Działaj! Bo nie wiesz ile masz jeszcze na to czasu!

Działaj! Czy to takie proste? Czy działanie zawsze daje efekty?

Co Ty robisz, aby mieć wyniki? Czy praca nad sobą i nad tym, aby mieć wyniki w swojej branży jest taka prosta? Czy działanie online jest dla Ciebie?

Po prostu działaj!

Musisz wiedzieć, że są osoby, które naprawdę działają i mają duże efekty i że są ludzie, którzy dużo robią, a tych efektów nie mają. Trzeba zrobić wszystko, aby mieć te efekty i działać każdego dnia. Dlaczego jest to takie trudne? Co powoduje, że nie masz efektów?

Sam mam z tym problem. Problem z tym, że działam i nie mam efektów. Co robię źle? Na pewno nie mam dobrego planu i nie wiem co mam robić? Mimo tego, że planuję w głowie, to tych efektów nie ma. Dlatego taki ważny jest kalendarz czy planer, aby wiedzieć kiedy dzień będzie udany. Najlepiej zapisać sobie to wszystko, co jest do zrobienia nawet na kartce, gdy nie masz nic pod ręką. I realizować plan!

Ale nie można według mnie planować całego dnia co do minut czy godzin. Ja wolę prosty plan i tyle. Do tego warto sobie ustalić co jest danego dnia najważniejsze i działać według priorytetów. Tyle i aż tyle, bo wtedy działanie jest naprawdę skuteczne i ma się te efekty.

Jak widzisz… warto jest przy działaniu planować. Ale co jest jeszcze ważne w działaniu?

MOTYWACJA.

Bo bez niej naprawdę nie da się według mnie działać skutecznie, bo gdy działamy z motywacją to wszystko jest jakby lepsze i wkładasz w działanie całe swoje serce. Motywacja w działaniu jest bardzo ważna i warto tę motywację codziennie ładować. Jak to zrobisz, to już zależy od tego, co Cię motywuje.

Musisz każdego dnia mieć na uwadze to, że nie wiesz ile czasu jeszcze masz. Dlatego nie marnuj swoich dni i działaj! Bo naprawdę szkoda marnować swój potencjał na głupoty. Bez działania jest trudno cokolwiek osiągnąć. Musisz się dobrze zastanowić co chcesz robić w życiu i zacznij to już dziś. Od małego kroku. Co to będzie? Napisz w komentarzu!

DZIAŁAJ!

Zacznij naprawdę się rozwijać w swoich pasjach czy zainteresowaniach. Nie ma tak, że wszystko Ci przyjdzie łatwo. Czasem będą gorsze dni, ale to nic. Ty się nie poddasz! Będziesz walczył do końca. Zastanów się tylko, czy masz na tyle sił, aby naprawdę się rozwinął? Działaj! Zrób wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby ogarnąć siebie? Ile potrzebujesz działań, aby się wybić w danej niszy? Nie ma nic gorszego niż działanie bez kierunku! Dlatego cel jest takie ważny! Plan jest taki ważny i trzeba nad nim pracować! I działać mimo przeciwności. Zastanów się nad swoim życiem i zrób wszystko, aby było one jak najlepsze!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy21 grudnia 2017

    Co Ty robisz, aby lepiej działać?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top