Sukces online i przeszkody, co ogranicza Cię przed sukcesem?

Sukces online i przeszkody… Jakie one są?  To często są wymówki… Co Cię zatrzymuje przed sukcesem w internecie?

Oto kilka powodów dlaczego tak jest! Czy działanie online jest trudne? Na pewno, ale nie ma co się przejmować porażkami. Osiągniesz sukces, ale nie możesz się zbyt szybko poddawać. Masz jakiś pomysł na siebie w działaniu online?

Czym jest Twój sukces online? Jakiego myślenia unikać?

Jestem za stary/młody! Przecież nikogo to nie interesuje! Ważne jest to co dla nich robisz i co mogą od Ciebie zyskać. Nie musisz się tym denerwować, że nie masz odpowiedniego wieku. Ebiznes jest dla każdego, w każdym wieku. To nie jest problem, tylko kwestia pracy. Nie masz co się przejmować wiekiem, chociaż musisz nauczyć się prowadzić bloga, sprzedawać i mieć w małym palcu trochę kwestii technicznych. Wszystkiego można się nauczyć.

Nie mam tyle pieniędzy! Nie musisz mieć dużo pieniędzy, żeby zacząć coś w Internecie. Możesz zacząć do programów partnerskich, gdzie początkowy koszt nie jest niski. Może to być też MLM online – tam też nie ma dużych kosztów na początku. Trzeba jednak poświęcić temu wiele godzin pracy. Trzeba trochę pieniędzy włożyć w domeny, hostingi i inne rzeczy, ale to nie jest duży koszt. Jak nie masz pieniędzy to wiele rzeczy musisz nadrobić swoim czasem. Tak niestety jest. A jak nie masz wcale pieniędzy to będzie Ci ciężko robić wszystko bez funduszy. Parę stówek rocznie trzeba mieć na hosting czy domenę. Są też tanie hostingi, więc na pewno wybierzesz coś na swoje potrzeby. Zależy też co chcesz robić online i ile masz wiedzy na dany temat, bo może będziesz się musiał dokształcać w danej niszy. Takie jest sukces online i przeszkody, które będą na każdym kroku.

Nie mam czasu! To chyba najgorsze co możesz powiedzieć. Czas zawsze się znajdzie. Trzeba po prostu chcieć pracować nawet mając inną pracę. Jest ciężko znaleźć czas na wiele rzeczy. Rozumiem to, ale musisz poświęcić czas na rozwój i na działanie w Internecie. Zamiast mediów społecznościowych, TV i innych “przeszkadzaczy” – zacznij czytać, pisać, rozwijać się, prowadzić bloga i tak dalej. Będzie ciężko, ale jak chcesz inaczej coś osiągnąć? Samo się nie zrobi!

Nie mam pomysłu! Na pewno wymyślisz branże, w której chcesz działać. Codziennie ludzie mają różne pomysły. Ty też na coś wpadniesz. Jestem tego pewny. Bo każdy jest wart tego, aby osiągnąć sukces w Internecie czy lokalnie. Dasz radę! Próbuj różnych rzeczy. Tylko tak możesz coś znaleźć. Pasja w ebiznesie i każdym innej działalności jest według mnie bardzo ważne. Ja uwielbiam marketing i sprzedaż i ciągle się tego uczę, a Ty?

Jest za duża konkurencja! Każdy może zabrać skrawek rynku, nawet mała firma. Na pewno jest coś co wyróżnia się spośród innych biznesów. Musisz jedynie być kreatywną osobą a na pewno coś wymyślisz. Nie ma lekko…

Nie znam się komputerach! Dla wielu to jest problem. Dla mnie akurat nie, ale wiem, że dla wielu osób jest to problem. Każdy kiedyś zaczynał, nawet ja. Wiem, że wiele trzeba się nauczyć, ale to jest warte poświęcenia czasu. A

Nie mam wiedzy! Ojj… i ja mam z tym wielki problem. Warto zacząć, mając nawet niewielką wiedzę. Bardzo dużo wiedzy zdobywa się w trakcie działania. Sam się spotkałem z czymś takim, że więcej wiedzy zdobyłem robiąc niż się ucząc (to i to uwielbiam robić).

Musisz każdą z tych wymówek pokonać i dawać z siebie bardzo dużo. Nie poddawaj się, tylko walcz!

A Ty jakie wymówki masz? Co dla Ciebie oznacza sukces online?

1 Comment

  1. Tomasz Chrobak5 sierpnia 2015

    Co Cię powstrzymuje?
    Napisz w komentarzu!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top