Mam za dużo pomysłów! Co dalej?

Czasem mam za dużo pomysłów. Jak z tym jest u Ciebie? 

Ja mam ogrom pomysłów i to czasem mi przeszkadza. Nie ma lekko i osiąganie sukcesów nie jest takie przyjemne za każdym razem. Ale co z tym, gdy ma się za dużo pomysłów? Na pewno trzeba robić wszystko po kolei! 

Co robić, gdy mam za dużo pomysłów? 

Na pewno trzeba jest sobie wypisać. Zrobić wszystko, by głowa się tym nie przejmowała. To chyba najlepszy sposób an to, gdy masz za dużo pomysłów. Zobacz, ile w Twojej głowie jest niepotrzebnych myśli, które chcesz zapamiętać. Najlepiej je sobie wypisać i trochę odciążyć swój mózg. Poza tym, trzeba działać po kolei i nie łapać wszystkich pomysłów od razu. Pomału, pomału… by osiągniesz swoje cele. Każdy pomysł po kolei i każdy pomysł warto zapisać. Więc to jest według mnie najlepszy sposób na zbyt dużą ilość pomysłów. Poza tym, trzeba dbać o to, aby być wypoczętym. Aby po kolei realizować swoje idee i każdego dnia. Nie ma co za dużo myśleć. To też jest sposób, aby trochę się odciążyć. I to chyba tyle. jakie Ty masz sposoby na działanie w sieci? Czy masz tych pomysłów za dużo? Czy jednak nie masz ich za dużo i nie masz tego problemu. 

Zastanów się nad tym, ile Ty masz pomysłów na siebie.  Czy masz wiele do osiągnięcia? Wiesz, co masz robić każdego dnia i jesteś systematyczny w działaniu? Najważniejsze jest to, aby osiągnąć spokój swojego umysłu i ciągle wpisywać każdy pomysł. Zastanów się nad tym, co jest ważne dla Ciebie? Co Ty chcesz poprawić w tych działaniach? Jak będziesz pracował nad swoimi pomysłami? Jakie Ty masz sposoby na działanie w tym obszarze? 

Zacznij wpisywać pomysły w specjalnym zeszycie. Może to zmieni się coś w Twoim działaniu. Może to odciąży Twoje myśli i zaczniesz działać w skuteczniejszy sposób. Wszystko po kolei! Pamiętaj! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top