Coś się zaczyna, a coś się kończy! Czy Twoja pasja przetrwa?

Coś się kończy, a coś się zaczyna, nic nie trwa wiecznie, więc musisz się dostosować do realiów życia.

Jak Ty działasz w danej niszy? Robisz to, co kochasz i dostosowujesz się do rzeczywistości?

Coś się zaczyna, a coś…

Zacznijmy od tego, że nie można zaplanować sobie wszystkiego. Czasem życie podkłada nam kłody i daje w dupę klapsa i trzeba zmienić swoje nastawienie i cele. Często tak jest, gdy przybędzie jakaś choroba, która powoduje, że nie możemy czegoś zrobić lub nie mamy na to sił czy motywacji. Zacznijmy od tego, że jak tak się stanie, to wiele osób się poddaje. Co Ty byś zrobił w takim przypadku? Poddał się czy działał dalej? Wiem, to trudne pytanie jest niestety. Nie można na nie odpowiedzieć, dopóki coś faktycznie się nie stanie. Wtedy wszystko się załamuje… Ale trzeba działać mimo przeciwności i robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Masz wiele możliwości w tych czasach i na pewno jest jakaś droga nowego rozwoju.

Co byś zrobił, gdyby się coś wydarzyło i nie mógłbyś pracować? Czy dalej miałbyś tę samą pasję? Dalej byś się czymś interesował? Mnie pasja została i ciągle się w niej rozwijam, ale to było naprawdę ciężkie na początku po prostu zacząć… Przyszła choroba i trochę się priorytety zmieniły. Inaczej się patrzy wtedy na świat. Inaczej się planuje i tworzy cele. Nie jest wtedy tak różowo, gdy życie da Ci kopa w łeb… Czy Twoja pasja przetrwa próbę czasu? Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele?

Czy Twoja pasja się skończy, gdy zachorujesz czy coś spowoduje, że będzie Ci trudniej realizować cele i pasje? Nie można się poddawać, ale wiele ludzi tak robi. Według mnie, gdy pasja nie powinna się kończyć. Ale czy dalej przetrwa? Czy Ty dalej będziesz działać mimo tego, że będzie Ci 100x trudniej? Ja tak miałem, ale się nie poddałem. Ty się poddasz? Robisz wszystko, aby pasja przetrwała próbę czasu?

Coś się kończy, a coś się zaczyna… i zawsze tak będzie, ale czy Twoja pasja przetrwa ten okres, gdy będzie próba? Gdy zachorujesz i będzie Ci trudniej? Czy pasja przetrwa? Czy będziesz działać dalej? Zastanów się nad tym bardzo dobrze, czy to, co chcesz robić, przetrwa próbę czasu… Zacznij od tego, aby mieć pasję i żeby ona przetrwała wszystko!

Coś się zaczyna czy kończy, gdy pasja przetrwa próbę?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Twoja pasja przetrwa czas i próby?

Scroll to top