Co możesz kontrolować w swoim życiu? Jak myślisz?

Wiesz, co możesz kontrolować w swoim życiu? Masz plan na siebie?

Zastanów się nad tym, co możesz kontrolować w swoim życiu! Czy możesz nad wszystkim mieć kontrolę? Niestety nie i trzeba się do tego przyznać! Nie oszukuj się, że możesz wszystko, bo każdy też ma swoje ograniczenia (które można pokonać). Jednak najważniejsze jest robić to, nad czym masz kontrolę.

Co możesz kontrolować w swoim życiu i jak to wykorzystać? 

Kontrolę masz nad sobą i nad tym, jak działasz. Na pewno masz wiele rzeczy, które chciałbyś kontrolować, ale nie da się wszystkim zarządzać. Musisz to mieć na uwadze, że nie możesz liczyć na to, że każda rzecz pójdzie po Twojej myśli. Zastanów się, czy to akceptujesz czy ciągle walczysz z tym, że nie możesz wszystkim dyrygować. Zrób wszystko, by mieć kontrolę nad sobą i swoimi działaniami. 

Zastanów się, czy pracujesz nad sobą odpowiednio? Czy robisz wszystko, by osiągnąć swoje cele i kierować siebie na odpowiednią drogę? To Ty możesz coś zmienić w sobie, aby osiągnąć sukces. Ty możesz nad sobą pracować, aby być lepszym specjalistą w sieci czy poza nią. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w działaniu? Czy masz coś do przekazania innym? Chcesz się jakoś wybić w sieci, dzięki pracy nad sobą i nad tym, aby każdego dnia być lepszym od siebie z poprzedniego dnia? Zastanów się, czy chcesz and wszystkim mieć kontrolę i przy tym jakoś samemu ze sobą walczyć i tracić na to energię? 


Nic nie przyjdzie samo w sieci. Musisz mieć to w głowie, że samo się nie zrobi i samo się nie zmieni. To Ty musisz chcieć zmiany i rozwoju! Więc zastanów się, czy masz na tyle siły, aby coś ogarnąć u siebie i kontrolować tylko to, co możesz. Wiele z nas za dużo kontroluje i potem się dziwi, że coś nie idzie po myśli. Zastanów się nad tym, czy chcesz coś zmienić w swoim życiu i mieć dobre wyniki? To zacznij kontrolować tylko to, co możesz! 

Masz się zabrać za siebie i rozwijać siebie, jako specjalistę. Tylko to możesz sterować w swoim życiu. Masz wpływ na siebie i na swoje myślenie, więc zabierz się za działanie i zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Miej wpływ na siebie i ulepsza swoją głowę. Masz tyle do zmiany w swoim życiu, jeśli dopiero zaczynasz. Mamy taki śmietnik w głowie, że posprzątanie go to lata pracy nad sobą. A praca nad sobą jest najtrudniejsza! 

Najgorzej jest też zacząć zmianę… przyznać się do błędu w swoim myśleniu i zachowaniu. Najgorzej jest zacząć zmieniać myślenie! Zrobisz ten pierwszy krok i ogarniesz siebie w końcu? Czy działanie nad sobą jest wymagające? Bardzo! Więc zacznij działać i nie poddawaj się przy pierwszych problemach. Będzie ich sporo, ale Ty sobie poradzisz i zmienisz coś w swoim życiu. Masz tyle tematów, w których możesz być wyjątkowy… Wybierz coś dla siebie i zacznij działać! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

STOP! Zacznij od siebie! Kontroluj siebie!

Scroll to top