Co to znaczy być online? Skup się na pracy nad sobą!

Co to znaczy być online? Co myślisz o działaniu w sieci?

Działając online możesz mieć wiele do osiągnięcia. Masz tyle możliwości w Internecie, że możesz się rozwinąć w każdej dziedzinie! Jak wykorzystasz to, że działasz w sieci? Co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? 

Co to znaczy być online i jak sobie radzić w Internecie? 

Czy jesteś obecny online? Chcesz budować markę, która pomaga innym? 

Trzeba działać, nie ma wyjścia. Nad czym się skupisz na początek?

To chyba najważniejsze! Więc czemu nie robisz to, co do Ciebie należy? Aaaa… skąd wiem? Bo sam tak mam, że często nie robię tego, co jest ważne! Bo niby nie ma czasu, bo niby się nie chce lub nie ma motywacji tak dalej… I widzę, jak ludzie działają i jakie mają porażki. To nie jest tak trudno zobaczyć, że to problem wielu ludzi. Ale musisz znaleźć czas na działanie. I nie ma nic innego, co przybliży Cię do sukcesu! Do tego dobry plan i motywacja i można zdziałać cuda. Ale trzeba się rozwijać i mieć dobry cel. I nie ma tutaj żadnego kombinowania. Tylko poprzez działanie możesz osiągnąć swoje sukcesy. Więc już wiesz, co dalej? Działaj i rozwijaj się w swojej niszy najlepiej, jak potrafisz. Nie będzie zawsze przyjemnie, ale sobie poradzisz! Masz wiele do osiągnięcia! 

Co Cię napędza do działania?

Jakie masz motywację? Co robisz, aby mieć jej naprawdę sporo? Jak Ty napędzasz się do działania? Co sprawia, że chce Ci się działać? Co Cię motywuje do nowych sukcesów? Możesz mieć naprawdę spore wyniki, jeśli działasz z motywacją. Ale musisz się rozwinąć w swoim rozwoju i wiedzieć, co Cię napędza! Musisz poznać siebie i to jaki rodzaj motywacji Cię napędza. Czy to motywacja, w które czegoś nie chcesz, czy do czegoś dążysz. Każdy ma inaczej, więc trzeba to sprawdzić. Poczytać o motywacji i sprawdź, co u Ciebie będzie działało! Co Cię napędza do działania i rozwoju w danej branży? Masz na siebie pomysł i wiesz, do czego dążysz? 

Zbieraj rekomendacje. 

Co to znaczy być online? Musisz tak samo jak w tradycyjnym biznesie zbierać opinie innych ludzi. Więc musisz być naprawdę dobry, aby zdobywać nowe rekomendację. To może się wydawać łatwe, ale nie jest na początku, gdy musisz zdobyć odpowiednią liczbę klientów. Nie każdy chce dać opinie. Trzeba do tego zachęcić jakimś bonusem, dodatkiem… Więc czeka Cię sporo pracy i wytrwałości, aby ludzie chcieli Ci dać opinie. Czymś do tego musisz zachęcić swoich klientów! To dowód społeczny, który potwierdza, że jesteś coraz lepszy w swojej dziedzinie. 

Jaką możesz stworzyć ofertę?

Jaki temat interesuje Twoją niszę? Co możesz zrobić, aby stworzyć świetną ofertę? Jakie produkty zrobić, aby rozwiązać wyzwania swoich klientów? Nie łatwo jest poznać swoich klientów, a co dopiero poznać ich problemy. To wymaga czasu, więc się nie poddawaj. Zobacz, jak Ty możesz się wykazać w niszy!? Jakie masz cele swojej oferty? Do jakiej grupy chcesz dotrzeć? Zastanów się nad tym, co jest ważne dla Twoich klientów i wypełnij lukę w ich problemach! Takie łatwe? Zacznij, a zobaczysz! Tworzenie oferty wcale nie jst łatwe i wymaga dużo pracy. Zastanów się, jak Ty będziesz budował swoją ofertę? Masz pomysł na swoją sprzedaż i marketing? 

Nie zawsze się chce…

I to też jest walka ze sobą. Walka ze swoimi przeszkodami życiowymi. Jeden ma problem z mówieniem, a drugi z pisaniem, a trzeci nawet nie zacznie. Więc każdy ma inne motywacje… ale nie możesz się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Musisz się wykazać w swoim temacie i pokazać niszy, że masz dobre rozwiązania. I nie zawsze się chce działać i wtedy musisz nad sobą popracować… i to często jest klucz! Czyli praca nad sobą! Nie jest to łatwa praca, ale jakoś sobie poradzisz. Masz wiele do osiągnięcia, więc nie poddawaj się za szybko! 

Musisz być pewny siebie!

Bo warto poznać siebie! Warto każdego dnia zmieniać swoje nastawienie. Ciężko nad tym pracować… bardzo! Ale nagroda jest wielka! Bo dzięki nowym umiejętnościom stajesz się jeszcze lepszy! I masz coraz większą pewność siebie. Im więcej pracujesz nad sobą, tym lepsze masz efekty. I to tak do skutku, aż osiągniesz swoje marzenia. Ale czeka nas długa droga… droga wielu lęków i strachu i rozwoju nad sobą…  wiele pracy, ale to nic. Poradzimy sobie! 

Co to znaczy być online według Ciebie? Jak tu działać, aby mieć wyniki? Nad czym warto pracować? Co zrobić, aby każdego dnia rozwinąć swoje umiejętności? Nie będzie lekko, ale poradzisz sobie! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty zaczynałeś?

Scroll to top