Jak sobie radzić z ciężkimi chwilami?

Jak sobie radzić z ciężkimi chwilami? Czy warto się poddać?

Nie ma tak, że gorszy okres w Twoim życiu będzie zawsze. Trzeba robić wszystko, by pokonać przeciwności losu i ogarnąć swoje życie na nowo. Jak Ty sobie radzisz w gorszych chwilach? 

Jak sobie radzić z ciężkimi chwilami? 

Zastanawiałeś się kiedyś, czemu odpuszczamy? Czemu nie osiągamy sukcesów mimo pracy? To jest naprawdę ciężkie, gdy przychodzą gorsze dni. I trzeba to zaakceptować. Zrobić wszystko, by osiągnąć swoje cele i następnego dnia próbować dalej! A wiele osób robi tak, że zaczyna, nie widzi efektów i natychmiast przestaje działać. Masz tak czy nie? Miałeś tak, że coś zacząłeś i nagle coś się zmieniło w Twoim postrzeganiu? Że coś się nie udało wykonać i już zdecydowałeś, że odpuszczasz? Takie poddawanie ma każdy, zwłaszcza na początku, gdy coś nie wychodzi. Nie każdy na starcie ma ogrom wiedzy i doświadczenia i przez to szybko rezygnujemy. Jak u Ciebie z tymi ciężkimi chwilami? Jak pokonujesz to gorsze nastawienie do życia? Czy zawsze musisz być uśmiechnięty i radosny? NIE! Możesz mieć gorsze dni i nikt Ci tego nie zabroni. Ale jak odpuszczasz przez miesiące, to znaczy, że coś jest nie tak w Twoim myśleniu. To oznacza, że temat Cię nie interesuje i nie masz do tego motywacji. Więc wiesz, co masz wtedy zrobić? Odpuść temat i szukaj innych pasji lub tematu, który Cię całkiem pochłonie! To najlepszy wybór według mnie! 

Co Ty myślisz na ten temat? Jak Ty sobie radzisz z tym, że nie działasz i nie masz przez to efektów? Też się szybko poddajesz? Czy jednak nie odpuszczasz? Dla mnie działanie dalej, wraz ze swoją pasją jest najlepszym wyborem. I wtedy nie ma tyle odpuszczania. Wtedy działasz mimo przeciwności i po kilku dniach wracasz do tematu. Mi to bardzo pomaga, gdy nie ma tyle energii co zawsze. Mimo odpuszczenie tego tygodnia czy dwóch, nadal wracam do tematu i próbuje wyciągnąć wnioski. To jest smutne, że musimy tak walczyć ze sobą, ale nie ma co się poddawać. Wygrają Ci, którzy są wytrwali! Zastanów się nad tym, co Ty chcesz robić w swoim życiu. Co chcesz zmienić w swoim nastawieniu, aby wybijać się w kolejnych tematach? Nie musisz mieć jednego tematu, w którym chcesz się rozwijać. Masz wiele możliwości. Masz tyle tematów, w których możesz być naprawdę dobry! Tylko wybierz, sprawdź i zobacz czy jest on dla Ciebie! Myślisz, że to łatwe zadanie, aby szukać pasji w swoim życiu. Sprawdź i się przekonasz! 

Więc, jaki jest sposób na to, aby sobie radzić z ciężkimi chwilami? Nie odpuszczaj do końca, szukaj tych pasji i nie przestawaj się rozwijać! Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, bo wiele osób twierdzi, że nie ma zainteresowań. Ale nikt tych zainteresowań Ci nie znajdzie, oprócz Ciebie! To Ty musisz szukać i sprawdzać, w czym czujesz się dobrze. Będziesz szukać nowości w swoim życiu? Będziesz działał? Będziesz miał plan na działanie? Będziesz miał cel i go rozwijał, mimo przeciwności? Masz pomysł na siebie? Wiesz, do czego dążysz i że nie poddasz się w gorszych etapach swojego życia? Powodzenia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top