Idź pod prąd, czyli jak być innym i osiągać sukces?

Idź pod prąd i nie poddawaj się! Każdego dnia do przodu i z motywacją!

Na pewno nie jest łatwo działać i rozwijać się w swojej niszy! Jednak nie można się poddawać! Trzeba działać każdego dnia, aby osiągnąć sukces. Wszystko przyjdzie z czasem, więc nie poddawaj się za szybko!

Czy zdanie: idź pod prąd, coś dla Ciebie znaczy?

Czasem trzeba zrobić coś innego niż reszta. Musisz pokazać, że jesteś inny i masz inne sposoby na swoje życie czy biznes. Nie jest to proste, bo bycie innym nigdy nie było proste i nie będzie proste. To zapłata za bycie innym, że nie każdy Cię akceptuje. Bo bycie innym i robienie inaczej niż reszta to wybór i to ciężki wybór każdego człowieka. Musisz czasem pokazać, że masz inny sposób na swoje życie i działalność. Nie możesz się poddać, tylko pruć do przodu i nie zważać na opinię innych. Samo się nie zrobi, więc do dzieła!

Ale musisz mieć na uwadze, że chodzenie pod prąd jest bardzo trudne i nie możesz się poddać, aby potem inni nie mówili, że mieli rację, że idziesz inaczej niż reszta. A zrób im na złość i osiągnij sukces w biznesie i życiu. Niech potem zazdroszczą. W dupie ich miej i rób swoje. Rób swoje i nie poddawaj się. Każdy dzień niech będzie wyjątkowy i nie możesz się poddać. Pokaż przede wszystkim sobie, że masz dużo do pokazania w życiu i nie poddawaj się za szybko. Każdego dnia naprzód i do dzieła!

Ale nie możesz zapomnieć o tym, aby mieć cel i plan swojego działania. Bez działania nie ma nic, a bez planu idziesz w dziwnym kierunku. To podstawa, aby mieć dużo motywacji i działać mimo przeciwności. Powinieneś sobie ustalić takie, cele, aby Cię motywowały i dawały Ci siłę do działania.

Postaraj się być dobrym człowiekiem, ale nie dawaj sobie całej ręki uciąć. Bo ludzie chcą coś trochę, a potem Cię wykorzystują i nie pozwalają odejść. Według mnie trzeba każdego dnia pomagać, ale bez przesady. Nie dawaj się wykorzystać, bo ludzie są jacy są. Idź pod prąd i tyle… Nie pozwalaj sobie, aby inni Tobą manipulowali. Musisz robić swoje i tyle… Reszta przyjdzie z czasem… Miej też w głowie to, że bycie innym nie oznacza, że zawsze musisz iść pod prąd. Ale często ludzie nie mają racji i trzeba działać po swojemu. Jak Ty to rozwiążesz o jakie będziesz oferował rozwiązania, to już zależy od Ciebie. Bądź jednak zawsze sobą i działaj według własnych reguł.

Nie jest łatwo w tych czasach, coś osiągnąć. Jest tyle możliwości! Jest tyle do zrobienia w swojej niszy! Więc nie można się poddawać! Trzeba każdego dnia pokazać, że masz najlepsze rozwiązania swojej niszy. Nie jest to łatwe zadanie, ale nie ma co się przejmować pierwszymi porażkami. Masz wiele do przekazania? Wiesz, co chcesz osiągnąć? Wiesz, do czego dążysz? To super! Teraz czeka Cię tylko działanie… tylko działanie!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Nie daj się wykorzystać i bądź inny… Co Ci to daje?

Scroll to top