Dawaj więcej niż obiecujesz! Masz pomysł na swoją sprzedaż?

Dawaj więcej niż obiecujesz! Pokaż, że masz wartościowe produkty i usługi! 

Nie ma lekko w budowie solidnej oferty. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć sukces online. Nic nie zrobi się samo, ale Ty się nie poddasz, co nie? Pokaż, że masz najlepszą ofertę spośród setek innych! 

Więc dawaj więcej niż obiecujesz! 

Czy jest to takie łatwe? Co Ty robisz, aby mieć coś ciekawego w branży? Może warto byłoby dawać więcej niż obiecujesz? Zamiast pięciu, to sześć bonusów? Może więcej nagrań wideo czy audio, czy dłuższy ebook, niż określiłeś w ofercie? Takie dawanie więcej, budzi u Twoich klientów zaufanie do Twojej marki, którą budujesz w sieci. Tylko co takiego Ty możesz oferować, aby ludzie byli zadowoleni? Czy możesz dostarczyć wartość, jakiej nie daje nikt innym w Twojej niszy? To jest do zrobienia, ale trzeba wielu działań, aby osiągnąć w tym sukces! Nie stworzysz ebooka, szkolenia czy kursu, bez wiedzy i doświadczenia. Więc trzeba pracować nad tym, aby mieć coś ciekawego do przekazania. Aby codziennie poczytać kawałek książki, która zainspiruje Cię do tworzenia swoich produktów. Codzienna edukacja to klucz! A potem możesz, dzięki temu, dostarczyć coś ciekawego dla swoich klientów i dawać im dużo więcej niż oczekują! Więc zastanów się nad tym, co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele sprzedażowe? Czy masz coś do przekazania, czego nie ma inne marka online? Czy chcesz coś zmienić w swoim życiu, dzięki temu, że zbudujesz solidne rozwiązania? Pomaganie ludziom to mega wartość! Ale nie każdy to docenia, ale to nic… znajdą się i tacy, ale nie przejmuj się, że nie każdy da to, co obiecuje w ofercie. 

Ty bądź inni! Dostarczaj bardzo dużo i ponad oczekiwania swoich klientów! To nie łatwe zadanie. Bo musisz dobrze poznać swoich potencjalnych klientów! bez poznania potrzeb i oczekiwań niszy, nie będzie dobrze sprzedaży! Co Ty robisz, aby Twoja oferta była nie do odrzucenia? Co robisz, aby każdy klient był dla Ciebie ważny? Co zrobisz, aby osiągnąć dobre efekty sprzedaży? Takie działanie online wymaga mega wiedzy i doświadczenia, więc zabierz się za naukę i zacznij się rozwijać! Pokaż, że masz ciekawe spojrzenie na świat i na problem innych ludzi. Pokaż, że masz rozwiązanie. Pokaż, że masz wartość dla innych. To dużo pracy, ale nie poddawaj się w gorszych chwilach. To, że na początku będzie ciężko dawać więcej od oczekiwań klientów, to nie znaczy, że masz się poddać! Masz tyle możliwości i tak wiele sposobów na podzielenie się rozwiązaniem. Czy to będzie książka, kurs czy usługa, to już zależy od Ciebie! 

Więc do pracy! Na co czekasz? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele sprzedażowe? Jaki masz pomysł na problemy swoich klientów? Jak szybko i skutecznie rozwiążesz bolączki swoich klientów? Będzie to wymagało od Ciebie dużo pracy i dużo wiedzy do ogarnięcia, ale w końcu osiągniesz swoje cele. Nie poddawaj się więc w gorszych chwilach i będzie dobrze. W końcu działasz online! Masz tyle możliwości! Wybrałeś już niszę? Coś związanego ze swoją pasją? Wiesz, jakie miałeś Ty problemy na początku i jak możesz dzięki temu stworzyć rozwiązanie dla innych początkujących? Jesteś trochę dalej i wiesz, jak rozwiązać przeszkody na drodze swoich klientów?  

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top