Gdy zawodzisz… co warto wiedzieć na temat działania?

Co robić, gdy zawodzisz? Gdy nie ma efektów, jakie chciałbyś mieć? 

Czasem mimo działania nie ma efektów. Co wtedy robić? Czy trzeba się poddać? Nie poddawaj się! Nie rób tego! Stwórz nowy lan i zacznij go realizować! 

Co, gdy zawodzisz?

Zastanów się nad tym dobrze! Czy robisz wszystko, czy tylko udajesz, że coś robisz. Bo nie ma lekko w tych czasach. Jest ciężko rozwinąć się w danej niszy i poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie. Bo nie doceniamy tego, co jest ważne! Czyli tego, że możemy działać i mamy możliwości być kimkolwiek chcemy. Ale wiele osób nie działa i nie chce mieć lepszego życia. Nie chce się rozwijać i nie zmienia się poprzez realizowanie swoich celów, planów i marzeń. I to jest OK. Nie każdy musi być człowiekiem sukcesu. Nie każdy musi mieć biznes. Są ludzie na etacie, którzy zarabiają dobrze i są zadowoleni. Takie osoby też potrzebuje świat. Ale co, gdy chcesz czegoś więcej? Gdy chcesz mieć coś więcej od życia? Wtedy trzeba zapieprzać jeszcze więcej niż przeciętny człowiek! Trzeba każdego dnia się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności. I nie będzie to łatwe zadanie, bo wiele rzeczy nas rozprasza. Telefon, TV, czyli reklamy i różne powiadomienia. Trzeba walczyć z tym, aby działać produktywnie i rozwijać siebie, jako jednostkę. To jest bardzo ciężka praca. Ciężko jest rozwijać siebie, gdy przychodzi jedna porażka za drugą. Gdy jest coraz ciężej, gdy wchodzimy na kolejny poziom. I nie będzie na początku łatwo! To chyba wie każdy, ale wiele z nas po prostu się podda po pewnym czasie. I życie weryfikuje, co jest Ci dane. Tak jest! 

Więc nie poddawaj się, gdy zawodzisz. Tylko idź dalej! Rozwijaj siebie i pokaż, że masz coś do przekazania światu. Że możesz się w czymś rozwinąć i dawać z siebie jak najwięcej. Nie poddawaj się! Nie poddawaj! Tylko idź dalej i coraz więcej rozwijaj siebie w danej niszy. Postaraj się działać każdego dnia… aby być coraz bliżej swojego celu. Aby każdego dnia być coraz lepszą wersją siebie. Aby pokonać swoje lęki i złe nastawienie. Aby poszerzać swoją strefę komfortu i rozwijać się, mimo przeszkód. Nie kombinuj, tylko działaj i rozwijaj siebie każdego dnia. Może to nie jest tak z łatwiejszych dróg, ale warto działać, by osiągać kolejne szczyty. Nie będzie Ci w tym zawsze komfortowo, ale taka jest droga do sukcesu. Trzeba pokonać przeciwności losu i zmieniać swoją mentalność. Więc nie ma co liczyć na szybkie efekty i to, że podziałasz parę miesięcy i będzie sukces. Wszystko wymaga czasu, ale nie tylko! Trzeba działać każdego dnia i osiągać swoje małe sukcesy. Te pierwsze, które będą Cię napędzały do kolejnych marzeń. 

Więc zacznij działać i rozwijać siebie. Zacznij zmieniać swoje podejście do wielu rzeczy. Zmieniaj to, co przeszkadza Ci na drodze do sukcesu. Bo tych przeszkód będzie naprawdę wiele. Nie poddawaj się w tych ciężkich czasach, gdzie nie każdemu jest łatwo. Nie będzie łatwo, ale nie ma co się poddawać, tylko trzeba działać! Pokaż sobie, że dasz radę i osiągniesz swoje cele. Nie musi to być w kilka tygodni, czy miesięcy, ale z czasem ogarniesz siebie i zaczniesz działać coraz sprawniej i lepiej. Przez co, wynik będą jeszcze lepsze! Nie poddawaj się, gdy zawodzisz. Tylko weź lekcję ze swoich działań i rozwijaj siebie każdego dnia. Nie będzie Ci lekko, ale dasz radę! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty pracujesz nad sobą, aby osiągnąć cel?

Scroll to top