Działanie i realizacja planu. Dlaczego jest to takie trudne?

Jak wygląda u Ciebie realizacja planu? Co robisz, aby osiągnąć cel?

Ciężko jest działać? Ciężko jest się rozwijać? Ciężko jest osiągać swoje cele? Ale czemu tak jest? Czy wszystko w Twoim życiu będzie przychodziło łatwo? Zastanów się nad tym dobrze, co zrobisz, aby osiągnąć cele? 

Jak idzie realizacja planu? 

To trudne pytanie i musisz sobie na nie odpowiedzieć. Do czego dążysz? Po co idziesz daną drogą? Czemu nie działasz na sto procent, tylko wymyślasz nowe pomysły, zamiast trzymać się jednego i działać do końca z jednym? To jest ciekawe pytanie. Jak Ty na to odpowiadasz? Ja tak robiłem, że mam wiele pomysłów, ale żaden nie był realizowany na maksa. Teraz zajmuję się blogiem i będę działał, aż osiągnę swoje cele blogowe. Jak u Ciebie wygląda realizacja planu? Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu? Działasz do końca czy czekasz nie wiadomo na co… Szkoda, że czekasz… ale tak do niczego nie dojdzie.

Bo realizacja planu jest trudna. Wiem, że ciężko jest działać codziennie. Nie ma się zawsze motywacji czy odpowiedniej wiedzy. Jest ciężko. Jest trudno, ale o to chodzi. Trzeba się postarać, aby osiągać swoje cele. Mimo przeciwności… Mimo braku motywacji i chęci do działania. Będzie cholernie ciężko, ale co poradzę? Tak jest! I nie zmienisz rzeczywistości! Z nią nie wygrasz! Nie poddawaj się za szybko (łatwo powiedzieć!). Ale bez działania nic nie wdrożysz w swoim życiu, nie zmienisz go bez działania, celu i planu.

Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i w czym chcesz się rozwijać. Znajdź pasję (o nie, znowu pasja!), ale to bardzo pomaga, aby się zmotywować i działać każdego dnia. Szukaj tej pasji. Próbuj różnych rzeczy i nie przestawaj się rozwijać. gdy znajdziesz ten temat, pasję, zainteresowanie, to zacznij o tym się uczyć  jeszcze więcej! Zgłębiaj wiedzę i nie ma że się nie chce. Nie ma, że trudno! Musisz się dobrze zastanowić, aby znaleźć swoją pasję i cel życiowy… Zajmie Ci to trochę czasu. Znajdziesz w końcu ten temat i powiesz: To jest to!

Jednak szukanie pasji to trudny pomysł i łatwo o tym mówić. Jednak ona bardzo pomaga w motywacji. Pomaga w trudnych chwilach, gdy jednego dnia się poddajesz, a drugiego znowu działasz w tym temacie. Ja mam tak często. Ale nie poddam się! Ty też się nie poddawaj! Zacznij od czegoś prostego w danym temacie. Załóż bloga i ucz innych. Tak można się szybko rozwinąć. Można tak samemu się dużo nauczyć. Może na początku będzie Ci ciężko, ale tak ma być… Ma być trudno i wymagająco. Nie ma prostych ścieżek rozwoju. Nie ma skrótów. Nie ma, że będzie łatwo. Na początku będzie cholernie trudno i ciężko. Zacznij naprawdę się rozwijać i osiągać cele. Widzisz, jak realizacja planu jest ważna w rozwoju. Zobacz, że warto mieć we wszystkim plan i jakąś strategię. Zacznij pomalutku i każdego dnia bądź lepszą wersją siebie!

Jak u Ciebie wygląda realizacja planu? Co robisz dobrze, a co źle? Dążysz do poznania swoich pasji? Co napędza Cię do działania? Ile masz w sobie sił i motywacji, aby  osiągać swoje marzenia? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby osiągać cele? Jakie masz nawyki, które Cię blokują? Co chciałbyś zrobić lepiej od innych? Jaką masz strategię? Jak chcesz się rozwijać i jak znajdziesz ten idealny temat? Jak będziesz szukać pasji i dążyć do marzeń?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Pochwal się swoim celem i planem na najbliższe tygodnie!

Scroll to top