Dobre nawyki ludzi sukcesu! Jakie są ważne i warte ogarnięcia?

Jak wyglądają dobre nawyki ludzi sukcesu? Co warto wiedzieć na temat nawyków i jak je zdobyć?

Dobre nawyki działania to klucz. Nie możesz się poddawać w swoich działaniach online, więc trzeba działać bardzo produktywnie! Robić wszystko, by wykorzystać dobrze każdy dzień!

Jakie są nawyki ludzi sukcesu?

Co Ty robisz, aby działać skutecznie? Czy pracujesz nad sobą, aby mieć wyniki?

Gdy pracujesz – wyłącz telefon, FB, Twittera itp.

Warto wyłączyć wszystko to, co przeszkadza Ci w pracy. Ja mam z tym jeszcze kłopot, ale pomalutku wszystko idzie w dobrym kierunku. Musisz być wytrwały i dawać z siebie wszystko! Warto wyłączyć telefon czy nawet Internet, gdy pracujesz lub gdy coś piszesz. Warto nauczyć się działać dobrze i bez przeszkadzaczy. To najgorsze co możesz robić podczas pracy, że co chwilę na Facebooka czy Youtube wchodzisz. Jak Ty chcesz coś osiągnąć w swoim temacie? Przecież oglądając filmiki nic nie osiągniesz (no chyba, że oglądasz coś pożytecznego…).

Warto działać dobrze i dawać z siebie wszystko podczas pracy. Bez pracy nie ma nic! Rozumiesz to? Jak chcesz coś osiągnąć bez działania? Ale skutecznego działania! Bo można działać i cały dzień i nie zrobić nic. Są takie osoby co myślą, że działają, a nie mają efektów. Pracuj nad tym, bo będzie coraz gorzej. Pracuj nad swoim działaniem!

“Pracuj nad pracą” – masło maślane… ale mądre! Postaraj się mieć dobre środowisko pracy!

Ustalaj sobie bloki czasowe.

To bardzo ważne w pracy! Ustalanie bloków czasowych pracy jest bardzo ważne. Wtedy jakoś pracuje się lepiej i skuteczniej. Sam wiem po sobie, że warto mieć określony czas na dany temat i się z tego wywiązywać. Czasem to nie wychodzi, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Jak to człowiek, popełniam błędy, ale dzięki nim się uczę. Warto pracować nad sobą i niszą, w której jesteś. Zobacz u siebie jak to pracuje się, gdy wiesz co masz robić i wiesz ile masz czasu. Wtedy jest ten lekki stresik, że kończy się czas, a Ty nie zrobiłeś nic.

Wiesz ile daje samo ustalenie celu pracy? Wtedy pracuje się lepiej i masz efekty. Lepiej zrobić chociaż trochę i nie poddawać się za szybko. Warto jest mieć plan i się go trzymać. Zrób wszystko, aby Twoje działanie było jak najbardziej skuteczne. Więc musisz dobrze zarządzać sobą w czasie. Nie będzie to łatwe, ale poradzisz sobie!

Działaj z innymi.

Stwórz swój idealny team, z którym będziesz działać w biznesie. Szukaj odpowiednich ludzi i stwórz coś co pozwoli Ci się wybić w niszy, czyli idealna drużyna działająca razem z Tobą!

Ze swoim zespołem działaj się lepiej i nie masz wszystkiego na głowie. Mówię tu o już większych biznesach, a nie takich małych czy jednoosobowych… W dużych biznesach warto budować zespół, bo nie znasz się na wszystkim.

Z czasem zobaczysz, że nie warto robić wszystkiego samemu, ale nie mówię, że samemu się nie uda. Wtedy musisz poświęcić swój czas na wszystko. Rób jak uważasz, ale zobacz ile możliwości daje Ci odpowiednia grupa osób, która Ci pomaga! Jak idzie Ci budowa swojej idealnej drużyny? Mas zna to fundusze i wiesz po co to robisz?

Rób do wszystkiego notatki.

To także dobry nawyk. Gdy uczysz się czegokolwiek to warto zapisywać swoje przemyślenia itp. Bez tego ciężko jest przypomnieć sobie co czytałeś czy się uczyłeś. Warto wypracować sobie takie dobre nawyki w działaniu. Wszystko to wymaga pracy, ale naprawdę warto! Robienie notatek to kluczowa rzecz i zawsze możesz potem wrócić do nich i odświeżyć swoją wiedzę. To naprawdę pomaga i trzeba mieć taki nawyk!

Ustalaj priorytety.

To także nawyk, który warto pielęgnować u siebie w życiu. Warto poznać co jest dla Ciebie ważne w danym momencie. Wiesz co to jest? Wiesz co jest dla Ciebie ważne? Ile potrzebujesz czasu i pieniędzy na daną działalność? Co jest warte uwagi w Twoim życiu? Ile masz na to wszystko zasobów? Zadaj sobie te pytania i działaj skutecznie i z planem oraz celem. Zaplanuj sobie wszystko i działaj!

Jakie są według Ciebie dobre nawyki ludzi sukcesu?

Napisz w komentarzu poniżej!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co byś dodał?
Napisz!

Scroll to top