Co zajmuje Ci najwięcej czasu?

Co zajmuje Ci najwięcej czasu online? Czy to, co robisz, jest warte tej uwagi?

Działanie w Internecie to nie same sukcesy. Na to trzeba sobie zasłużyć pracą i zaangażowaniem. Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy robisz to, co konieczne, a nie to, co Ci się podoba? 

Co zajmuje Ci najwięcej czasu?

Zastanów się, jak Ty działasz? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele?  Czy pracujesz nad tym, co ważne? Czy jednak kombinujesz i robić tylko te łatwe i mało znaczące rzeczy? Ciężko robić, to co trudne, ale nie ma co się poddawać. Na sukces musisz sobie zapracować tym, co ważne! Jak Ty ogarniasz swoje działania online? Czy robisz wszystko, by każdy dzień przynosił Ci coś nowego? Zastanów się dobrze nad tym, co ważne w jest w Twoim internetowym działaniu? Blogujesz? Robisz media społecznościowe? Email marketing? Reklama? Własne produkty? Czy dasz to wszystko, co ważne? Może rób po kolei? Wymaksuj bloga na początku. Stwórz ruch i potem myśl, jak się promować i rozwijać. Nie musisz robić wszystkiego na raz. To marnowanie czasu i mało kto ma go tyle, aby robić wszystko na raz. Więc zastanów się, co dla Ciebie jest ważne? Co jest ważne dla sukcesu? 

Zastanów się, aby dobrze dopasować swoje działania, do swoich możliwości. Jak nie masz czasu na biznes online, to nie rób nic w tym kierunku. To są bardzo czasochłonne rzeczy i jak nie masz na to kilku godzin dziennie, to nie zaczynaj. Wiele osób mydli oczy, że sobie popracujesz godzinę dziennie i będziesz milionerem. To nie jest takie łatwe! Nie rób nic, jeżeli nie masz na to czasu. Bo zajmie Ci to wielki, a jeszcze szybciej się zniechęcisz, bo nie będzie efektów. Wiele osób tak zaczyna. I potem jest płacz i mówienie, że działanie w Internecie nie działa. Bądź realistą, nie ma nic za darmo. A to, ze sobie marzysz o sukcesie, to nic nie zmienia. Każdy marzy o sukcesie. Ale mało kto dział i ma na to czas. Jak masz duży budżet, to wiele rzeczy możesz zlecić, ale kto w tych czasach ma tyle pieniędzy? Mało kto, więc nie kombinuj. Wiele rzeczy na początku musisz robić sam. Sam! Musisz poznać, co działa, a co warto zmienić w swoim przypadku. Bo każdy ma swój indywidualny sposób na działanie online. Jak Ty działasz? Na co masz możliwości? Czy masz czas i trochę wiedzy na początek? Jeśli tak, to super. 

Teraz zacznij myśleć, co zrobić, aby osiągnąć cele. Czy robisz wszystko, czy sobie odpuszczasz? Czy pracujesz nad tym, co działa? Działasz z takimi tematami, które Cię przybliżają do celu? Czy robisz tylko to, co Cię przybliża do celu? Czy działasz tylko z tym, co daje Ci największe efekty? Nie rób wszystkiego na raz, bo szybko się zmęczysz. Stracisz motywację i nie będzie Ci się chciało iść dalej do celu. Wiele osób się tak szybko poddaje, że liczy potem tylko na łatwe sposoby. Nie ma łatwych sposobów. Każdy większy sukces, to wiele pracy na lata! LATA! Rozumiesz? Co Ty chcesz zmienić w swoim życiu? Czy pracujesz nad tym, co daje Ci najlepsze efekty na początku? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top