Czy zrobisz wszystko za darmo online?

Czy zrobisz wszystko za darmo online? Jakie ja mam o tym zdanie?

To trudne pytanie, bo nie wszystko jest za darmo. Nawet Twój czas kosztuje, więc i tak musisz czymś zapłacić. Zastanów się, ile Ty masz możliwości i co możesz zyskać, dzięki pracy nad swoim ebiznesem. 

Zadaj sobie pytanie: czy zrobisz wszystko za darmo online?

W obecnych czasach: NIE! Bo trzeba zainwestować w hosting czy i domenę, a to już kosztuje. Trzeba inwestować swój czas… więc to kolejny koszt. Więc nie licz na to, że wszystko zrobisz samemu i będziesz dobry we wszystkim. Bo każdy ma inne zasoby czasu i pieniędzy. Jeżeli masz duży budżet, to możesz osiągnąć szybciej cel. Jeżeli masz dużo czasu, to wiele można zrobić, ale nie ma nic za darmo! Wiele szybkich sposobów na zarobek obiecuję, że szybko ogarniesz swoje cele, bo działasz online. Działanie w sieci wcale nie jest takie łatwe! Więc nie licz na to, że szybko coś zmienisz w swoim życiu, bez doświadczenia. Nie ma nic za darmo. Bo wiele rzeczy kosztuje, aby usprawnić sobie pracę. A robienie samemu systemu CMS do blogowania od podstaw, mija się z celem. Nie ma tak, że sobie sam wszystko zaprogramujesz, bo nie masz tyle czasu! Musisz za coś zapłacić, aby ogarnąć sobie czas na rzeczy najważniejsze w Twojej działalności. Co to jest u Ciebie? Na co Ty zwracasz uwagę i co chciałbyś zmienić w danej niszy? Czy łatwo jest działać, gdy robisz coś godzinami, a ktoś inny zrobi to w kilka minut. Możesz oczywiście ogarnąć wszystko samemu, ale mało kto ma tyle czasu. Ja mam tak, że mogę sobie poświęcić czas na wiele rzeczy, ale mam mały budżet. Więc coś za coś… jak to jest u Ciebie? Na co Ty poświęcasz czas, a co chciałbyś ogarnąć szybciej? 

Warto inwestować w ebiznes, ale wszystko ma mieć swoje ograniczenia. Nie ma co przepalać budżetu na reklamę, gdy nie masz dobrego produktu czy usługi. Gdy nie masz zbudowanej małej społeczności. A na to możesz poświęcić czas na początku. Wszystko musi być według mnie ogarnięte, aby zacząć na serio się reklamować. Trzeba mieć dobrą stronę sprzedażową i lejek, by ludzie chętnie wchodzili w Twoją ofertę i dawały Ci konwersję w postaci kupna czegoś z Twojego sklepu. Ale warto według mnie się tego nauczyć pomału i samemu, aby poznać jak działa cały system marketingowy. Aby wiedzieć, co można poprawić i co ogarnąć, aby mieć wyniki sprzedażowe. Nie mając podstaw, nie zlecisz komuś innemu całego lejka, bo nie będziesz umiał go weryfikować i sprawdzać, co działa w Twoim przypadku!

Jakie Ty masz na ten temat zdanie? Co Ty robisz, aby dobrze działać online? Jaki masz budżet? Czy uda Ci się działać online bez funduszy? Czy wszystko zastąpisz czasem? Nie i trzeba mieć to na uwadze, że w prawie każdym przypadku trzeba coś zainwestować, aby osiągnąć sukces online. Jak nie masz pieniędzy, to będzie CI bardzo ciężko zbudować markę, która faktycznie daje efekty swoim klientom. Czy łatwo jest więc zacząć za darmo? Bardzo ciężko, bo jakiś tam środki finansowe musisz mieć, aby wystartować! Czy to dobre podejście, aby wszystko od razu kupować? Wszystko w swoim czasie, jak nabierzesz wprawy w sprzedaży. Może znajdziesz środki na to, aby przyspieszyć swoją prace, ale wszystko w swoim czasie! Więc nie ma tak, że masz kilka tysięcy i nagle coś się zmieni. Na dobrą sprzedaż trzeba sobie zapracować. I w końcu znajdziesz coraz lepsze sposoby na to, aby mieć więcej pieniędzy na inwestycje. Wszystkiego trzeba się nauczyć, aby mieć wyniki. Wyniki mogą być szybko lub nie… wszystko zależy od Twojej pracy i tego, ile masz czasu na rozwój. Więc zabierz się do pracy i rozwijaj!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top