Dobre działanie, dlaczego warto nauczyć się codziennej pracy?

Czym dla Ciebie jest dobre działanie? Co powoduje, że masz efekty i cieszysz się z życia?

Dlaczego chcesz mieć efekty w życiu? Dlaczego chcesz mieć efekty, a nic nie robisz? Myślisz, że samo się zrobi do cholery? Gówno prawda! Przestań liczyć na cokolwiek bez pracy i rozwoju. Zacznij w końcu do cholery działać!

Zacznij działać, bo dobre działanie to konieczność w życiu. Czym dla Ciebie jest dobre działanie? Dla mnie to codzienna i ciężka praca w miarę swoich możliwości. I tyle, a wiele osób czeka nie wiem na co! Na co Ty czekasz?! Na co czekasz się pytam? Dlaczego liczysz na efekty bez planu i celu? Dlaczego liczysz na efekty bez działania i zaangażowania? Nosz kurwa mać! Ile osób w życiu czeka i czeka i czeka i czeka… No można dostać zajeba od tego! Na co Ty czekasz? Ja mam za Ciebie zrobić? Zastanów się w końcu nad swoim życiem! Po co chcesz mieć efekty i rezultaty, jak nie działasz? Obudź się w końcu!

Oki, trochę Ci może uświadomiłem co i jak, ale naprawdę jest to konieczne, aby każdego dnia się rozwijać. To jest podstawa, aby działać każdego dnia. Czy to godzina czy cały dzień to nie ma znaczenia. Wiadomo, że gdy działasz cały dzień, to więcej osiągniesz. Ale liczy się to jak działasz, a nie ile działasz. Zastanów się nad tym, ile codziennie masz czasu na rozwój siebie? Ile chcesz mieć efektów za rok czy dwa? Może nie zawsze uda się działać każdego dnia, ale to nie o to chodzi. Chodzi o to, że chcesz działać i poszerzać swoją wiedzę. Ważne jest jaki jesteś produktywny…

Dobre działanie to dla mnie działanie każdego dnia. Nie ważne ile, ale codziennie i w końcu coś osiągniesz i będziesz mieć efekty. Potem martw się, w ile osiągniesz cel. Za czasem będziesz działać coraz więcej! To przyjdzie z czasem.. ale dlatego działanie jest takie ważne. Żeby nauczyć się działać codziennie. Ja mam z tym problem, a jak jest u Ciebie?

Też nie zawsze wszystko się udaje? Jesteśmy tylko ludźmi, miej to na uwadze.

Posted in eBiznes.