Bez tego dasz radę? Czy bez tych rzeczy osiągniesz sukces?

Bez tego dasz radę? Raczej nie! O czym warto wiedzieć? 

Na co zwrócić uwagę na początku, gdy masz wiele do poznania? Na pewno spotykasz się z różnymi działalnościami, które wcale nie są takie dobre! Co Ty robisz, aby nie poddawać się tym “szybkim metodą zarobku”? 

Czy bez tego dasz radę?

Na pewno nie! Musisz mieć wiedzę i działać każdego dnia. 

Praca po 2 godziny dziennie? 

Hmmm… da się tak na początku? Nie sądzę! Bo początkowo trzeba działać na maksa i wykorzystać czas na sto procent. Może po paru latach uda Ci się coś osiągnąć i nie będziesz tak ciężko pracować…. Ale nie licz na to na początku. Nie ma tak! A cudownie by było… Nie poddawaj się za szybko, ale nie licz też na fory od życia. Bo jak wiem jakie są początki i jak ciężko jest działać i zdobywać wiedzę oraz doświadczenie. Sam jestem na początku drogi i wiem, ile muszę w sobie zmienić! I jest bardzo ciężko się rozwijać. Trzeba dać z siebie dużo, aby mieć efekty. Nie będzie Ci łatwo, tak jak mi nie jest łatwo. Trzeba iść dobrą drogą rozwoju. I nie liczyć na szybkie efekty i miliony na kontach. Przykro mi… Musisz się jakoś sprężyć i dawać z siebie dużo. Jak najwięcej, bo tylko odpowiednią pracą zdobędziesz odpowiednie wyniki. Nie będzie łatwo, ale damy radę! 

Szybkie zyski?

Ja na nie liczyłem i się przeoczyłem. Nie ma ich i nie wiem, kiedy będą takie, na które ja oczekiwałem. Poświęcam ogrom czasu i pracuję za darmo można powiedzieć i jeszcze muszę dokładać. I nie jest tak prosto, jak wiele osób mówi! Nie jest! Szkoda, że trzeba poświęcać tyle czasu na sukces. Ale jakaś zapłata za sukces się należy. Jak nie pieniądze to ogrom czasu. I nie ma lekko, że napiszesz 20 wpisów i będziesz miał miliony na koncie. Heh… jakby tak było, ale NIE jest! I nie będzie! Nie licz na to, że pieniądze będą spływały na konto i będziesz tylko je wydawał. Najpierw musisz zasłużyć na swój indywidualny sukces.

Bez inwestycji?

Trzeba inwestować czas, gdy nie ma się pieniędzy. Potem inwestować pieniądze i dawać z siebie wszystko. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz, więc nic nie ma za darmo. Ale musisz się naprawdę postarać, aby osiągnąć cel. Bo będzie wiele przeszkód i wiele przeciwności losu. Będzie Ci ciężko i trudno osiągnąć cel… Twoje wyniki zależą od Twoich starań i Twoich pieniędzy. Dawaj dużo od siebie, a dużo otrzymasz. Ale nie licz na działanie bez inwestycji. Zawsze musisz czymś zapłacić. 

Bez sprzedaży i marketingu oraz promocji?

Musisz się tego uczyć i rozwijać się w sprzedaży i marketingu. Na początku to Ty się wszystkim zajmujesz. Ty jesteś sprzedawcą i marketingowcem. Ty promujesz i masz do sprzedania swój produkt lub produkt afiliacyjny. No chyba, że masz ogromny budżet na pracowników i masz pieniądze na inwestycje.  Jeżeli ich nie masz, to do dzieła. Na co czekasz? Nikt za Ciebie nie rozwiąże problemów niszy! 

Bez testowania i sprawdzania oraz eksperymentowania? 

Trzeba wiele rzeczy sprawdzać. Trzeba robić wszystko, aby być efektywnym. Dawać z siebie sto procent i sprawdzać każdą rzecz, która jest konieczna, aby osiągnąć cel sprzedażowy. Wiele rzeczy trzeba ogarnąć, aby mieć dobrą sprzedaż. Jak Ty rozwijasz swoją ofertę? Co masz do przekazania innym? Jakie produkty lub usługi chcesz sprzedawać? Czy bez tego dasz radę? Warto testować i sprawdzać co się da! 

Bez wiedzy i doświadczenia? 

Trzeba ciągle się szkolić i poszerzać swoje kompetencje. Warto wiedzieć dużo o klientach, niszy czy konkurencji, Warto szkolić się w swojej niszy i w swoich pasjach. Im więcej wiesz, tym lepiej dla Ciebie. Bo poznanie niszy to podstawa. Poznanie potrzeb i problemów to klucz dobrego produktu, który stworzysz. W czym Ty chcesz się rozwijać? W czym chcesz być świetny i unikalny? Zastanów się i zacznij naprawdę działać! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty się rozwijasz?
W czym chcesz być najlepszy?

Scroll to top