Czego oczekujesz od siebie?

Czego oczekujesz od siebie? Masz jakieś wymagania co do siebie?

Zastanów się nad tym dobrze, co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz wobec siebie jakieś oczekiwania? Czy jesteś swoim dobrym i złym szefem? Do czego dążysz w swoim życiu i czy Cię to motywuje?

Zastanów się, czego oczekujesz od siebie?

Czy wiesz, że w Internecie to Ty jesteś swoim szefem i nikt nad Tobą nie stoi? Że nie ma kto Cię opieprzyć, gdy zrobisz coś źle? Ty musisz wyciągnąć wnioski i zrobić wszystko, by osiągnąć swoje cele. Wiele osób uważa, że w Internecie są tylko nagrody i same dobre rzeczy. Na pewno nie jest tak łatwo, jak wiele osób mówi. To, że musisz nad sobą pracować, to chyba nie ma żadnych złudzeń. Musisz pracować nad tym, aby mieć jakieś warunki do rozwoju. Trzeba nad sobą pracować i każdego dnia wyciągać wnioski ze swoich działań. To trudne zadanie, więc nie licz na to, że sobie napiszesz ebooka na kilka stron i nagle zostaniesz milionerem to miesiąc! To tak nie działa! Zastanów się, co Ty musisz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Jakie działania musisz podjąć, aby mieć wyniki w swojej branży? To nie są łatwe zadania i przemyślenia. Bo wiele osób uważa, że jak działa w sieci, to wszystko się mu należy. To, że jesteś swoim szefem i działasz w Internecie, nie oznacza, że masz mieć wszystko na tacy. Na wiele rzeczy trzeba sobie zasłużyć! 

Więc zabierz się do pracy! Na co Ty czekasz? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy będziesz każdego dnia pracował nad tym, aby mieć wyniki w sprzedaży czy promocji swoich produktów? Co masz do przekazania w swojej niszy? Czy wiesz, czego ona potrzebuje i jak Ty możesz wdrożyć odpowiednie działania, aby mieć sukcesy w niszy? OK! Zacznij działać online, ale nie licz na to, że coś zmieni się samo i nagle coś zaskoczy. Na sukces trzeba sobie zapracować: pamiętaj o tym! Więc zabierz się za to działanie i rozwój i wiedz, czego oczekujesz od siebie! Musisz wymagać od siebie dużo na początku! Zwłaszcza  na początku! Wiesz, jakie już działania możesz podjąć, aby zyskać wyniki w sieci? Czy masz określone cele i plan działania? Co takiego masz dla swoich potencjalnych odbiorców? Zastanów się, co możesz zmienić w życiu innych ludzi i przy tym zarobić? 

Co takiego Ty masz dla innych online? Co możesz zyskać, dzięki pracy nad sobą? Dużo, ale nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Wiele osób poddaje się zbyt szybko! Nie popełniaj tego błędu! Jak działasz w odpowiedni sposób, to wyniki powinny przyjść. Ale czekanie na idealny moment czy poddawanie się w tym nie pomaga! Zastanów się nad tym, jakie Ty masz wobec siebie wyznaczniki? Czy działanie online jest dla Ciebie? Masz na to czas i pieniądze? Zastanów się i ustal sobie, że będziesz działać mimo przeciwności! W końcu osiągniesz swoje cele i będziesz zadowolonym, ale nie licz na to, że coś wydarzy się samo… 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top