Dobry pisarz to dobry bloger? Co warto wiedzieć na początku?

Kim jest dobry pisarz? Co powinieneś na ten temat wiedzieć?

Co robić, aby być naprawdę dobrym pisarzem i zarazem blogerem. Oto kilka porad, które na pewno się przydadzą! Jak możesz zostać naprawdę dobrym twórcą? Czy jest to ciężkie zadanie? Na pewno, ale nie poddawaj się twórco!

Kim jest dobry pisarz i twórca?

Zastanawiałeś się nad tym, jak dobrze pisać teksty na swojego bloga czy na oferty?

Bierz feedback i opracuj swój styl.

To dla mnie podstawa, aby dobry pisarz pisał naprawdę dobrze. Bez brania do siebie opinii innych ludzi na pewno daleko w pisaniu nie zajdziesz, bo to czytelnik ma być zadowolony. To czytelnika masz mieć na uwadze, bo to on czyta to, co napisałeś. Musisz się zastanowić nad swoim stylem, bo to on Cię wyróżnia na tle innych ludzi z branży. Czy piszesz książkę czy też bloga, to warto zwracać uwagę nad swoim stylem i opiniami innych. Nie mówię jednak, że trzeba wierzyć wszystkim, bo ludzie są różni, ale zastanów się nad tym, co robisz źle w pisaniu. Gdy poprawisz błędy to będzie naprawdę lepiej i skuteczniej. Feedback, który jest dobry zawsze warto brać pod uwagę. Jaki Ty styl sobie wypracujesz? O jakich tematach będziesz pisać? Co chcesz przedstawiać na swoim blogu? Jakie masz opinie i przemyślenia na tematy Twojej niszy? Zrób wszystko, aby osiągnąć swój cel!

Co? DUŻO PISZ!

Takie to proste? To zacznij pisać, a zobaczysz, czy faktycznie takie to jest! Na początku jest naprawdę trudno, gdy nigdy wcześniej się nie pisało. U mnie tak było. Teraz, z czasem jest coraz lepiej i będzie jeszcze lepiej. Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć i w jakim czasie. Pisanie tekstów bardzo pomaga w rozwoju słownictwa i kreatywności. Mi pomaga, nie wiem jak jest u Ciebie. Tylko poprzez pisanie będziesz się rozwijał… Musisz codziennie coś napisać i trenować swój styl. Ale to jest trudne, powiesz? A co jest łatwe? Nic! Wszystko na początku wydaje się trudne i skomplikowane. Jak zaczniesz działać to osiągniesz swoje cele blogowe. Dobry pisarz się nie poddaje i działa mimo przeciwności. A Ty, co zrobisz po przeczytaniu tego artykułu? Załóż bloga (to kilka minut roboty) i zacznij pisać!

Dużo czytaj innych.

Zobacz jaki styl mają inni. Na co zwracają uwagę? Co robią inaczej lub lepiej od Ciebie? Na pewno coś robisz źle na początku, więc zastanów się co i jak możesz poprawić w swoim pisaniu. Nie mówię tu o kopiowaniu innych ludzi, ale zobacz jaki styl jest dla Ciebie najlepszy! W jakich tekstach czujesz się najlepiej? Wolisz pisać długie czy krótkie rzeczy? Może chcesz napisać książkę? Może piszesz poradnik? Zastanów się, co jest dla Ciebie…. Zastanów się, co sprawia Ci najwięcej przyjemności i daje Ci korzyści finansowe? Co wprowadzisz w życie, aby pisało Ci się naprawdę dobrze?

Rozwijaj zainteresowania i pasję.

Wtedy wiesz, o czym pisać i tak dalej. Warto codziennie się rozwijać i mieć cel działania. Wtedy naprawdę rozwijasz się jako pisarz czy bloger. Zastanów się nad tym, co chcesz pisać i to rób! Tyle i aż tyle, bo zobaczysz, że nie będzie łatwo Ci na początku! Sam sprawdź, jeśli mi nie wierzysz!

Dobry pisarz to kto według Ciebie?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ile dziennie piszesz?

Scroll to top