Co czyni bloga świetnym? Co warto wiedzieć na temat blogowania?

Co czyni bloga świetnym, bo obecnie mamy bardzo dużą liczbę blogów. Co więc może czynić Twojego bloga tak wartościowym?

To trudne pytanie, co nie? Nie jest tak łatwo zbudować solidnego bloga, ale nie ma co się poddawać! Masz wiele możliwości na rozwój swojego bloga. Jakie działania Ty wybierasz? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele blogowania?

Co czyni bloga świetnym?

Zastanawiałeś się nad tym? Co zrobisz, aby Twój blog był naprawdę dobry?

 • Bądź unikalny.  Co Ciebie wyróżnia spośród innych blogów? Co blog ma takiego w sobie co czyni go unikalnym? To bardzo ważny aspekt każdego bloga. Twój blog powinien mieć coś takiego w sobie co czyni go unikalnym. Nie wiem co to może być, może Twój sposób pisania lub Twoja opinia. W każdym blogu zawsze jest coś co czyni go nietuzinkowym. Czym możesz się wyróżnić? Co możesz zrobić lepiej od reszty w niszy? Jak możesz się wykazać i pokazać swoją wartość? Sprawdź w jaki sposób możesz być innym i lepszym od reszty?
 • Bądź sobą. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Staraj się, aby to co piszesz wychodziło z głębi Ciebie. Ludzie chcą podążać za takimi pewnymi siebie i ciekawymi ludźmi. Ja sam lubię czytać takie blogi, gdzie widać, że autor dodaje dużo serca w to co pisze. Bądź zawsze szczerym blogerem i nie wahaj się pisać to co myślisz. To sprawi, że Twój blog stanie się wyjątkowy. Dawaj dużo od siebie. Pokaż swoją wiedzę i doświadczenie. Pokaż, jak możesz pomóc innym. Jak możesz dobrze przekazać swoją wiedzę.
 • Skup się. Rób to co do Ciebie należy. Nie bój się popełniać błędów, przyznaj się gdy coś pójdzie nie tak jak myślałeś. Skup się na swoich dobrych pomysłach i realizuj je natychmiast. Testuj swoje pomysły i sprawdzaj jak działają one na Twoim blogu. Skupienie się na blogu to podstawa. Musisz wiedzieć, do czego dążysz!
 • Pisz jak do przyjaciela. Nie staraj się pisać trudnym językiem. Niech każdy Cię zrozumie. Pisz tak jakby czytelnik stał zaraz obok Ciebie. Tłumacz pewne sprawy jeśli trzeba i staraj się być jak najbardziej dokładnym.
 • Nie poddawaj się. To najlepsze co możesz zrobić w blogowaniu i w ogólnie w pracy czy ebiznesie. Nie możesz za szybko się poddać, bo może jesteś blisko swojego sukcesu! Nie możesz się poddawać! Nie będzie Ci łatwo, ale musisz się spiąć i działać jak najwięcej!
 • Działaj. Codziennie rób coś dla bloga i dla swojego rozwoju w blogowaniu. Staraj się dużo pisać na początku i dawać z siebie wszystko! Do dzieła!

Na dzisiaj to tyle. Masz coś do dodania? Co czyni bloga świetnym?

Napisz w komentarzu i pochwal się blogiem!

1 Comment

 1. Marketer Internetowy8 stycznia 2016

  A Ty jak się wyróżniasz blogując?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top