Bądź praktykiem! Poszerzaj swoje kompetencje!

Pamiętaj! Bądź praktykiem! I staraj się działać każdego dnia!

A to nie jest łatwe zadanie, bo na początku dużo się uczymy i tej praktyki nie ma dużo. Potem uczymy się dalej, a zapominamy doświadczać nowych rzeczy. Skąd to wiem? Z doświadczenia! 

Bądź praktykiem w swojej niszy! 

Jesteś gotów na naukę nowych rzeczy poprzez praktykę? To ciężkie zadanie, co nie? Co Ty robisz, aby osiągnąć swój cel? Czy starasz się rozwijać? Starasz się każdego dnia zmienić się w lepszego człowieka? Lepszego od siebie? To ciężkie zadanie, bo rozwój siebie w Internecie, na początku, jest bardzo utrudnione. Często jesteśmy sami w tym co robimy i nie ma nam kto pomóc. Trzeba uczyć się na swoich i cudzych błędach. Obserwować niszę i to, jak działa konkurencja. Jest wiele zadań na początku, aby się rozwinąć. Więc trzeba zrobić jak najwięcej, aby osiągnąć sukces w danej niszy. Jesteś na to przygotowany i masz na to czas? Jeśli tak, to super! 

Potem czeka Cię tylko praktyka i zdobywanie nowych umiejętności. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele i mieć przy tym dużo zabawy. Bo warto bawić się daną niszą. Bawić się danym tematem i szukać w tym radości każdego dnia. A żeby mieć radość, to trzeba mieć pasję i szukać tych pasji, jeśli ich nie masz. Zastanów się, czego Ty szukasz w Internecie? Co robisz, aby osiągnąć sukces w danym temacie? Masz coś dla swoich odbiorców? Czym możesz się wyróżnić i jak praktykować swoją wiedzę? Nie ma sensu ciągle zdobywać nowej wiedzy. Trzeba ją wykorzystać i działać z tym, co się ma w danym momencie. Nauczysz się nowego, jeśli taka będzie potrzeba. nie ma co się uczyć na zapas. Wiele osób uczy się na zapas, bo coś się przyda czy coś takiego. Ja sam wpadałem w takie coś… ale staram się na bieżąco uczyć i nie robić tego na zapas. To ciężkie zadanie, gdy ma się wiele ambicji i chce się wiedzieć wszystko. Ale widzę, że najlepsi w dziedzinie uczą się, gdy tego potrzebują i czegoś nie wiedzą. Będziesz też tak robił? Razem ze mną? 

Więc zrób wszystko, by być praktykiem i nie poddawaj się, gdy coś nie wychodzi. Na wszystko musisz sobie zapracować. Zwłaszcza na początku. Dlatego tak dużo osób odpada na początku. Bo nie są na tyle zdeterminowani, aby osiągnąć cele. Jak jest u Ciebie? Robisz wszystko, by każdego dnia zmienić coś w swoim życiu na lepsze? Masz na tyle motywacji, żeby wstać wcześniej jeśli trzeba i robić coś w kierunku sukcesu online? Mas zna tyle czasu, aby praktykować i rozwijać się w danej dziedzinie? Wiele osób nie ma możliwości działania cały dzień. Jest praca, rodzina i inne obowiązki. Ale nikt nie każe Ci się rozwinąć w kilka tygodni. Poświęć na to kilka lat. Zobacz, czy działanie w sieci jest dla Ciebie? Masz na tyle odwagi, aby zacząć się rozwijać w danym temacie? Jesteś gotów na poświęcenia? Super! To zacznij działać, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy i nabrać jeszcze więcej motywacji! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top