Gdy pojawią się wątpliwości… co zrobisz, gdy nie będzie efektów?

Co robić, gdy pojawią się wątpliwości? Jak myślisz, dlaczego się one pokazują?

Czasem mamy za dużo pracy i pojawiają się myśli, aby przestać działać. Jak sobie z tym radzić? Co robić, aby osiągnąć swoje cele i nie poddawać się? 

Co, gdy pojawią się wątpliwości? 

W sumie każdy miał w swoim życiu jakieś chwile, gdy pojawią się wątpliwości. Zaczynasz coś robić i nagle coś nie działa. Coś się nie udaje i przez to nie ma na tyle motywacji, aby działać dalej. I wtedy nie chce się działać. I co robić? Co zmienić w swoim życiu, aby było coraz lepiej? Co zrobić? Jedynie co, to przetrwać te najgorsze chwile i zacząć działać dalej mimo tego, że pojawiają się przeciwności losu. A to nie jest łatwe, gdy nie widzi się efektów, a działa się przez dłuższy czas. Więc zastanów się, co Ty zrobisz, zanim zaczniesz rozwijać się w danej niszy. Nie można też za dużo wziąć na siebie na początku, aby się nie zniechęcić. Aby nie mieć za dużo na głowie. Więc zacznij od czegoś prostego. Zacznij od czegoś, co da Ci pierwsze efekty. Wtedy nabierzesz rozpędu i zaczniesz się rozwijać mimo przeciwności. Ale to nie jest recepta na wszystko! Bo musisz działać dalej i z trudniejszymi rzeczami. Zwiększać poziom trudności i rozwijać się mimo przeciwności. Jak to zrobisz? Co zmienisz w swoim życiu, aby działało Ci się dobrze, a przy tym się nie zniechęcać? To już jest zaawansowane pytanie. I ciężko jednoznacznie odpowiedzieć…

Bo trzeba się rozwijać i działać, gdy pojawią się wątpliwości. Trzeba każdy dzień dobrze wykorzystać. Zmieniać dużo w swoim życiu, aby lepiej się pracowało. Aby mieć coraz więcej motywacji do działania. I nie ma tak, że zrobisz to raz, bo motywację trzeba karmić. Trzeba ją ładować! I chyba nikt nie ma nieograniczonej motywacji…. bo każdy w tych czasach się wypala przez wiele reklam, powiadomień i możliwości. Przez to tracimy koncentrację. Przez to nie działamy tak, jakbyśmy chcieli. Nie będzie Ci lekko działać. Ale co poradzisz? Nic! Musisz ograniczyć to, co Cię dekoncentruje. Eliminować to, co Cię rozprasza i tak dalej. Co Ty zrobisz, aby działać skutecznie? Co zmienisz w swoim działaniu, aby w końcu mieć rezultaty? Aby widzieć te pierwsze światełko w tunelu. Abo zobaczyć iskierkę sukcesu. Nie łatwo znaleźć w tych czasach coś, co sprawi, że będziesz działał już zawsze. W końcu wypali się i największa motywacja i zaczniesz kombinować… zaczniesz wymyślać inne nisze i inne tematy do działania. Bo „coś Ci nie wychodzi” i spróbujesz „czegoś innego”. Nie będzie Ci lekko, gdy wypalisz się całkowicie i trzeba będzie zrobić sobie dłuższą przerwę. I wtedy nie będzie żadnych efektów. I będziesz jeszcze bardziej kombinował i się wypalał w temacie.

Trzymaj się jednego. To jest bardzo ważne! Aby nie skakać z kwiatka na kwiatek… i nie kombinować, gdy coś nie wychodzi i nie zmieniać ciągle tematu. Musisz się poświęcić pasji do końca. Poświęcić się działaniu i zrobić wszystko, aby zacząć widzieć kolejne stopnie sukcesu. Nie będzie na pewno łatwo. Sam wiem po sobie, że trzeba dużo pracy, aby osiągnąć sukces w danym temacie. I wiem, ile razy skakałem z tematu na temat i przez to nie było wyników. Jak Ty sobie z tym poradzisz? To już zależy do Ciebie i od tego, co jest dla Ciebie ważne. Nie poddawaj się w swoim działaniu i rób wszystko, aby osiągnąć swoje cele i każdego dnia rozwijać się w danej niszy. Nie ma co się przejmować setkami porażek. Trzeba wyciągnąć z nich lekcję i zacząć działać najlepiej, jak potrafisz.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Szukasz wymówek?

Scroll to top