Bycie lepszym… co dla Ciebie jest ważne w działaniu?

Trzeba każdego dnia być lepszy, ale dla każdego to coś innego! 

Co dla Ciebie oznacza „bycie lepszym”? Co oznacza bycie ekspertem? Czy dążysz do tego, aby stać się dobrym specjalistą w swojej niszy? 

Czym jest bycie lepszym? 

Oby każdy dzień dla Ciebie być wyjątkowy. Obyś każdego dnia się rozwijał i miał coraz lepszy wyniki. Ale nic nie przyjdzie samo. Warto działać i poszerzać swoje kompetencje. Warto rozwijać się, ale i nie poddawać, gdy coś nie wychodzi. Bo będzie na Twojej drodze wiele porażek i przeciwności. Więc nie licz na to, że przyjdzie Ci łatwo! Każdy dzień powinien być wyjątkowy i warto wykorzystać swoje lepsze dni. Czasem będzie trochę gorzej, ale kluczem jest działanie i otwieranie się na nowe możliwości. Jakie Ty masz nastawienie do działania? Czy widzisz pozytywy i negatywy swoich działań? Co możesz poprawić i zmienić, gdy coś nie wychodzi? Co zostawić, gdy widzisz wyniki? Na pewno czeka Cię sporo działań i myślenia nad strategią, ale na pewno osiągniesz sukces w swojej dziedzinie. Tylko trzeba działać, a nie liczyć na idealny moment! A wiele osób czeka na ten idealny moment i potem mówi, że to czy tamto nie działa. Zastanów się tylko, co musisz zrobić, aby osiągnąć cel? Co musisz zrobić, aby kolejny dzień rozpocząć z nowym planem do działania? Na pewno masz wiele pomysłów, ale trzeba działać i sprawdzać, co działa. 

Nie ma też co liczyć na szybkie efekty. Bycie lepszym nie oznacza, że będziesz tylko miał dobre wyniki. Czasem pojawią się błędy i będzie Ci ciężko działać. Nie będzie motywacji i energii do działania. Ale to jest próba. Próba dla Ciebie i próba tego, czy nadajesz się do tematu. To próba Twojej wiedzy i doświadczenia, dzięki której zrozumiesz czy chcesz iść dalej. Więc działaj! Szukaj możliwości i nie poddawaj się, gdy coś nie wychodzi. Na początku dużo zależy do Ciebie. Dużo zależy od tego, co umiesz i czego potrzebuje Twoja nisza. Nie będzie to zawsze przyjemnie, gdy będą jakieś porażki, ale trzeba wstać z kolan i iść dalej. Wstać z nową energią i pomysłami na kolejne działania. Wszystko jest do nauczenia i zrobienia, ale trzeba działać! Każdego dnia pokazać sobie, że możesz być w czymś lepszy. Każdy dzień to nauka, więc szanuj temat, w jakim działasz. Szanuj to, że możesz w czymś być coraz lepszy. Szanuj to, że możesz robić postęp i dzięki temu w przyszłości na czymś zarabiać. Warto dla siebie działać! Działać dla innych i pomagać w ich problemach. 

Więc zacznij działać! Nie licz na to, że kiedyś… TERAZ! 

Teraz jest najlepszym momentem. Nie ma innej opcji niż działanie! Niż poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia. Niż pomaganie ludziom w ich wyzwaniach. Więc zacznij się otwierać na problemy niszy. Na to, aby zobaczyć, co dla Twoich potencjalnych klientów jest najważniejsze. Masz pomysł na rozwiązanie problemu? Więc sprawdź go i przekaż rozwiązanie branży! Takie proste? Zobaczysz, jak zaczniesz działać! Nie ma tak łatwo poznać swoją niszę. Nie ma tak, że zobaczysz wszystko po kilku dniach. Że ogarniesz problemy swoich klientów w kilka dni. Trochę trzeba w niszy posiedzieć i zobaczyć i poobserwować co i jak działa. Więc na co Ty czekasz? Co chcesz zmienić w życiu swoich klientów? Jak możesz im pomóc i przy tym rozwijać swoją markę? Co dla Ciebie oznacza bycie lepszym? To też pomaganie innym? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz być lepszy od konkurencji?

Scroll to top