Co robić, gdy jest ciężko? Czy pasja zawsze pomaga w działaniu?

Co zrobić, gdy jest ciężko działać? Nie raz na pewno miałeś ochotę to wszystko rzucić!

Ale nie rób tego! Spróbuj wszystkiego zanim ustalisz, że się poddajesz. Na pewno będzie wiele przeszkód do pokonania, ale się nie poddawaj! Osiągaj swoje cele! 

Co, gdy jest ciężko? 

I tak jest niestety… jest dużo przeszkód na drodze. Gdy jest ciężko to naprawdę odechciewa się pracować. Nie ma tak lekko, jak wiele osób mówi w sieci. Że napiszą parę wpisów na blogu i porobią coś w mediach społecznościowych i jest super i już się ma wyniki! Nie ma tak. Jest naprawdę ciężko, gdy przychodzi coś zrobić i nie wiadomo w co ręce włożyć! Bo trzeba coś na blogu. Coś się pouczyć. Poczytać. Kombinować w niszy i tak nie ma efektów. Jak już życie daje w kość to wszystko idzie w bardzo wolnym tempie. I ile można takie coś wytrzymać? Parę tygodni? Dni? Ile można działać i nie widzieć efektów? Ile można kombinować i dwoić się i troić, aby osiągnąć sukces w sieci? Czasem chce się to wszystko rzucić i zacząć coś nowego! I nadchodzi brak motywacji… i nie chce się działać, tylko ciągle jakieś wymówki i mówienie, że “ja się nie nadaje”! Ale to nic! Najgorzej jest jak przestaniesz działać. I wtedy ciężko jest z nową energią wrócić do pracy. I takie koło ma chyba każdy. Że przestaje się działać i znowu zaczyna i znowu nadchodzą te gorsze chwile. I taka jest droga do sukcesu. Że wstaje się z kolan i zaczyna działać od nowa. I podziała się znowu parę tygodni i znowu jest kryzys. I to jest naprawdę ciężkie…

Miałeś taki kiedyś? Na pewno! Każdy ma takie chwile, że chce wszystko rzucić! I przestać działać w danym temacie. Trochę pomaga mi moja pasja do działania i marketingu, że nie mam często takich kryzysów, ale i tak się one pojawiają. Więc jest naprawdę ciężko. Moja choroba też mi nie pomaga. Trzeba każdy dzień kombinować i kombinować. I zmieniać i testować i tak dalej. Ciągle jakieś problemy do pokonania. Ciągle coś nowego do ogarnięcia. Ciągle wyzwanie za wyzwaniem… i tak dalej. Trzeba wiele rzeczy ogarnąć w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele. Bo cele tak naprawdę powodują, że się nie poddajemy, tylko działamy do skutku. To pasja i zainteresowania trzymają nas przy działaniu. I może jest trochę “łatwiej”, ale sama pasja nie powoduje, że chce Ci się ciągle działać. Trzeba też dużo nad sobą pracować, aby mieć wyniki. Aby mieć pierwsze rezultaty musisz dużo, naprawdę dużo działać. I nie czekać na perfekcyjny czas. I nie kombinować. I nie zmieniać ciągle tematu bloga. Trzymaj się jednego. Jednego tematu, aż zaczniesz być w nim specjalistą. I dopiero potem zacznij rozwijać się w innych tematach. Nie poddawaj się za szybko, ale każdego dnia działaj w kierunku swojego sukcesu. Może nie będzie to łatwe, ale co poradzisz? 

Jak Ty masz sposób na to, gdy jest ciężko? Jakie rzeczy podtrzymują Cię przy działaniu? Co chciałbyś robić przez długi czas? W czym chciałbyś się rozwijać? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu? Jakich rzeczy chcesz się nauczyć? Co chcesz robić dobrze w swoim życiu? Masz coś do przekazania światu? Wiesz, po co jesteś na tej planecie? Wiesz, po co działasz i co napędza Cię do kolejnych sukcesów? Będą ciężkie chwile w Twoim życiu. Będzie Ci ciężko działać i nie każdy tydzień będzie łatwy. Będzie różnie, ale ważne jest to, abyś działał i rozwijał się w swoim tempie. Czy to będzie rok, czy trzy lub więcej… 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty robisz, gdy masz ciężkie dni?

Scroll to top