Jak Ty chcesz działać? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele?

Jak Ty chcesz działać? Musisz znać te podstawy, aby dobrze działać w sieci!

Szybko czy wolno?

Jakie chcesz mieć efekty? Ile masz sił i motywacji, aby zacząć działać w Internecie? Możesz działać szybko, jeśli masz wiedzę o niszy i kliencie i wtedy jest to możliwe. Możesz też działać wolno, gdy zaczynasz swoją działalność internetową. Oba sposoby są dobre, ale musisz coś wybrać. Jakie efekty Cię interesują? Co chcesz przekazać poprzez swoje działanie? Czy wybierasz szybkość, czy trochę wolniejsze tempo? Co w danej niszy jest dla Ciebie ważniejsze? Czy masz siłę, aby cisnąć szybko? Czy jednak wolisz działać wolniej? Ja wybieram swoje tempo, a Ty? Nie ma co ciągle na siebie napierać. Bo to daje gorsze skutki, niż się wydaje. Przynajmniej u mnie tak jest. Wolę utrzymać to wolniejsze tempo, żeby za szybko się nie wypalić. Kumasz? Napisz, jak jest u Ciebie? Jak Ty chcesz działać? 

Jak szybko się poddasz?

I to jest właśnie to! Wiele osób za szybko się poddaje. Za szybko się wypala. Nie ma przez to efektów. Ale Ty się nie poddasz, co nie? Nie poddamy się, co nie? Ale musimy dawać z siebie wszystko i prześcignąć tych, którzy się poddają. Bez działania nie ma nic, więc zabierzemy się do roboty! Zrobimy wszystko, aby osiągnąć cel! Chociaż to nie łatwe, ale jakoś sobie poradzimy! Nie poddasz się za szybko, więc liczę na to, że za niedługo pochwalisz się czymś ciekawym! 

Czy widzisz swój plan? 

Masz plan? Wiesz, co masz robić danego dnia? Wiesz, co chcesz osiągnąć? Naprawdę trzeba działać, aby mieć wyniki. Plan jest ważny i na przykład mi źle się działa bez niego. A Ty lubisz planować? Co daje Ci planowanie? Jakie korzyści z tego masz? Plan to podstawa, ale bez działania to nic nie osiągniesz! Zaplanuj sobie wszystko i zacznij rozwijać się w danym temacie. Rozwijaj się w niszy i pokaż, że masz wartościową wiedzę! 

Czego chcesz się nauczyć?

To też jest ważne, aby wiedzieć, czego chcesz się nauczyć? Jakie umiejętności zdobyć? Nie jest łatwo osiągać sukces. Wiele osób upada w połowie czy w ostatnim momencie i to jest bardzo przykre. Ale rozumiem to! Ja też często się poddaje, ale mimo tego wracam do działania kolejnego dnia. Też tak masz? Każdy chyba tak ma, że się poddaje, ale chodzi o to, aby działać mimo przeciwności. 

Dobre nastawienie to klucz!

A to nie zawsze się udaje. Nie zawsze jest być pozytywnie nastawionym, gdy wszystko wkurza! Ale jakoś trzeba utrzymać dobre nastawienia, aby nim zarażać. Jak Ty pracujesz nad sobą, aby osiągnąć cel?  Jak pracujesz nad swoją mentalnością? Na pewno nie będzie lekko, ale dasz czadu. Musisz tylko zapracować sobie na sukces! Osiągnij naprawdę wiele! 

Musisz działać. Jaką wartość stworzysz?

Działanie jest najważniejsze, więc nie ma co się rozpisywać! Jeszcze jak masz plan, to już będzie z tego coś wspaniałego. Tylko musisz utrzymać motywację i mieć siłę do działania. W końcu naprawdę coś stworzysz ciekawego w sieci i inni docenią to, co robisz w danej niszy. Jednak trzeba działać, a nie siedzieć i rozmyślać! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Napisz coś o swoich celach!

Scroll to top