Etat i biznes online, czy to dla Ciebie?

Czy można mieć etat i biznes online? 

Tak! Ale nie jest to łatwe zadanie. Bo praca nad swoim ebiznesem i praca na etacie jest bardzo wymagająca. Mało kto ma na tyle wolnych pieniędzy, aby zrezygnować natychmiast etatu. I to jest problem wielu ludzi na starcie. Więc, jak znaleźć ten czas? 

Jak ogarnąć etat i biznes online?

Może nie będzie to łatwe na początku, ale nie ma co się poddawać. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Praca na dwa etaty nie jest łatwa i mało kto umie to robić dobrze. 

Rezygnacja z rozrywki (TV, seriale itp.)

To chyba oczywiste, że jak robisz biznes online, to nie robisz nic innego, tylko pracujesz. Musisz z tego zrezygnować na początku, aby znaleźć czas. A wiele osób tego nie robi! Te dwie godziny czy więcej możesz poświęcić na tworzenie stron czy treści na swojego bloga. Więc nie ma co kombinować, tylko zabrać się za robotę. I nie możesz mówić, że się nie da. Albo pracujesz na serio, albo odpuszczasz swoje marzenia i pracujesz na etacie. Nie ma nic pomiędzy. Wiele osób tak działa pomiędzy i nie jest efektywna w swojej pracy… i potem płacz, że nie da się nic osiągnąć online. A jak masz coś osiągnąć, jak nie pracujesz? Jak oglądasz TV i sobie bujasz w obłokach? Co Ci to daje? Zastanów się nad tym dobrze… co Ty faktycznie robisz, aby osiągnąć sukces online? Czy każdy dzień przybliża Cię do celu? Czy wiesz, co robić, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy i online? Robisz na 100%? Nic innego nie da Ci wyników, jak praca nad sobą i robienie wszystkiego, by rezygnować z pracy, która może Ci nie pasuje. Zastanów się nad tym, czy masz w głowie swój cel i nie rezygnujesz z marzeń? Więc zrezygnuj ze wszystkiego, co zabiera Ci czas. Spożytkuj go na rozwój swojej działalności online. Tylko tak coś osiągniesz, mając etat. Nie licz na to, że będzie Ci lekko. Bo nie będzie. Mając dwie pracy, musisz być mega skupiony. Nie raz będziesz zmęczony, ale co zrobisz? jakieś stałe dochody musisz mieć, aby inwestować w ebziens. Etat Ci w tym pomoże! No chyba, że masz dużo oszczędności, to nie będzie problemu z tym, aby działać całe dnie. Zrób tylko wszystko, by osiągnąć swoje cele. Jesteś na to przygotowany i zrobisz wszystko, by osiągnąć cele online? 

Dobre zarządzanie sobą w czasie. Kiedy masz czas na rozwój? Wykorzystaj każdy wolny czas.

To też jest bardzo ważne w działaniu online, aby znaleźć jak najwięcej czasu na rozwój w tym temacie. Na starcie będzie Ci ciężko, bo musisz poznać swoje możliwości. Będzie Ci ciężko działać na etacie i online. Ale nic nie poradzisz. Najgorsze, co możesz zrobić, to rezygnacja z etatu i od razu działanie online. Musisz mieć stały dopływ pieniędzy, aby trochę inwestować w ebiznes. Musisz wiedzieć, że poiczątki będa vardzo trudne i ciężko Ci będzie coś osiągnąć. A tak wiele osób myśli, że po miesiącu zaczną zarabiać tysiące. Więc nie popełniaj tego błędu, tylko naucz się dobrze zarządzać sobą, aby mieć wyniki online i na etacie. Może z czasem będziesz rezygnował z pełnego etatu i przechodził na działanie online, ale to wszystko z czasem! Więc działaj, jak umiesz najlepiej! Będzie ciężko podzielić dwie prace, ale masz inny wybór? Czy uczysz się dobrze wykorzystać każdą minutę? Super! To da Ci coraz lepsze wynik i nabierzesz motywacji i sił do dalszej pracy! Ale rób wszystko, by wykorzystać swój wolny czas. Aby wykorzystać całe dnie wolne weekendy na rozwój swojej działalności online. To będzie ciężko etap w swoim życiu, ale nie poddawaj się! Pokaż sobie, że dasz sobie radę i że masz pomysł na swoją działalność online. Nie raz będziesz chciał się poddać, ale nie rób tego. W końcu osiągniesz swój cel i będziesz z siebie dumny. Czeka Cię sporo pracy, ale się nie poddawaj! Zrób wszystko, by każdy dzień przybliżał Cię do celu. Masz wiele do nauki, ale ogarniesz to! Tylko mi się tam nie poddawaj! 

Określ swoje cele. 

To też ważne, aby wiedzieć, do czego dążysz w swoim życiu. Zobacz, co jest dla Ciebie ważne? Co robisz, aby osiągnąć sukces? Czy działasz najlepiej, jak umiesz i dobrze zarządzasz sobą? Wiesz, co jest Twoim celem i do niego dążysz? Nic samo się nie zmieni, jeżeli nie chcesz pracy na etacie. ten okres przejściowy jest bardzo ważny, więc wypróbuj się w tym! Zobacz, czy jesteś w stanie pracować online i na etacie. Zobacz, co bardziej Ci pasuje. Wiadomo, że praca w sieci motywuje i jest mega przyciągająca, ale nie każdy się do tego nadaje. Zobacz, jak będzie u Ciebie? Czy  masz na tyle determinacji, aby osiągnąć swoje cele? Wiesz, co robić, aby osiągnąć sukces? Jasno określone cele bardzo pomagają, więc wyznacz je dobrze! Zobacz, czy to dla Ciebie? 

Zobacz, co możesz poprawić.

Na każdym etapie działania można coś poprawić w swoim działaniu. Zobacz, co Ty możesz zmienić, aby mieć wyniki? Na co poświęcisz czas, aby mieć wyniki? Co najbardziej interesuje Cię w działaniu online? Co Cię motywuje? Co chciałbyś osiągnąć i jakie masz cele? Na pewno chcesz odejść z etatu? Czy działanie w Internecie jest dla Ciebie? Czy wolisz jednak być na etacie i sobie tylko dorobić po godzinach? To też dobre podejście. Nie każdy nadaje się na to, aby mieć działalność online. Ale jak się tym interesujesz i czytasz ten wpis, to znaczy, że chcesz coś zmienić. To super podejście, ale każdy ma inne życie i inne możliwości. Ty musisz poznać swoje zasoby i zobaczyć, co dla Ciebie jest ważne! Sprawdzić się przez te kilka miesięcy, czy dajesz radę podzielić dwie pracę. Zobacz, czy to jest dla Ciebie? Czy masz coś do przekazania w swojej branży? Czy wiesz, co możesz zyskać? Na pewno sporo, więc się nie poddawaj! 

Czy etat i biznes online jest do ogarnięcia? Tak! Zwłaszcza, gdy masz dość swojej pracy i marzysz o niezależności! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top