Dlaczego chcesz wzrastać każdego dnia?

Dlaczego chcesz wzrastać każdego dnia?

Co powoduje, że chce Ci się działać? Co chcesz zmienić w swoim życiu w najbliższym czasie? Czy masz coś ciekawego i wartościowego dla swoich obserwujących? Zastanów się i zacznij działać! 

Dlaczego chcesz wzrastać? Zastanów się! 

Czy jest to łatwe zadanie, aby codziennie się rozwijać? Co chcesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Czy łatwo jest zmieniać swoje życie? Niestety nie! Więc nie poddawaj się zbyt szybko, gdy przyjdą pierwsze porażki. A będzie tych porażek i upadków naprawdę wiele! Niektórzy już na tej drodze odpuszczają i mówią, że nie ma sensu działać. I to jest OK. Nie każdy musi osiągnąć wielkie sukcesy… ale czy nie warto spróbować coś zmienić w swoim życiu na lepsze?  To dobre pytanie, co nie? Czemu tak często opuszczasz na początku? Co powoduje, że nie działasz? Czy samo to, że trzeba się rozwijać, już Cię demotywuje? Nie powinno, bo zmiana siebie powinna być dla Ciebie misją… cele powinny Cię zmotywować! U mnie jest tak, że ciągle wracam, do tematów marketingowych. Daję sobie chwilę na odpoczynek, gdy coś mnie przerasta, ale mimo tego się rozwijam! Ciągle wracam do swojej pasji i rozwijam się w tym. Dlatego motywacja często jest u mnie spora, ale nie każdy ma jej tyle, aby coś zmienić w życiu. Bo zmiana jest ciężka! Nie łudźmy się.. jest ciężko się rozwijam i nie każdy w tym przetrwa! Jednej podziała kilka dni i ma dość, a drugi nie poddaje się mimo codziennych przeciwności! Jak jest u Ciebie? 

Dlaczego chcesz wzrastać? Po co zainteresował Cię temat  rozwoju? Czy coś nie podoba Ci się w Twoim życiu? Chcesz zmiany? To super, ale co dalej? Czy nie poddasz się, jak wiele osób, po kilku tygodniach? Są też tacy, którzy udają rozwój i tylko kopiują innych, ale nie tędy droga. Bo każdy ma inną ścieżkę rozwoju i nie da się skopiować każdego na sto procent. Możesz się tam inspirować, ale najlepiej jest być sobą! Wtedy wiesz, czego potrzebujesz, aby wejść na wyższy poziom. Wtedy zobaczysz, czy działanie online jest dla Ciebie. Nic nie zmieni się, jeśli o ty nie postanowisz. Nic nie zmieni się samo, jak wiele osób myśli… Jakie Ty masz nastawienie do rozwoju? Co powoduje, że chce Ci się działać? Czy masz coś do pokonania w swoim życiu? Masz lęki czy myśli, które Cię blokują? Może chcesz być po prostu lepszy w tym co robisz? Nie ważne, jaki masz cel rozwoju. Ważne, że działasz! I na tym powinieneś się skupić! Musisz robić wszystko, by osiągnąć swoje cele i dążyć do bycia coraz lepszą wersją siebie! 

Przygotowany na działanie? Wiesz, co masz robić i ile potrzebujesz czasu, aby osiągnąć cel? Więc do pracy! Nie zastanawiaj się ,tylko zacznij coś po przeczytaniu tego wpisu. To może być małą rzecz, ale zacznij! Zrób coś dla swojego rozwoju! Zrób coś dla siebie! Masz pomysł, co dalej? Jaki kolejny krok i jakie kolejne działania? To super! Powodzenia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top