Jak dobrze rozumiesz niszę?

Jak dobrze rozumiesz niszę? Co sprawia, że masz w niej efekty? 

Nie ma łatwo działać w różnych niszach… bo jeden ma ich kilka, a drugi kilkanaście! Ludzie działają w Internecie w różnych niszach. Poza tym mało kto ma na tyle pomysłów i czasu, aby działać w kilku branżach. Co Ty wybierasz na początku? Jedną niszę czy kilka?

Jak dobrze rozumiesz niszę?

Aby dobrze działać w niszy, to musisz wiedzieć, do czego dążysz i jakie masz cel w danym temacie. Zrób wszystko, aby znaleźć na początku dobrą, jedną niszę, która sprawi Ci radość. Zastanów się nad tym, co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele finansowe? Na pewno nie będzie tak, że trafisz z jedną niszą od razu. Zastanów się, w jakim temacie chciałbyś działać i jak potem wykorzystasz tą wiedze z jednej niszy, wchodząc w drugą, trzecią… Zastanów się dobrze nad tym, co Ty chcesz osiągnąć w Internecie i co chcesz zmienić w swoim życiu. Jakim specjalistą chcesz zostać i jak będziesz się rozwijał w danym temacie? To będzie wiele pracy na początek, ale nie ma co się poddawać. Nic na początku nie jest łatwe, więc zabierz się do działania! Czeka Cię wiele wyzwań i walki ze sobą, ale nie poddawaj się zbyt szybko! I tak osiągniesz swoje cele, jeśli jesteś dobrze zdeterminowany!

Więc zastanów się nad tym, jak dobrze rozumiesz niszę? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Co masz do przekazania w swojej pierwszej niszy? Czego chcesz się nauczyć? Co chcesz zyskać, dzięki pracy nad niszą? Czy starasz się zrozumieć swoich potencjalnych odbiorców? Czy lekko jest Ci działać w niszy? Na pewno nie, bo na sukces trzeba sobie zasłużyć! Nie nie zrobi się samo, więc zabierz się do roboty! Zastanów się nad tym, co możesz zmienić w życiu swoich klientów? Co możesz zyskać, dzięki pracy nad swoimi niszami? Czy masz różne zainteresowania, które pomogą Ci osiągać kolejne sukcesy? Z czasem będziesz mieć coraz więcej doświadczenia i będziesz zyskiwał w oczach klientów, ale to wszystko z czasem! Marketingu i sprzedaży trzeba się nauczyć. Samo się nie wypromuje, ani nie zmieni! Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele! Na pewno będzie Ci szło na starcie bardzo powoli i wiele rzeczy nie będziesz rozumieć, ale ucz się działania w niszach. Przedstaw solidną ofertę i zobacz, co ludzi trapi i co im przeszkadza w działaniu? 

Czy masz już pomysł na pierwszą niszę? Wiesz, co chcesz zmienić w postrzeganiu danego tematu? Czy masz jakieś ciekawe rozwiązania, których nie ma konkurencja? Co możesz zyskać, dzięki pracy nad sobą? Na pewno wiele, więc zabierz się do działania! Czeka Cię sporo wyzwań, ale poradzisz sobie. W końcu po coś czytasz mojego bloga i szukasz odpowiedzi na różne pytania. Co unikalnego Ty masz? Co możesz zmienić w swoim życiu? Co możesz osiągnąć, dzięki pracy nad sobą? Znowu! Bardzo wiele, ale nie poddawaj się zbyt szybko i zacznij działać pomału, w jednej niszy. Jak ogarniesz jedno, to zacznij coś nowego. Dzięki temu możesz zyskać wiele nowych umiejętności. Będziesz coraz lepszy w działaniu online i zaczniesz mieć coraz większe wyniki! Nic nie zmieni się samo, więc zabierz się do działania! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top