Co jest Ci pisane? Czy szukasz w życiu pasji?

Co jest Ci pisane? Do czego dążysz? Co jeszcze masz do osiągnięcia?

Każdy ma misję do wykonania w swoim życiu. Ja przynajmniej mam takie wrażenie, że każdy ma coś do przekazania poprzez swoją obecność na świecie. Masz podobne zdanie? Co Ty chcesz robić, aby osiągnąć swoje cele? 

Wiesz, co jest Ci pisane? 

W czym chciałbyś się wykazać w swoim życiu? Co takiego masz do zrobienia na tym świecie? Jaką chcesz odbyć podróż? Czy masz jakieś tematy, które Cię interesują i napędzają do działania? Każdy powinien mieć coś takiego w swoim życiu. Według mnie powinniśmy szukać pasji i zainteresowań, które pomagają nam osiągnąć coś więcej niż życie z dnia na dzień, bez celu. Posiadanie celu jest bardzo ważne i nie można zapominać, że masz coś do wykonania… że po coś się urodziłeś! Ale niewielu z nas chce działać na tyle wytrwałe, aby pokazać swoją moc. Ciężko jest poznać swoje powołanie, ale życie bez niego nie jest takie przyjemne. Może Ty masz tematy, które Cię interesują? Może wiesz już od dziecka, że chcesz pomagać ludziom i być lekarzem czy prawnikiem? Może po prostu chcesz żyć spokojnie na uboczu i hodować kury czy kaczki. Może  jest to zupełnie coś innego i chcesz rozwijać się biznesowo? Może chcesz się rozwijać duchowo? Jest wiele możliwości, więc się nie poddawaj! Nie musisz być jak inni… może masz na siebie inne pomysł! To super! Gdy nie masz na siebie pomysłu, to zacznij szukać i nie mów, że nic nie znajdziesz. Każdy w końcu znajduje swój temat, w którym chce się rozwijać. 

Ale co do tematu wpisu… wiesz, co jest Ci pisane? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Czy chcesz mieć inną pracę? Chcesz mieć lepsze oceny na uczelni? Może chcesz zarabiać miliony? A może chcesz być rajdowym mistrzem i pędzić po oesach? każdy ma taki temat, który może mu pomagać w codziennym funkcjonowaniu. Każdy powinien mieć coś, co napędza go do działań każdego dnia. Szukaj tego czegoś, co zmieni Twoje życie! Czy znajdziesz to coś za kilka dni, miesięcy czy lat to nic… ważne, aby być codziennie lepszym w swojej branży i pomagać ludziom. Pomaganie jest związane z tym, aby mieć pasję w życiu. Nie każdy musi pomagać innym, może pomóc sobie i bądź szczęśliwy? Może nauczyć kogoś fachu ogrodnictwa, gdy sprawia Ci to przyjemność? Może chcesz pomóc setkom? To zbuduj szkolenie! 

I tak trzeba działać, aby każdego dnia być coraz lepszą wersją siebie. Ale to bardzo trudna droga. Bardzo trudna. Bo są dni, że nie ma rozwoju i ciężko się pracuje. Są dni, że pędzisz jak pociąg i widać szybkie efekty. Trzeba szanować szybkie jak i powolne wzrosty Twoich kompetencji. Ale nie możesz zrobić jednego: poddać się! Nie możesz przestać działać. Nie możesz porzucić swoich marzeń. Masz każdego dnia zrobić chociaż mały krok w kierunku sukcesu. Więc do pracy! Na co czekasz? Co jeszcze powstrzymuje Cię przed działaniem? jakie masz obiekcję do pokonania? Czy masz na siebie pomysł? Czy dopiero szukasz? Co jest Ci pisane? Czy szukasz w życiu pasji? Napisz w komentarzu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top