Nie ważne, co myślisz na dany temat… Trzeba pracować nad sobą!

Nie ważne, co myślisz na dany temat… Twoje nastawienie jest bardzo ważne! 

Więc pracuj nad tym, aby każdy dzień Cię czegoś uczył! Masz wiele do zmiany? Masz wiele do osiągnięcia? Na pewno, ale się nie poddawaj! W końcu osiągniesz swoje cele! 

Co myślisz na dany temat? Jak to wpływa na Ciebie? 

Więc zastanów się, co dla Ciebie jest ważne i jak na to wpływa Twoje myślenie. Czy faktycznie Twój umysł Ci pomaga osiągnąć cele? Czy pracujesz nad tym, co myślisz o wielu sprawach? Jest wiele rzeczy, które przeszkadzają w osiągnięciu sukcesu, ale Twoje nastawienie i myślenie może tu wiele zrobić. Możesz dzięki dobremu nastawieniu pokonać swoje przeciwności. Nie będzie Ci łatwo zmienić siebie! Nigdy nie było i chyba nie będzie, bo przyzwyczajamy się do swoich nawyków myślowych i przez to nie mamy efektu. Nie działamy tak, jak powinniśmy! 

Więc trzeba pracować nad swoim myśleniem i zmieniać to, co złe. I tu jest dopiero praca nad sobą. Praca nad wyzwaniami w swoim życiu. Więc nie ma tak lekko, jak wydaje się wielu początkującym! I trzeba wiele pracy, aby osiągnąć swój cel. I tu Twoje myślenie może Ci przeszkadzać. Tu musisz nad czym popracować. Tu musisz sprawdzić, co jest dla Ciebie kłopotem. Musisz poznać swoje słabsze strony i zacząć nad nimi pracować… 

To, co myślisz na dany temat sprawia, że się rozwijasz lub nie. Wiele rzeczy trzeba zmienić w swojej głowie, aby osiągnąć cel. Nie ma tak łatwo, że sobie coś napiszesz w planie i będziesz to robił! Bo nie będzie Ci się chciało. Nie będzie motywacji. Przełożysz to na jutro i tak dalej… bo takie jest życie. I nie ma idealnych dni. Bo zawsze się coś wydarzy i będziesz musiał skorygować plan. I wiem jak jest u mnie i jak działają inni. Takie jest nasze myślenie! I trzeba to zrozumieć… ale nie można się poddawać i powiedzieć sobie, że “nie dam rady” czy “taki już jestem” i tak dalej. Nie możesz się poddawać! Masz działać każdego dnia i pracować nad sobą, a że jest ciężko to nic na to nie poradzisz! Bo naprawdę nie ma łatwych sukcesów. Nie ma tak, że będziesz idealny, bo nikt nie jest, ale trzeba być coraz bardziej wydajnym! Robić jak najwięcej i pokazać sobie, że można naprawdę wiele, jeśli się chce. 

Zastanów się nad swoim myśleniem. Zastanów się, czy myśli Ci przeszkadzają czy pomagają? Jak nad tym myśleniem możesz sobie poradzić? Nad czym możesz popracować? Co możesz zmienić w swoim umyśle, aby działać jeszcze lepiej? Naprawdę nie ma tak, że sobie powiesz: “Nie będę przekładał na jutro…” i tak będzie już zawsze, bo i tak przyjdzie gorszy dzień i Twoje myśli pójdą w kierunku: ‘JUTRO!”. I trzeba nad tym pracować kilkanaście razy, aby sprawdzić, co kieruje Cię do takiego myślenia. Może to jakieś przekonanie czy nastawienie do danej rzeczy. To trzeba w sobie przepracować. Sprawdzić, jakie myśli się pojawiają, gdy coś nie wychodzi. Nad tym trzeba pracować! Nad tym, co myślisz na dany temat… Na pewno znajdziesz w sobie coś co trzeba poprawić, więc życzę powodzenia w drodze do sukcesu. 🙂 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Tobie przeszkadza w tym momencie? Napisz! Podyskutujmy!

Scroll to top