Aby się wybić! A to wcale nie jest takie łatwe i przyjemne!

Co możesz zrobić, aby się wybić? Co jest najważniejsze?

Czy łatwo jest coś osiągnąć online? Niestety nie! Więc musisz pracować bardzo dużo, aby mieć wyniki i przy tym, cieszyć się z tego, co robisz! Co takiego chcesz ogarnąć dla siebie? Jaka nisza Cię interesuje? 

Co zrobić, aby się wybić? 

Czy łatwo jest działać w Internecie? 

Pracuj z najlepszymi.

Czyli szukaj przyjaciół ze swojej branży i pomagajcie sobie nawzajem. To trudne, gdy się nikogo nie zna. Dla mnie to nadal jest trudne, ale to nic. Z czasem się to ogarnie. Ale chodzi o to, aby Cię ktoś wspierał. Dawał Ci rady i żebyście razem w grupie wymieniali się doświadczeniem. Coś na zasadzie mastermind. Warto szukać osób, które chcą Ci pomóc, ale to nie jest łatwe. Nie każdy chce się dzielić swoją wiedzą z innymi! Więc zastanów się, jak Ty możesz stworzyć sobie taką grupę? Czym Ty możesz się wykazać, aby inni Cię poznali? Aby chcieli Ci pomóc? Nie jest łatwo znaleźć taką grupę osób, która chce sobie pomagać. Ale kiedyś znajdziemy, nie? 

Jak pokażesz się w niszy? Czym się wykażesz? 

To też jest ważne. To też wymaga pracy! Ale jakoś musisz się wykazać w niszy! Pokazać swoje możliwości! Na pewno nie będzie Ci lekko, ale trzeba cisnąć do końca. Kiedyś poznasz swoje możliwości i wybijesz się w niszy, więc zacznij działać. Zacznij naprawdę się rozwijać i dawać z siebie naprawdę sporo. W końcu ludzie Cię znajdą, a Ty będziesz chciał im pomóc! Zacznij od blogowania i dzielenia się swoją wiedzą. Zacznij od tego, a potem będzie Ci coraz łatwiej, gdy poznasz swoją grupę docelową. Wszystko jest do zrobienia, ale trzeba chcieć i pracować. 

Ile poświęcisz czasu?

To też jest ważne, aby się wybić. Musisz poświęcić czas na rozwój siebie i swoich umiejętności. Nic nie przyjdzie samo. Musisz się postarać, aby osiągnąć swoje cele. Robić wszystko, aby Twoje marzenia się spełniły. Na wszystko musisz sobie dać czas. Na wszystko musisz sobie zasłużyć, więc zacznij działać i nie poddawaj się w tym! Każdy dzień to coś nowego i warto być wieczorem lepszą wersją siebie. Tylko rozwój da Ci jakieś wyniki. Tylko praca nad sobą i nad swoją wiedzą i doświadczeniem da Ci jakieś efekty. Naprawdę warto dawać jak najlepsze rozwiązania! 

Pracuj nad swoimi mocnymi stronami.

Bo to bardzo potrzebne, aby budować swoją pewność siebie. Aby mieć coraz większe doświadczenie i umieć pomagać innym. Nie przyjdzie Ci to łatwo, bo trzeba nad sobą pracować. Trzeba się uczyć i rozwijać, ale to nie jest łatwe! Bo będzie wiele przeszkód. Lęk. Złe nawyki i przekonania. Twoja negatywna mentalność. To wszystko będzie Cię atakować. Więc nie będzie lekko. Nie będzie się chciało pracować. Przyjdzie leń i brak motywacji. Widzisz ile tego jest? A nie wymieniłem wszystkiego. Musisz pracować nad swoimi mocnymi stronami, aby cieszyć się ze swoich sukcesów. Aby mieć determinację i pewność tego, że się uda. Więc pracuj nad swoimi mocnymi stronami!

Zacznij od podstaw. 

To jest równie ważne, aby się wybić! Musisz zacząć od podstaw i nie skakać z kwiatka na kwiatek. Nie ma nic gorszego niż brak podstaw. Ja się na tym często łapię. Nie znam podstaw, a chce już mieć wiedzę zaawansowaną. A potem się okazuje, że znając podstawy; działa się lepiej z trudniejszą wiedzą. Bo najpierw wiedza podstawowa, a dopiero potem działanie z celem! Zacznij od czegoś prostego. Od czegoś, na czym się znasz i zacznij zgłębiać wiedzę. Wszystko jest do zrobienia, ale po kolei. Nie ma skakania! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty chcesz się wykazać w niszy?

Scroll to top