Co na początek? Co warto przemyśleć?

Co na początek jest ważne? Na co warto zwrócić uwagę na początku działania w Internecie? 

Zastanawiałeś się, co robić, aby mieć wyniki online? Czy masz coś ciekawego dla swojej niszy? Wiesz, jakie masz cele i co chcesz osiągnąć? Czy dążysz codziennie do swojego nowego życia? 

Co na początek Twoich działań? 

Zastanawiałeś się, czy działanie online jest dla Ciebie? 

Jaki biznes?

Z czym na początku chcesz zacząć? Coś online czy stacjonarnego — lokalnego? To pierwsza rzecz, o której musisz pomyśleć i przemyśleć. Co wolałbyś? Czym się chcesz zajmować? W czym chcesz być dobry? Co chcesz przekazać dzięki swojej działalności? Co chcesz pokazać innym ludziom w niszy? Co chcesz zmienić w branży dzięki swojej firmie? Zastanów się nad tym dobrze! To ważne, aby potem nie kombinować z działaniem, że raz e-biznes, a raz coś innego!

Możesz też połączyć te dwie spraw i robić coś stacjonarnego i internetowego, ale to już wymaga dużych funduszy dla obu strategii. Wszystko zależy od Twojego biznesu i tego, jak chcesz działać. Zacznij od dobrej decyzji i od tego, co jest dla Ciebie ważne i dobre w danym momencie! Pomyśl, ile masz budżetu i dostosuj to do swoich celów!  Co na początek jest ważne? Pomyśl nad tym dobrze!

Jaki temat jest dla Ciebie pasją? 

Warto wybrać coś, co jest dla Ciebie ważne i masz się w tym dobrze. Jaki biznes już wiesz, ale jaki jego temat? W jakiej branży chcesz działać? W czym chcesz się rozwijać? W czym chcesz być dobry i w czym chcesz się wykazać? To naprawdę trudne pytania. Bo ciężko Ci będzie zbudować dobrą działalność, gdy jej temat Cię nie interesuje… Według mnie to jest ważne, aby nisza i jej temat Cię interesowała choć trochę. Inaczej będziesz się dusił i nie będzie Ci się chciało tak rozwijać. Motywacja tu jest bardzo ważna, aby chciało Ci się uczyć i rozwijać! Nie będzie Ci łatwo, gdy branża Cię nie jara! To jest moje zdanie, ale mogę się mylić. Może Ty masz jakąś niszę, która wcale Cię nie interesuje i na niej zarabiasz bardzo dużo? 

Stwórz dobrą ofertę. 

To jest ważne, aby Twoja oferta była jak najlepsza! Musisz dawać z siebie wszystko, by Twoja oferta była konkurencyjna. Musisz pokazać swoją wartość! Pokazać, co Cię interesuje i że jesteś pasjonatem i dzięki temu masz wiele do pokazania. Ale to nie jest takie łatwe, jakby się wydawało. Nie zawsze się wstrzelisz w niszę z ofertą, więc trzeba ją testować! Sprawdzać co i jak działa i nie poddawać się w tym testowaniu. To naprawdę ważna rzecz w Twojej działalności. Im więcej testujesz, tym lepsze masz efekty. Tym bardziej chce Ci się działać i mieć jeszcze większe dochody! 

Zacznij sprzedawać, testować i sprawdzać, co działa.

Sprzedaż jest najważniejsze. Jak dodasz do tego marketing, to będzie to bomba! Ale to wszystko wymaga pracy! Samo się nie zrobi. Im więcej działasz, tym lepiej! Ale nie możesz się w tym poddawać. W testowaniu i sprawdzeniu tego, co działa. Nie ma tak, że oferta zaraz zadziała. Że sklep się uda. Że kurs czy szkolenie się sprzeda. Im większa świadomość tego, co potrzebuje klient, tym lepiej. Więc musisz się sprawdzić i dawać jak najwięcej wartości. To nie jest proste! Im bardziej w tym kopiemy, tym więcej jest do poprawy! Zastanów się, czy to, co sprzedajesz, ma sens i czy chcesz to sprzedawać. W czym chcesz się rozwijać? Jeśli nie rozwijasz siebie i swojej działalności i Ci się tego nie chce, to oznacza, że to nie ten temat. Zacznij to robić, to co dla Ciebie jest ważne! W czym chcesz być dobry? Co kochasz robić? Może wybierz coś związanego z Twoją pasją? 

Co na początek jest ważne? Czy wybranie dobrego tematu działalności jest ważne dla Ciebie? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty wybierasz?
Jaki format biznesu? Może jeszcze o tym myślisz?

Scroll to top