Jak być zapamiętanym? Czy łatwo jest budować markę?

Jak być zapamiętanym w swojej niszy? Czy łatwo jest zbudować solidną markę? 

Jaką Ty budujesz markę? Co robisz, aby ludzie zapamiętali Twoje działanie w niszy? Czy łatwo jest budować markę w tych czasach? Na pewno nie, bo potrzebne jest wiele działań, aby osiągnąć swoje cele! 

Jak być zapamiętanym w swojej niszy? 

Masz pomysł na swoje działanie w niszy? Co chcesz zrobić, by osiągnąć swoje cele i być zapamiętanym w swojej niszy? Co możesz zrobić? Zacznij od blogowania i od tego, aby dawać ludziom dużo wartości w niszy. Zrób sobie dwa, trzy profile w mediach społecznościowych i się tam udzielaj. Nie będzie tak, że sobie napiszesz dwa wpisy i zaczniesz mieć wynik i będziesz budować markę. Tu wymaga trochę więcej działania. Musisz być bardzo systematyczny w tym, aby osiągnąć swoje cele w budowaniu rozpoznawalności. Masz pomysł na siebie? Na pewno każdy jakiś ma, ale mało kto działa skutecznie w tych czasach. Bo praca nad marką jest bardzo trudna. Ciężko jest ją budować na początku samemu. Ale nie jest to niemożliwe. Więc nie ma co się przejmować początkowymi błędami. A one na pewno będą! 

Więc zastanów się, jak zaczniesz się wybijać w swojej niszy? Może jakiś blog, o którym już wspominałem? Może Twitter czy Instagram? Może coś innego, typu Youtube? Chociaż nie każdy lubi nagrywać… Masz wiele możliwości w tych czasach. Możesz rozwijać siebie i pomagać innym na wiele sposobów. Najlepiej jest budować markę poprzez pomaganie swoim potencjalnym klientom. Ale czy to takie łatwe? Czy łatwo jest działać w sieci? Nie! Dlatego tak mało osób osiąga sukcesy. Bo praca nad swoją markę jest mega trudna i ciężko jest się wybić w tych czasach, gdzie każdy próbuje swoich sił w Internecie. Jest wiele osób, które chcą się wybić, ale mało kto wytrzyma kilka lata pracy, by zbudować solidną rozpoznawalność. Więc jest naprawdę ciężko! 

Jak Ty budujesz swoją markę? Jakie masz z tym doświadczenie? Czy jest łatwo? Czy jest wiele osób, który próbują jak Ty? Jest, ale mało kto z nas zbuduje coś faktycznie wartościowego. Nie każdy wytrzyma tempo czy nie każdy ma czas, aby zbudować coś ciekawego w sieci. Więc musisz się zastanowić, czy masz czas, aby zbudować swoją markę w sieci. Zobaczy, czy masz odpowiednią wiedzę, aby zbudować pozycję specjalisty w danym temacie. Zastanawiałeś się, jak być zapamiętanym w swojej niszy? Czy blogujesz i rozwijasz swoje kompetencje? Czy wiesz, co jest dla Ciebie ważne? Masz swój system wartości i wiesz, do czego dążysz w życiu? Wiesz, co musisz zrobić, aby osiągnąć swoje cele na początku? Jak nabierzesz motywacji do działania? Czy będzie łatwo? Na pewno nie, ale najlepsi wytrwają i będą mieć ogromne sukcesy! Czy Ty zaliczasz się do tej grupy osób? Czy będziesz taki wytrwały w blogowaniu i budowaniu portali społecznościowych? Czy będziesz dostarczał wartość i dzielił się swoją wiedzą? Czy masz na siebie pomysł i wiesz, w jaki sposób wybijesz się w danej branży? Musisz uwierzyć siebie. Pokazać, że masz coś do przekazania wartościowego. Nie ma co się poddawać, gdy będą pierwsze porażki. A będzie ich naprawdę wiele. Więc zabierz się do działania i buduj markę w sieci! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Z czego Ty chcesz być rozpoznawalny?

Scroll to top