Początki nie są łatwe! A Ty się musisz dostosować!

Początki nie są łatwe, bo w Internecie mamy mnóstwo możliwości! 

Wykorzysta jakąś na początek! Masz tyle rzeczy, które możesz robić online. Wybierz coś dla siebie i zobacz, czy działania w sieci jest dla Ciebie. Potrzeba czasu, aby rozwinąć się online!

Pamiętaj, początki nie są łatwe!

Masz pomysł na swoje działanie w sieci? 

Jak będziesz walczyć z rozpraszaczami?

To bardzo ważne na początku! Warto wiedzieć, jakie będziesz mieć przeszkody, gdy będziesz pracował każdego dnia. Jak na nie zareagujesz? Co zrobisz, aby mimo nich osiągnąć cel danego dnia? Na pewno nie będą to łatwe dni, gdy będziesz zaczynał, ale początki nie są łatwe. Na początku tych rozpraszaczy będzie dużo i ciężko będzie z nimi walczyć. Jak nie telefon to dziecko lub ktoś z rodziny. A to jakiś mail przyszedł lub ktoś puka do Twojego pokoju czy biura. Tego jest bardzo dużo i trzeba nad tym pracować. Wycisz telefon. Powiadomienia na smartfonie i komputerze czy laptopie. Jak pracujesz, to niech nikt nie wchodzi do miejsca pracy. I tak dalej… Wszystko po kolei Ci się uda, ale trzeba się rozwijać. Trzeba walczyć z tym, co Ci przeszkadza. Ustal warunki pracy na samym początku i dostosuj się do nich. Tylko tak coś osiągniesz. Tylko tak będziesz mieć efekty. Zastanów się, jak możesz nad sobą jeszcze pracować? 

Wierzysz w szybkie zarobki?

Jest coś takiego? Zwłaszcza na początku? To jest bardzo dobre pytanie dla początkujących. Ważne pytanie co do Twoich działań. Czy chcesz mieć szybkie zarobki? Pewnie! Ja też, ale czy to możliwe dla zupełnie początkującego w danym temacie? Czy nauczysz się języka w kilka dni? Czy nauczysz się marketingu w kilka dni i zaczniesz prowadzić kampanię? Ja w coś takiego nie wierzę. A Ty? Na sukcesy trzeba pracować miesiącami i latami i wtedy są szybkie sukcesy, gdy wystrzelisz z dobrą kampanią swoich produktów czy usług. Ale to lata pracy i wytrwałości w budowaniu pasji i zainteresowań. A ile osób nie dotrze do celu? Ogromna ilość? Więc tylko nieliczni zaczną się rozwijać w danej dziedzinie i mieć „szybkie” efekty! Wszystko w swoim czasie! Więc nie poddawaj się za szybko, a osiągniesz szybkie zarobki za kilka lat! 

Na czym się skupisz? Jakie dasz korzyści?

Co jest dla Ciebie ważne w Twoim temacie działań? Jakie chcesz mieć wyniki każdego dnia czy tygodnia? Na czym się skupisz, aby mieć efekty? Na pewno nie będzie łatwo osiągnąć cel, ale trzeba działać mimo przeciwności. Trzeba działać każdego dnia w kierunku swoich sukcesów. Wiesz, co w danej chwili jest dla Ciebie skuteczne? Co robisz, aby osiągnąć swoje zamierzenia? Wiesz, jakie masz wyzwania i jak chcesz je pokonać? To bardzo ważne pytania! I musisz wiedzieć, na czym chcesz się skupić każdego dnia. Wiedzieć, po co żyjesz i jakie chcesz mieć rezultaty swoich działań. Wszystko będzie działało, jeśli Ty weźmiesz się za siebie i zaczniesz działać! Jakie dasz korzyści swoim klientom? Jaką ofertę stworzysz? Jakie masz cele sprzedażowe i kiedy chcesz je osiągnąć? Na pewno nie będzie Ci łatwo dopasować ofertę, ale jak poznasz swoją niszę, to nie powinno być z tym problemu! Musisz tylko działać i tworzyć naprawdę dobre produkty lub usługi. Ale nie może być to byle co! Produkt i oferta ma być zaplanowana i dawać Ci frajdę z tworzenia swojego imperium internetowego! 

Jak widzisz, początki nie są łatwe, więc trzeba działać, aby jak najszybciej mieć efekty! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty zaczynałeś? Co sprawiało Ci kłopot na początku?

Scroll to top