Jak zdobyć opinię? Kilka przemyśleń na ten temat…

Jak zdobyć opinię o swojej marce? O produkcie lub usłudze? Co warto wiedzieć?

Budowa opinii o swojej działalności online na początku może być trudna. Co Ty robisz, aby osiągnąć sukces w budowaniu opinii? Na pewno musisz dużo działać i dawać wartość, aby zbierać dobre rekomendacje! 

Jak zdobyć opinię o produkcie czy usłudze? 

Czy masz pomysł na to, jak zwiększyć prawdopodobieństwo dostania opinii? 

Stwórz dobrą ofertę.

To podstawa, aby mieć coraz lepsze opinie. Musisz się czymś wyróżnić w ofercie. Pokazać, że masz najlepsze produkty lub usługi. Jak zdobyć opinię o swoim produkcie? Musisz prosić klientów o to, aby dawali opinię. Tak to wygląda. Możesz dawać coś za to, że dodają opinię i widzą Twoją markę. Nie ma lekko z budowa opinii. Bo ludzie nie chcą się odwdzięczyć często. Są oczywiście wyjątki, ale nie często spotyka się ludzi, którzy chcą napisać opinię. Nie ma też pisać ich samemu, bo to mija się z celem. Jak Ty budujesz swoje opinie? Jakie masz metody na to jak zdobyć opinię? Na pewno one bardzo pomagają, ale nie myśl, że będziesz ich mieć tysiące. Trzeba mieć sposób na to, aby zdobyć tyle opinii ,aby być wiarygodnym. Ale jak to zrobisz, to już zależy do Ciebie i Twoich możliwości. Zobacz jaki typ klienta chce dać opinię i na tym się skup.

Pokaż się z dobrej strony.

Nie poddawaj się w budowie opinii. Bo na początku ich nie będzie. I nie zrażaj się tym. Bo to jak zdobyć opinię ogarniesz z czasem. Możesz na wiele sposobów zachęcać do opinii o produkcie czy usłudze. Po prostu poprosić, dać zniżkę na zakupy w przyszłości. I tak dalej. Opinie o produkcie czy Twojej marce są ważne i warto nad tym pracować. Chociaż początki będą różne. Pokaż swoją sprzedażą, że możesz zrobić wiele dla swoich klientów. Że możesz im pomóc, a im więcej opinii masz, tym lepsza będzie Twoja oferta i będziesz sprzedawał z większym zadowoleniem! Warto pokazać, że opinie ludzi z niszy są dla Ciebie ważne.

Jak możesz pomóc?

Zastanów się nad tym, co jest ważne dla klienta, aby dał ci za to opinię? Jak możesz im pomóc? Czym możesz się wykazać, aby ludzie się odwdzięczyli? Co możesz im przekazać, aby chcieli dać Ci opinię? Jaka wiedza im pomoże? Jaka? Pomaganie to dobry sposób na budowę bazy opinii, ale to wymaga czasu i trzeba nad tym trochę posiedzieć, aby mieć efekty! Wiesz już, jak możesz pomóc swojej niszy, aby mieć te ciekawe i wartościowe opinie? Warto pomagać i dawać ludziom taką wiadomość, że chcesz ich opinii!

Buduj zaufanie.

Bez zaufania ludzie nie pokażą swojej opinii. Nie będzie się im chciało. Nie będą czuli, że coś Ci są winni. A warto robić wiele, aby ludzie byli wdzięczni za Twoją działalność. Trzeba wiele rzeczy przemyśleć, aby ludzi ufali i byli zadowoleni. Wtedy chętniej będą pisać opinię. Jak Ty budujesz bazę opinii o sobie czy produkcie? Masz taką możliwość w swoim sklepie czy na profilach społecznościowych?

Działaj tak, aby zdobyć opinie.

Czyli nie bądź nachalny, ale powiedz, że to dla Ciebie ważne. Bo to jest ważne! Trzeba zbierać opinię i robić wszystko, aby były one jak najlepsze! Nie poddawaj się za szybko. Rób wszystko, aby ludzie Ci zaufali. Pokaż, że chcesz, aby klienci dawali opinię o Twojej ofercie czy marce. Chcesz mieć opinie! Warto mieć taką możliwość w swoim sklepie! Warto!

Jak zdobyć opinię w Twojej niszy? Jak Ty to robisz? Na początku tych opinii nie będzie, ale z czasem poproś o nie i sprawdzaj, jak możesz je zdobyć…

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak inaczej dostać opinię od klientów?

Scroll to top