Jak możesz zmienić świat poprzez blogowanie? Jak to zrobić?

Jak możesz zmienić świat poprzez blogowanie? Czy możesz zmienić coś, tylko blogując?

Na pewno, ale nie jest łatwo w tych czasach rozwijać się, jako bloger. Jest tyle mało wartościowych treści, że ciężko jest się wybić z czymś ważnym dla Ciebie. Jak Ty chcesz zacząć blogować i co zrobisz, aby dzięki temu rozwinąć swoje cele? 

Jak możesz zmienić świat poprzez blogowanie?

Możesz, ale trzeba zostać super blogerem i dawać ogrom wartości. 

Warto tworzyć treści ponadczasowe. 

To bardzo ważne w blogowaniu, aby mieć wpisy o tym, co zawsze będzie ważne dla Twojej niszy. Takie wpisy są dla mnie bardzo ważne i trzeba się postarać, aby było one ważne nawet kilka lat po ich napisaniu. Warto tworzyć tak wartościowe rzeczy, choć to niełatwe! Będziesz miał na początku problem z pisaniem takich artykułów, zwłaszcza, gdy nie ma doświadczenia. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w blogowaniu i jak możesz przekonać do siebie swoich potencjalnych czytelników? Czeka Cię sporo pracy, ale nie ma co się poddawać! Naucz się pisać takie artykuły, które będą ważne jak najdłużej. Zastanów się nad tym, czy jesteś w stanie pisać takie artykuły? Czy masz pomysły na 1, 50, 100 takich wpisów? I wiesz, jak je będziesz promować? Ciężko będzie, co nie? Ale właśnie takie artykuły są chętnie czytane przez wiele osób. Ja sam uwielbiam wpisy, które mają po kilka lat, są po tych latach dopieszczone i mają mega wartość dla czytającego. Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w blogowaniu i czy chcesz się wybić pisząc ponadczasowe wpisy… jesteś gotów na działanie? Wiesz, do czego dążysz? Masz ustalone cele i ogarniasz jakiś temat? Zacznij więc blogować i rozwijać się każdego dnia w swojej branży! 

Bądź mądry i dziel się super wiedzą.

Nie pisz byle jak! Pisz profesjonalnie i dawaj z siebie wszystko, aby osiągnąć swoje cele blogowe. Na pewno początki będą mega trudne, ale nie ma co się poddawać zbyt szybko. Daj sobie czas na oswojenie się z blogowaniem i tworzeniem treści. Jaką wiedzą chcesz się podzielić? Co chcesz zmienić w życiu Twoich czytelników? Jakie dodasz doświadczenie do swoich działań? Co zrobisz, aby pisać codziennie po kilka akapitów tekstu czy ogarnąć jakieś audio czy wideo? Bo nie musisz pisać! Możesz też nagrywać siebie czy tworzyć podcasty. To też tworzenie treści! Ale wymaga już dużo pracy i jest dużo trudniejsze od tworzenia tekstu. Wszystko zależy od tego, w czym dobrze się czujesz! Podziel się tym, co wiesz… na pewno masz jakąś wiedzę na dany temat. Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz pomysł na siebie i na to, co zrobić, aby był chętnie odwiedzany? Masz pomysł na kilka fajnych artykułów? Wiesz, jaka wiedza pomoże przejść z punktu A do B, Twoim czytelnikom? Czym możesz pochwalić się na łamach bloga? Czy Twoje treści są wartościowe dla Twoich czytelników? Dzielisz się dobrą wiedzą? Ile masz czasu na blogowanie? Co możesz zmienić w życiu Twoich czytelników? 

Niech treści mają znaczenie dla Ciebie i innych i będą przydatne dla czytelników. 

Nie pisz o byle czym! Treści muszą być bardzo przydatne i pomagać Twojej branży. Czeka Cię sporo pracy, ale nie ma co się poddawać. Budowa bloga nie jest taka łatwa, jakby się wydawało, więc zabierz się do pracy! Ustal sobie cel i to, ile masz czasu na blogowanie. Nie każdy ma dużo czasu, więc te efekty będą mniejsze na początku, ale z czasem zobaczysz, że warto blogować i rozwijać swoje umiejętności z tym związane! Nie będzie Ci lekko działać, więc musisz dopasować działanie z blogiem do siebie. Zobacz, w jakich treściach czujesz się dobrze i pisz o nich na początku. Możesz mieć wiele problemów z tworzeniem na początku, ale nie możesz się tym przejmować. Dużo czytaj i się edukuj, to będziesz miał wyniki! Budowy nowych treści można się nauczyć, ale trzeba dużo pisać i robić to  miarę regularnie. Zabierz się do pracy i zacznij rozwijać się w swoich pasjach. Zacznij dzielić się wiedzą, którą masz i zrób wszystko, by mieć coraz to nowe pomysł na treści. Im więcej się wie, tym łatwiej jest tworzyć. Trzeba samemu dużo wiedzieć, aby być dobrym nauczycielem i blogerem.. więc zabierz się do nauki i rozwijaj w swojej niszy. Nie zawsze będzie Ci lekko, ale co poradzisz. taka jest droga do sukcesu, więc zabierz się do działania! Na co czekasz? Nie dawaj się swoim wymówkom i rozwijaj się, aż osiągniesz swoje blogowe cele!

Niech Twoje słowa mają znaczenie. 

Pokaż, że dany temat jest dla Ciebie ważny! Zrób wszystko, aby osiągnąć swoje cele i dziel się swoimi doświadczeniami. Tworzenie nowych wpisów to będzie wyzwanie, ale nie ma co się poddawać! Masz wiele do zrobienia, aby osiągnąć szczyt swoich marzeń. Nie ma tak, że piszesz do nikogo. W końcu ktoś Cię zauważy, gdy będziesz miał coś ciekawego do powiedzenia! W końcu ludzie zaczną do Ciebie pisać i z Tobą rozmawiać w komentarzach. Masz wiele do zrobienia, aby osiągnąć swoje cele, więc zabierz się do pracy. Nie czekaj na idealny moment. On nigdy nie nadejdzie! Najlepszy moment jest teraz i zrozum to, że nie ma na co czekać. Spróbuj blogować z wiedzą, jaką masz teraz i zobacz, jak Ci będzie szło! Zobaczy, czy to Ci się spodoba, bo nie każdy może być blogerem. Są osoby, które nie lubią tworzyć i jest im ciężko rozwijać bloga. Możesz próbować budować bloga poprzez filmy czy podcast. Nikt Ci tego nie zabroni, jeśli czujesz się w tym dobrze. Tylko musisz dopasować rodzaj budowy treści do swoich możliwości. Nic nie przyjdzie samo, więc zabierz się do pracy i zobacz, jak możesz rozwijać swojego bloga! Masz pomysł na to, jak będziesz blogować i jakimi wpisami będziesz się dzielić? Jak możesz zmienić świat poprzez blogowanie i tworzenie wartościowych treści? Wiesz, do czego dążysz przy swoim blogu? Jak on pomoże Ci zmienić swoje życie zawodowe i prywatne?

Jak wzbudzić uwagę na siebie? Warto zarażać swoją energią…

Co zrobisz, aby pokazać się z dobrej strony? Co zrobisz, by osiągać swoje cele? Masz pomysł na siebie i wiesz, do czego dążysz? Czy początki będą łatwe? Na pewno nie, ale nie ma co się poddawać! Masz wiele możliwości, jako bloger, więc jeśli masz na to czas, to rozwijaj się, jako twórca! Co Ty zrobisz, by zostać dobrym blogerem? Czy zrobisz wszystko, by stać się ekspertem w niszy? Masz idee na to, jak będzie Ci pomagał blog w działaniu online? Wiesz, dlaczego działasz i co zrobisz, by osiągnąć swoje cele? Ile masz w sobie siły i energii, aby zacząć blogowanie? Co chcesz przekazać swoim odbiorcom? Jak możesz zmienić świat poprzez blogowanie? Czy chcesz zmienić coś w swojej niszy? Chcesz pokazać swój punkt widzenia? Czy wiesz, jak bardzo rozwiniesz swoje kompetencję, aby cały świat się o Tobie dowiedział? Chcesz być rozpoznawalny i wiesz, do kogo kierujesz swoją tematykę? Czy blogowaniem można zmienić świat? Na pewno, ale trzeba wkładać w to wiele serca i rozwijać się mimo przeciwności, których będzie naprawdę sporo! jakie podejmiesz działania po przeczytaniu tego wpisu? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty chcesz osiągnąć poprzez blogowanie?

Scroll to top