Osiągaj cel… Czy jest to takie proste, jakby się wydawało?

Osiągaj swój cel każdego dnia. Jest to cholernie trudne, ale może warto jest zacząć zmieniać to, co nas boli.

Nic nie przyjdzie za darmo… wiele osób na to liczy, że coś samo się zmieni w ich życiu. Jakie Ty masz postanowienia? Co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie? Masz na siebie pomysł? 

Osiągaj cel! To rozwija! 

Każdy powinien mieć jakiś cel i codziennie do niego dążyć. Nie jest to ani łatwe, ani przyjemne. Czasem wymaga to dużego poświęcenia… Jesteś na to gotowy? To zacznij! Nie ma co się obijać! Jakie Ty chcesz mieć życie? To cele za którymi dążysz są Twoją motywacją. To cele daje Ci siłę do działania.

Nie możesz się poddać. Osiągaj cel pomimo wszystkiego. Pracuj mądrze i dawaj z siebie wszystko! Ja wiem, jak jest ciężko. Wiem, jak się nie chce, ale pomimo przeszkód zacznij się rozwijać.

Każdy dzień to walka. Trzeba sięgnąć po miecz i do boju! Cele to tylko kierunek, ale jak tylko będziesz się uczyć i nie wprowadzisz tego praktykę to nie będzie efektów. Zacznij od czegoś małego. Od rozwijania zainteresowań. Od pasji…

Jeszcze jedno. Musisz mieć plan i się go trzymać. To podstawa, ale wiele osób tego nie robi. Nie jest lekko mieć efekty w domu, gdy nie masz szefa. Ty jesteś szefem, więc musisz się nauczyć dobrze zarządzać sobą w czasie. To wymaga także dużego samozaparcia i zaangażowania.

Osiągaj cel… Pokaż sobie, że dasz radę. Pokaż innym, że nic Cię nie powstrzyma. Cele są ważne, aby mieć kierunek. Mieć drogę i za nią dążyć. Co Cię bardziej motywuje: kij czy marchewka? Mnie KIJ! Jak jest u Ciebie? Podobnie, czy całkowicie w drugą stronę?

Osiągaj cel… Mimo gorszych dni czy tygodni. Mimo barier w swoim umyśle. Te bariery są według mnie najgorsze. Te bariery w umyśle, w mentalności. Zacznij pracować także nad swoją głową. To podstawa, aby mieć kolejne sukcesy. Miej w sobie dużo siły do działania. Życzę Ci tego! Pozdrawiam i napisz w komentarzu, co myślisz o tym tekście?

Zacznij się rozwijać. W swojej niszy. Mentalnie. Zawodowo. I tak dalej i tak dalej!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Lubisz rozwój?

Scroll to top