Walka z samym sobą. Dlaczego jest to takie trudne i wymagające?

Ta walka z samym sobą jest tą najtrudniejszą w życiu… Niestety to najgorsze co trzeba zrobić, aby osiągnąć sukces…

Nic nie przyjdzie za darmo w Twoim życiu. Na sukces trzeba sobie zasłużyć! Trzeba robić jak najwięcej, aby mieć wyniki w swoim życiu! Jaki Ty masz pomysł na siebie? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Jakie masz plany na przyszłość?

Czym jest walka z samym sobą?

Walka z samym sobą… Dlaczego jest to takie trudne i zarazem potrzebne? Czemu trzeba tak ze sobą walczyć? Dlaczego to takie trudne? Czemu wszystko co wartościowe wymaga odpowiedniej mentalności? Masakra! Czemu to takie trudne?

Zastanawiałeś się, czemu tak ciężko jest osiągnąć sukces? Ta walka z samym sobą, ten ciągły rozwój. To ciągłe napieranie na siebie. W końcu kiedyś bańka pęknie. W końcu pękniesz i nie będzie Ci się chciało. Nie będzie tej motywacji i o to chodzi…

… aby to przetrwać. I pokazać, że dasz radę, ale ta walka będzie ciągle. Jak nie ze sobą, to z innymi biznesami. I tak w kółko. Walka ze sobą. Ta cholerna walka. Te problemy i obiekcje ludzi. To wszystko wymaga ogromnej pracy nad sobą, aby pociągnąć biznes. Jakie to trudne. Jak trudno jest osiągnąć sukces. Nie widzisz tej pracy przed sukcesem, a potem się poddajesz, bo Cię to przerasta. Niestety będzie tak zawsze, bo musisz wziąć odpowiedzialność. A to odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale i za innymi. Za innych ludzi i ich życie, gdy uczysz marketingu, sprzedaży czy rozwoju osobistym.

No jest ciężko osiągnąć sukces. Nie ma lekko, bo to wymaga ogromu pracy i zaangażowania. Ale czy nie warto? Czy nie warto zacisnąć zęby i zacząć działać? Walka z samym sobą będzie zawsze, więc trzeba nauczyć się walczyć i stworzyć miecz, który Ci w tym pomoże. A czym jest miecz? To Twoja mentalność. Twoja praca nad sobą, aby utrzymać się na rynku. Myślisz, że to łatwe? To zacznij kuć ten miecz i zobaczysz, czy jest łatwo.

Więc musisz z tego tekstu wyciągnąć jedno. Musisz trenować swój mózg i rozwijać się mimo prób i przeciwności. Trzeba dobrze się rozwijać i walczyć każdego dnia. Tyle… czy aż tyle? Co zrobić, aby przestać walczyć i zacząć działać? To jest trudne pytanie, bo każdy jest inny i każdy ma inne cele w życiu. Jednak nie ma co się poddawać! Trzeba działać każdego dnia, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy. Nie jest to łatwe, ale nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Masz na pewno pomysł na siebie! Na pewno! Więc zacznij się realizować i działaj za swoimi celami. Stwórz sobie solidny plan i zacznij się rozwijać, mimo przeciwności!

Jak Ty chcesz walczyć? Po co walczysz? I czy masz do tego ogrom sił?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Walczysz? Czy czekasz?

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Walka z samym sobą, swoimi trudami i przeciwnościami jest najtrudniejsza, ponieważ nam samym najtrudniej pojąć swoje wady i skorygować co robimy nie tak.

Scroll to top