Zbuduj odpowiednią drużynę dla swojego ebiznesu!

Zbuduj odpowiednią drużynę dla swojego ebiznesu!

Samemu można działać na początku, aby ogarnąć procesy. Wtedy warto, ale potem przychodzi taki czas, że masz tego za dużo. I co wtedy? Nie wydłużysz godzina w ciągu doby. Masz ich 24, ale co potem? Jedynie praca innych ludzi może coś zmienić w Twoim ebiznesie.

Pamiętaj! Zbuduj odpowiednią drużynę! 

Ale jak powiesz? Za co? No niestety za darmo nikt nie będzie Ci pracować. Każdy chce zarobić. Może na początku poznaj, co musisz zlecać innym? Co chciałbyś przestać robić, aby realizować się w tym, co lubisz? To bardzo ciężkie, aby poznać swoje możliwości i to, jak je możesz zwiększyć, dzięki pracy nad swoją drużyną do pracy. Ciężko się działa, gdy nie wie się, co zajmuje czas i co zrobić, aby mieć go więcej, jako głowa danego ebiznesu. Dlatego warto sobie zapisywać co i ile Ci zajmuje. I zobaczyć, co możesz zlecić innym, aby zyskać czas na rzeczy najważniejsze. Aby zyskać czas na to co daje Ci najlepsze wyniki! Jak nie umiesz w reklamę i masz się tego uczyć kilka tygodni, to lepiej zlecić to drugiej osobie. Jak nie umiesz w grafikę, to samo. Nie każdy jest dobry we wszystkim. Więc Ty też nie będziesz! W jednym jest się dobrym, a w drugim mniej. Dlatego warto poznać swoje mocne strony, aby działać w tym, co sprawia Ci radość. Musisz poznać każdy etap działania w sieci, aby ogarnąć, co możesz zlecić innym, a co możesz zostawić dla siebie. Więc wypróbuj się na początku. Zobacz, co trzeba zrobić, aby Twoja działalność weszła na kolejny poziom. Aby spędzać czas tylko nad tym, co dla Ciebie ważne. 


Więc warto budować dobrą drużynę, która Ci pomaga online. Na początku nie będzie na to pieniędzy, ale trzeba je zarobić. Więc wszystko na starcie robisz sam. I poznajesz to, co lubisz i co chciałbyś ogarnąć dla innych. Takie jest moje nastawienie, choć sam jestem na początku drogi… jeszcze wiele przede mną. Na jakim poziomie Ty jesteś? Co Ty chciałbyś zmienić w swoim działaniu, aby zyskać więcej czasu? Aby mieć czas dla rodziny? Dla swoich hobby? Dla innych biznesów? Każdy ma inne priorytety! każdy chce osiągnąć inne rzeczy, więc wszystko zależy od Ciebie. Zobacz, co chciałbyś dalej robić? Dalej marketing? Sprzedaż? A może całkowicie chcesz się odciąć od biznesu i mieć całą grupę ludzi, którzy coś zmieniają w życiu ludzi? A może chcesz być tylko twarzą? By nią być, to i tak samemu musisz przejść cały proces rozwoju firmy. Więc i tak na początku musisz dużo pracować i rozwijać swoje zainteresowania. W końcu poznasz swoje mocne i słabe strony i będziesz wiedział, co poprawić lub co dać innym do roboty. Wszystko zależy od Ciebie i od budżetu jaki masz i od tego, co umiesz i co lubisz robić. Więc zabierz się za działanie i zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Będzie bardzo ciężko na początku, ale dasz radę!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top