Zaplanuj swój sukces! Co według mnie jest ważne, aby wiedzieć?

Zaplanuj swój sukces! Zrób wszystko, aby go osiągnąć! Co jest według mnie ważne? 

Co warto wiedzieć przy działaniu i dążeniu do celu? Co zrobić, aby osiągnąć swoje cele i być przy tym zadowolonym ze swoich wyników? Masz pomysł na siebie i swoje działania? 

Halo! Zaplanuj swój sukces! 

Co zrobić, aby, nie bać się działać? 

Będą porażki! 

I nie ma tak, że tylko jedna, ale setki porażek! Nie ma tak, że ich nie będzie, bo będą! Działając dużo, na pewno masz ich sporo, więc chyba wiesz, o co mi chodzi. Te małe porażki często bolą! I ciężko jest je przełknąć, ale nie ma co się poddawać. Musisz się postarać, aby wyciągnąć z nich wnioski. I tyle! Nie ma co się załamywać, tylko jeszcze więcej cisnąc i działać! Jak chcesz się rozwijać, to porażki będą zawsze, więc musisz się do tego przyzwyczaić! Nie będzie Ci łatwo, wiem, jak jest u mnie, ale nie ma co się przejmować. Działaj dalej z głową do góry! 

Będą lęki i przeciwności.

Lęki są najgorsze. Bo one nie pozwalają działać. Mając lęki, jest bardzo ciężko działać. To coś, co blokuje na wiele miesięcy i nie daje spokoju każdego dnia. A jedynym sposobem na ich pokonanie jest konfrontacja z nimi. Działanie mimo lęku, więc wiem, jakie to trudne na początku się przełamać. Jest naprawdę ciężko pokonać swoje lęki. Nie ma z tym łatwo, więc życzę Ci powodzenia w pokonywaniu lęków. Będzie ciężko, ale dasz radę. W końcu się przełamiesz i zaczniesz robić to, czego się boisz! 

Nie będzie Ci się chciało.

I przyjdą takie dni. I będzie ciężko i nie będzie się chciało, ale dasz sobie radę. Ogarniesz to! Naprawdę… tylko musisz działać mimo tego lenia. To jest najlepszy sposób na prokrastynację. Innego nie ma. Nie ma magicznej pigułki na działanie. Po prostu działaj. Może zrób trochę mniej niż zwykle, ale nie poddawaj się. Zrób cokolwiek, co przybliży Cię do sukcesu. Zaplanuj swój sukces i nie poddawaj się w tym! Mimo że będzie trudno i nie będzie się chciało! Zaplanuj to, co jest dla Ciebie ważne i zacznij się w tym rozwijać. Szukaj pasji, bo ona bardzo pomaga w działaniu i wtedy nie liczysz godzin, gdy rozwijasz się w ulubionym temacie. 

Musisz na to poświęcić czas! 

I to nie kilka minut dziennie, ale parę godzin! Musisz być konsekwentny. Musisz działać skutecznie i nie poddawać się. Każdy dzień to nowe możliwości i dzięki temu się rozwijasz. Może nie masz tyle czasu, więc musisz go wygospodarować i każdą wolną chwilę poświęcać na rozwój zamiast na  TV czy gry! Zaplanuj sobie, co masz zrobić i to zrób! Nie poddawaj się w tym! Nie poddawaj się w realizacji swoich celów! Będzie naprawdę dobrze, gdy poświęcisz czas na rozwój! 

Wszystko przyjdzie z czasem. 

No właśnie! Nie oczekuj szybkich wyników! No, chyba że masz super wiedzę i wiesz, co robisz. Ale tak często nie jest. Trzeba się wiele rzeczy nauczyć i poświęcić czas na działanie i rozwój. Jeden ogarnie coś w tydzień, a Ty poprzez lata! Bo każdy ma inne zasoby i inne możliwości. Każdy inaczej się rozwija i ma inne umiejętności. Przez co każdy inaczej osiąga sukces. Daj sobie czas, ale nie przestawaj działać! 

Nie będzie lekko. Odpowiednia mentalność. 

Nie będzie… bo sukces wymaga działania i pracy nad sobą. Wymaga mentalności zwycięzcy i pewności siebie każdego dnia, a to trudne. Praca nad sobą jest trudna i trzeba wiele rzeczy się nauczyć. Wiele przejść, aby zaplanować sukces. Ale damy radę! Nie poddamy się! Bo jesteśmy wojownikami i nikt nas nie powstrzyma! 

Każdy dzień to wyzwanie

Tak jest i tego nie zmienisz. Musisz się rozwijać i nie poddawać się, gdy przyjdą gorsze dni. Musisz się przygotować na wiele scenariuszy. Musisz pokonać lęk i wyzwania. Wszystko to wymaga dużej siły i samozaparcia. Życzę Ci tego! 

Zaplanuj swój sukces i nie poddawaj się! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty się rozwijasz? Co sprawia Ci teraz problem?

Scroll to top