest ważne? 

To bardzo ważne, ale wiele osób robi tak, że uznaje, że nie ma pasji i zainteresowań, to on nie zacznie działać i tak dalej… Więc szukaj tych tematów! Próbuj różnych rzeczy i zobacz, co zaskoczy! Pasja sama do Ciebie nie przyjdzie. Ucz się różnych rzeczy i sprawdzaj jak jesteś zdyscyplinowany w nauce. Czy dana rzecz przychodzi Ci łatwo? Czy lubisz się jej uczyć? Czy czytasz i rozwijasz się w tym temacie wolnym czasie? Tak trzeba szukać pasji! Czytać różne książki…. kursy czy szkolenia. Zobacz, ile masz tematów na samym YouTube. Zacznij oglądać filmy na różne tematy. Może to zarabianie, może relację czy motoryzacja. Masz wiele tematów do zbadania. Masz wiele możliwości i to za darmo! Więc zabierz się do tej pracy i nie mów mi, że nie masz pasji w życiu. Szukaj… testuj! A nie licz na wymówkę i to, że pieniądze Ci spadną z nieba. Nie ma nic za darmo, więc zabierz się za działanie! Rozumiesz?

Nie poddawaj się zbyt szybko.

Wiele z nas poddają się zbyt szybko i potem mówi, że nie można osiągnąć sukcesu. W działaniu potrzebna Ci jest wytrwałość, ale nie super wyniki na początku. Rezultaty przyjdą z czasem, więc nie licz na to, że szybko coś zmienisz, jak zaczynasz. Masz wiele do przekazania niszy? Masz w sobie coś unikalnego? Więc to wykorzystaj! Zastanów się nad swoim planem. Zastanów nad celami i zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Czy masz na tyle dyscypliny, aby osiągnąć cel? Co może Cię wyróżnić w Internecie? Czy poddasz się po kilku dniach? Miesiącach czy wcale? To Twój wybór! Ty decydujesz czy działasz i czy masz wyniki, a nie Twoja wymówka! Zbadaj swoje możliwości w sieci i zobacz, czy nadajesz się do działania w Internecie? Więc jesteś uparty i nie poddasz się zbyt szybko? 

Jak tam wpływasz na swoją niszę? Jak wzbudzisz uwagę do swojej marki?

Masz plan na siebie i wiesz, co jest ważne w Twoim życiu? Jak możesz wpływać na innych i dawać przykład ludziom z mniejszym doświadczeniem? Zastanów się czy działanie w sieci jest dla Ciebie? Czy wiesz, że swoimi działaniami inspirujesz początkujących? Że dzięki swojej pracy napędzasz innych do działania? Jak masz motywację i wyniki, to wpływasz na innych! Inni widzą, że się rozwijasz i że Ty też możesz! Więc działaj i napędzaj siebie do działania. Nawet, jak nie będzie Ci lekko! Bo masz tyle do zrobienia w wielu tematach, więc czemu nie działasz? Co Cię tak blokuje i nie pozwala się rozwijać? Masz coś do przekazania niszy i cel w swojej głowie? Masz coś do pokazania sobie, ze sobie poradzisz i masz w sobie siłę do zmieniania świata? Jeśli tak, to super! Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele i dawać przykład innym, że można! Zacznij wyróżniać się w niszy i pokaż, że masz coś do przekazania w danym temacie. 

Nie marnuj czasu na głupoty. Bądź przebiegły i pomysłowy. 

Wiele z nas zamiast działać, to kombinuje. Nie działa w odpowiedni sposób. Tylko ciągle jakieś wymówki i kombinowanie. Ciągle jakieś przeszkody… ale te przeszkody są u każdego, nie tylko u Ciebie! Więc nie mów, że to jest problem w Twoim życiu! Bo takie wątpliwości ma każdy! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Jak chcesz zmienić swoje życie? Czy rozumiesz to, że tylko odpowiednie działania przybliżą Cię do sukcesu? Nic nie przyjdzie za darmo, więc czeka Cię sporo pracy, jak Ci pisałem wyżej. Ile Ty czasu spędzasz nad tym, co ważne? Jak to zmieni Twoje nastawienie w dążeniu do sukcesu? Zacznij myśleć nad tym, jak szybciej osiągnąć sukces, ale wszystko w swoim tempie! Nie osiągniesz milionów w dzień. Nie ma szans, aby coś zmienić, jeśli nie działasz. Więc rozwijaj się najlepiej, jak potrafisz! Nie poddawaj się zbyt szybko i kieruj działania w odpowiednie cele. Zaczniesz działać, czy dalej masz wymówki? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty ogarniasz swoją niszę?

Scroll to top