Sukces online i przeszkody, co ogranicza Cię przed sukcesem?

Sukces online i przeszkody… Jakie one są?  To często są wymówki… Co Cię zatrzymuje przed sukcesem w internecie?

Oto kilka powodów, dlaczego tak jest! Czy działanie online jest trudne? Na pewno, ale nie ma co się przejmować porażkami. Osiągniesz sukces, ale nie możesz się zbyt szybko poddawać. Masz jakiś pomysł na siebie w działaniu online? Czy budujesz coś w Internecie? Co powoduje, że nie masz wyników online?

Co Cię blokuje? Jakie przekonania? Na pewno nie raz czujesz się zmęczona i nie wiesz, co dalej… czasem ktoś dużo pracuje, ale wyników nie ma. Dlaczego? Na pewno będzie wiele blokad na Twojej drodze do celu. Będzie wiele trudności i przeszkód. Jednak miej w głowie to, że samemu online możesz wiele zdziałać, jeśli pracujesz nad swoją mentalnością. Pracuj dużo nad sobą i nad tym, jak myślisz na dane tematy.

Czym jest Twój sukces online? Jakiego myślenia unikać?

Jestem za stary/młody! Przecież nikogo to nie interesuje! Ważne jest to, co dla nich robisz i co mogą od Ciebie zyskać. Nie musisz się tym denerwować, że nie masz odpowiedniego wieku. Ebiznes jest dla każdego, w każdym wieku. To nie jest problem, tylko kwestia pracy. Nie masz co się przejmować wiekiem, chociaż musisz nauczyć się prowadzić bloga, sprzedawać i mieć w małym palcu trochę kwestii technicznych. Wszystkiego można się nauczyć.

Nie mam tyle pieniędzy! Nie musisz mieć dużo pieniędzy, żeby zacząć coś w Internecie. Możesz zacząć do programów partnerskich, gdzie początkowy koszt nie jest niski. Może to być też MLM online – tam też nie ma dużych kosztów na początku. Trzeba jednak poświęcić temu wiele godzin pracy. Trzeba trochę pieniędzy włożyć w domeny, hostingi i inne rzeczy, ale to nie jest duży koszt. Jak nie masz pieniędzy, to wiele rzeczy musisz nadrobić swoim czasem. Tak niestety jest. A jak nie masz wcale pieniędzy, to będzie Ci ciężko robić wszystko bez funduszy. Parę stówek rocznie trzeba mieć na hosting czy domenę. Są też tanie hostingi, więc na pewno wybierzesz coś na swoje potrzeby. Zależy też, co chcesz robić online i ile masz wiedzy na dany temat, bo może będziesz się musiał dokształcać w danej niszy. Takie jest sukces online i przeszkody, które będą na każdym kroku.

Nie mam czasu! To chyba najgorsze co możesz powiedzieć. Czas zawsze się znajdzie. Trzeba, po prostu chcieć pracować nawet mając inną pracę. Jest ciężko znaleźć czas na wiele rzeczy. Rozumiem to, ale musisz poświęcić czas na rozwój i na działanie w Internecie. Zamiast mediów społecznościowych, TV i innych „przeszkadzaczy” – zacznij czytać, pisać, rozwijać się, prowadzić bloga i tak dalej. Będzie ciężko, ale jak chcesz inaczej coś osiągnąć? Samo się nie zrobi!

Nie mam pomysłu! Na pewno wymyślisz branżę, w której chcesz działać. Codziennie ludzie mają różne pomysły. Ty też na coś wpadniesz. Jestem tego pewny. Bo każdy jest wart tego, aby osiągnąć sukces w Internecie czy lokalnie. Dasz radę! Próbuj różnych rzeczy. Tylko tak możesz coś znaleźć. Pasja w ebiznesie i każdym innej działalności jest według mnie bardzo ważne. Ja uwielbiam marketing i sprzedaż i ciągle się tego uczę, a Ty?

Jest za duża konkurencja! Każdy może zabrać skrawek rynku, nawet mała firma. Na pewno jest coś, co wyróżnia się spośród innych biznesów. Musisz jedynie być kreatywną osobą, a na pewno coś wymyślisz. Nie ma lekko…

Nie znam się komputerach! Dla wielu to jest problem. Dla mnie akurat nie, ale wiem, że dla wielu osób jest to problem. Każdy kiedyś zaczynał, nawet ja. Wiem, że wiele trzeba się nauczyć, ale to jest warte poświęcenia czasu. A

Nie mam wiedzy! Ojj… i ja mam z tym wielki problem. Warto zacząć, mając nawet niewielką wiedzę. Bardzo dużo wiedzy zdobywa się w trakcie działania. Sam się spotkałem z czymś takim, że więcej wiedzy zdobyłem robiąc, niż się ucząc (to i to uwielbiam robić).

Musisz każdą z tych wymówek pokonać i dawać z siebie bardzo dużo. Nie poddawaj się, tylko walcz! Musisz w siebie uwierzyć. Szukaj możliwości w sieci. Jesteś dobry i kompetentny! Dasz radę, ale nie możesz się porównywać od innych! Doceń to, ile już wiesz i co możesz zmienić w swoim życiu na lepsze? Pracuj nad tym, aby być pewnym siebie i nad tym, aby widzieć swoje mocne strony. Działaj małymi krokami… śledź swoje postępy i ciesz się z nich!

Kto może Ci pomóc w sukcesie online? Może poszukaj jakiegoś mentora? Jakie masz kroki do osiągnięcia sukcesu? Stwórz dobry plan na sukces i rób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Musisz być zdyscyplinowany i wiedzieć, do czego dążysz. Nie trać motywacji do działania. Będzie ciężko, ale sobie poradzisz! Bądź cierpliwy, bo wiele z nas nie jest i przez to przestajemy działać. Działania online wymagają czasu, pieniędzy i wiele pracy! Warto testować i sprawdzać wiele rzeczy w sieci. Musisz mieć wiele cierpliwości w sobie… wiele!

A Ty jakie wymówki masz? Co dla Ciebie oznacza sukces online?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Tomasz Chrobak
8 lat temu

Co Cię powstrzymuje?
Napisz w komentarzu!

Scroll to top